سیل تخفیف‌های تکرار نشدنی مو تن رو در دوشنبه سایبری

۱۲۲

هر سال با نزدیک شدن به روز شکرگزاری بسیاری از افراد خودشان را برای خریدهای هیجان انگیز آخر سال آماده می‌کنند. بلک فرایدی یا جمعه سیاه یکی از رویدادهای داغ و جذاب برای علاقه‌مندان دوآتشه برای خرید و گرفتن تخفیف‌های فوق‌العاده محسوب می‌شود.

در جریان بلک فرایدی برندهای معتبر در سراسر جهان تمام تلاششان را به کار می‌گیرند تا بیشترین میزان تخفیف را در قیمت‌های خود ارائه داده و میزان فروش خود را تا حد فوق‌العاده زیادی افزایش دهند. اما تخفیفات پایانی سال میلادی تنها به بلک فرایدی و روز شکرگزاری محدود نشده و تا روز دوشنبه نیز ادامه می‌یابد.

اولین دوشنبه بعد از روز شکرگزاری معروف به سایبر ماندی فرصتی بی‌نظیر برای برندها و فروشگاه‌های مختلفی است که به هر دلیلی عملکرد خوبی در بلک فرایدی نداشته و یا قصد دارند با ارائه پیشنهادات فوق‌العاده در این روز به اهداف فروش سالیانه خود دست پیدا کنند. تفاوت اصلی بین سایبر ماندی یا دوشنبه مجازی با بلک فرایدی در واقع به نحوه برگزاری آن مربوط می‌شود.

در حالی که بسیاری از فروشگاه‌های محلی و نمایندگان فروش برندهای معتبر در روز جمعه سیاه یا بلک فرایدی تخفیف‌های فوق‌العاده خود را ارائه می‌دهند، در سایبر ماندی این کار بیشتر از طریق فروشگاه‌های آنلاین انجام می‌گیرد. در واقع می‌توان بلک فرایدی را یک فروش فوق‌العاده حضوری دانست و سایبر ماندی نیز پیشنهادات شگفت‌انگیز به صورت آنلاین محسوب می‌‌شود.

در گذشته دو رویداد بلک فرایدی و سایبر ماندی به صورت مجزا برگزار می‌شدند اما چند سالی هست که بسیاری از برندهای شناخته شده این دو رویداد را با یکدیگر ادغام کرده‌اند تا با ارائه حداکثر تخفیفات و پیشنهادات جذاب، تجربه خرید آخر سال فوق‌العاده لذت بخشی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

کمپین سیاه جمعه مو تن رو علیرغم تمام مشکلاتی که وجود داشت برگزار شد و با استقبال چشمگیر شما عزیزان همراه بود. در این کمپین ما با تمام وجود تلاش کردیم تا کالاهای محبوب شما را با کمترین قیمت ممکن در اختیارتون قرار بدیم. خوشبختانه موفق شدیم در این کمپین تعداد موجودی کالاها را به اندازه‌ای تامین کنیم تا تعداد بیشتری از کاربرها قادر به خرید باشند.

حالا مو تن رو قصد دارد با برگزاری کمپین جدید خود تحت عنوان دوشنبه سایبری جریان تخفیف‌های شگفت انگیز خود را ادامه داده و تجربه دلچسبی از خرید کالاهای محبوبتان را برای شما به ارمغان آورد.

حراج دوشنبه سایبری مو تن رو

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود