مهم ترین توصیه های مراقبت پوست عروس

مراقبت-پوست

روز عروسی برای هر عروس خانمی، بسیار مهم و حیاتی است و از بهترین روزهای زندگی وی به حساب می آید؛ بطوریکه داشتن آرایش زیبا برای چهره و مو از نکات مهم و با اهمیت در این روز به یاد ماندنی می باشد. مراقبت پوست در عروس خانم ها یکی دیگر از نکاتی است که هر عروس خانمی باید قبل از مراسم عروسی، آنها را رعایت کند تا به عنوان عروسی زیبا در صحنه بدرخشد.

آرایش عروس مسلما جزو یکی از مهم ترین کارها برای هر عروس خانمی است و معمولا از چندین ماه قبل، به دنبال بهترین آرایشگر و سالن های آرایشی است، اما با اهمیت ترین نکات برای آرایش هر عروس خانم، رعایت مراقبت پوست می باشد.


پیشنهاد نویسنده: لیست خرید لوازم آرایش عروس


مراقبت پوست سه ماه قبل از روز عروسی

برای اینکه قبل از مراسم عروسی، پوستی زیبا و شفاف داشته باشید، باید چند ماه قبل از مراسم ازدواج، تغییراتی را در رژیم غذایی خود اعمال کنید و از خوردن غذاهای چرب و فست فود، بشدت پرهیز نمایید. برای مراقبت پوست، سعی کنید حداقل از دو ماه قبل بیشتر مواد گیاهی را در برنامه غذایی خود بگنجانید و ورزش و یا نرمش را کنار نگذارید. خوردن میوه و سبزیجات به شما کمک میکند تا پوستتان برای مراسم آماده شده و رنگ پوست شما روشن تر شود. رفتن به ماساژ درمانی پوست صورت همراه با استفاده از اسکراب پوست کمک شایانی به کوچک شدن منافذ پوست و روشن و شفاف تر شدن پوست عروس خواهد کرد.

مراقبت پوست یک ماه قبل از روز عروسی

یک ماه قبل از عروسی، مراقبت پوست اهمیت بسیار زیادی برای عروس خانم ها دارد. با توجه به بالاتر بودن میزان استرس ناشی از هماهنگی مراسم بهتر است از ماسک های آرامش بخش و خنک کننده پوست به مدت دوبار در هفته  استفاده نمایید. حال برای کوچک شدن منافذ پوستی هم می توان از سرم صورت جهت کوچک کردن منافذ پوست برای پوست های چرب و مختلط استفاده نمایید.

 یک هفته قبل از عروسی

از یک هفته قبل مراسم برای کسب انرژی بیشتر، بهتر است که خوردن آجیل را در برنامه غذایی خود قرار دهید تا علاوه بر کسب انرژی چاق هم نشوید. سعی کنید برای مراقبت پوست در طول این هفته یک تا دو بار بخور صورت بابونه و یا بخور برگ گل رز را انجام دهید تا پوستتان را برای آرایش روز عروسی کاملا آماده کنید.

خرید ماسک و لایه بردار

خرید ماسک صورت و لایه بردار


پیشنهاد نویسنده: آرایش عروس


یک روز قبل از عروسی

اگر فرصت کافی برای پاکسازی کامل پوست خود دارید، توصیه می کنیم حتما این کار را انجام دهید، این کار وقت زیادی نمی گیرد اما پوست شما را برای انجام آرایش کاملا آماده می کند. هم چنین ماساژ کامل بدن را انجام دهید، تا تنش روزهای قبل کاملا از بدنتان تخلیه شود. سعی کنید مانیکور و یا کاشت ناخن را روز قبل از عروسی انجام دهید تا روز عروسی را فقط به میکاپ و آرایش اختصاص دهید. اکنون با انجام کارهای فوق و مراقبت از پوست در این مدت برای مراسم کاملا آماده اید.

امیدوارم از این مقاله برای شما مفید بوده باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها
// //