لاغری شکم بدون ورزش با یک قهرمان و یک گُل

۱۹

لاغری شکم بدون ورزش از آن سری کارهایی است که خانم‌های بسیاری به دنبال آنند و به هر قیمتی شده می‌خواهند این کار را انجام دهند. زمانی این آرزو به اوجش می‌رسد که به فصل مجالس و عروسی ها نزدیک می شویم و قرار است پیکر زیبایی خود را در لباسی مجلسی، به اوج جلوه‌گری برسانید.
شما خانم های محترم و البته آقایان عزیز کاملا می‌دانید که لباس های مجلسی قالبا هر آن چه را که بدن شما دارد را آنچنان‌تر می‌کنند. پس اگر در این چند وقته اندکی چربی در شکم و پهلو‌ها ذخیره کرده باشید، کار سخت می‌شود و لباس مجلسی که دوست دارید آن را بپوشید در تن شما بد می‌ایستد.
انجام کارهایی مانند کرایولیپولیز و انواع عمل های جراحی می‌تواند برای شما هزینه و درد بسیار داشته باشد. اما راهی هست که با اندکی صرف وقت در روز می‌توانید به راحتی، ظرف فقط یک ماه اندام خود را به اوج زیبای برسانید، به خصوص ناحیه شکم را که این روزها حسابی شما را ناراحت کرده است.
در این مقاله دو حرکت یوگا را به شما معرفی می‌کنیم که با  این حرکت ها و تنفس صحیح، می‌توانید چربی‌های شکم خود را کاملا آب کنید. همین طور یک روش ویژه هم برای شما در نظر گرفته‌ایم که در کنار این دو حرکت می تواند کاملا شما را به هدفتان برساند.

قهرمان لاغری شکم بدون ورزش را بشناسید

ویرابادرا آسانا در یوگا برای قوی‌ترکردن عضلات شکم به کار می‌رود. اسم این حرکت در زبان سانکریت به معنی قهرمان است و ازاین رو ما این حرکت را قهرمان لاغری شکم می‌دانیم. لاغری شکم در این روش با ده دقیقه وقت گذاشتن در روز و بعد از یک ماه اتفاق می‌افتد. البته این زمان می تواند کمی کمتر هم شود به شرط این که این مقاله را تا آخر بخوانید.
حرکت قهرمان در دو حالت اجرا می‌شود که در دو عکس زیر آن را کاملا توضیح داده ایم. تمام نکته‌هایی که در عکس به آنها اشاره شده است باید به درستی و مو به مو انجام شوند تا شما به هدفتان که همان لاغر شدن شکم در یک ماه است برسید.

چرا لاغری شکم بدون ورزش

لاغری شکم را می‌شود بدون ورزش به دست آورد. ولی این تفکر غلطی است که شما بپندارید، تنها با لمیدن در رخت خواب به هدفتان که آب کردن شکم باشد دست می یابید. شما برای این کار احتیاج به دو حرکت و یک کرم لاغری موضعی دارید. این که ده دقیقه در روز وقت بگذارید و دو حرکت بسیار ساده را انجام دهید اصلا ورزش حساب نمی‌شود. و این بهانه هم اساسا بی مورد است که من حتی ده دقیقه در روز هم وقت ندارم که این کار را انجام دهم.

یکی از اصلی ترین مشغله‌های ما رسیدگی به امور خانه است. چه اشکالی دارد که هنگام دیکته گفتن به دختر خانم و یا آقا پسر تازه به مدرسه رفته‌تان این کار را انجام دهید. یا وقتی سریال محبوبتان را می‌بینید و یا به موسیقی دلخواهتان گوش می دهید دست به‌کار انجام حرکت لاغری شکم شوید و لاغری شکم بدون ورزش را مهمان اندام زیبایتان کنید.

وقت حرکت قهرمان است لطفا آماده شوید

مانند عکس رفتار کنید و نفس عمیق شکمی را به هیچ عنوان فراموش نکنید در حرکت قهرمانِ یک حتما دست ها را از پایین به بالا ببرید و تا می توانید عمیق نفس بکشید. چند ثانیه نفس خود را نگه دارید و بعد بی آنکه حالت بدن خود را به هم بزنید نفس را رها کنید و بدون استراحتی خاصی دوباره حرکت را تکرار کنید. این کار را ۵ دقیقه انجام دهید. در هنگام نفس کشیدن و حتی رها کردن نفس توجه داشته باشید که باید عضلات شکم شما منقبض شود وگرنه درست نفس نکشیده‌اید.

لاغری شکم بدون ورزش
قهرمان ۱

قهرمان دو

لاغری شکم تنها با حرکت قهرمانِ یک، چندان دست یافتنی نیست. شما باید ۵ دقیقه دیگر را هم صرف آن کنید حرکت قهرمان دو را هم انجام دهید. در قهرمان دو تنها قرار گرفتن در حرکت برای شما کفایت می‌کند، البته تنفس بسیار مهم است و باید در این حرکت باز هم بسیار عمیق نفس بکشید. در این عکس زیر کاملا راه قرار گیری در این حرکت را می‌بینید . نفس کشیدن شما برای لاغری شکم بسیار مهم است و شما باید این کار را در حرکت قهرمان دو به گونه‌ای انجام دهید که حالت حرکت شما به هم نریزد. می توانید در هنگام دم اندکی دستان را رو به بالا ببرید ولی به هیچ وجه نباید از حالت دستانتان صلیبی خارج شود.
اگر در هنگام حرکت به عضلات شکمتان به دقت توجه کنید و انقباض آن ها را در هر دم و بازدم متصور شوید به لاغری شکمتان بدون ورزش بیشترین کمک را کرده اید. این تمرکز دهنی کار مشکلی است اما شما می توانید با این کار هم شکمتان را لاغر کنید هم عضلات شکم را ورزیده کنید.

لاغری شکم بدون ورزش
قهرمان ۲

لاغری شکم بدون ورزش تنها یکی از ویژگی ها حرکت‌های قهرمان است. شما با این کار عضلات شکمتان را به اوج قدرت می رسانید و این درحالی است که کالری سوزی این حرکت در مدت پنج دقیقه معادل ۲۰ دقیقه دویدن است. کالری سوزی قهرمان دو از قهرمان یک هم بیشتر است و شما بعد از ده دقیقه انجام حرکت قهرمان یک و دو نه تنها به لاغری شکمتان دست پیدا کرده اید بلکه راه را برای دوباره برگشتن چربی‌ها بسته اید.

سورپرایز ویژه برای آنها که صبر چندانی ندارند

اگر تا اینجای مقاله همراه ما بوده‌اید معلوم است که به شدت علاقه‌مند این هستید که برای لاغری شکم بدون ورزش اقدامی بکنید. آیا حرکت های  قهرمان برای لاغری شکم بدون ورزش کافی هستند؟ پاسخ این سوال مثبت است. اما اگر می‌خواهید این روند را سریع‌تر آغاز کنید، به یک کرم لاغر کنند چربی‌های مرده بدن می توان اعتماد کرد.

اسم این کرم‌ها که می‌آید همه به یاد تبلیغات ماهواره‌ای می‌افتند. اما این فاجعه‌ای برای بدن شماست. این که کرمی‌ را به بدن خود بزنید و از سلامت و کارکرد آن مطمئن نباشید.
این روزها بسیار سخت شده است که به یک محصول اعتماد کنید و آن را در جایی به کار ببرید که کاملا می تواند سلامتی شما را به بازی بگیرد.
برای همین ما برای این که به هیچ عنوان سلامتی بدن شما تهدید نشود از یک کرم لاغری که بالاترین استانداردهای وزارت بهداشت ایران را از سر گذرانده است استفاده می‌کنیم.
کرم لاغری سینره از آن دسته محصولاتی است که برای لاغری شکم بدون ورزش ساخته شده است و با بهره‌گیری از این محصول شما می‌توانید بدن خود را به خوبی لاغر کنید. سینره نام یک گل است و البته نام شرکتی که گلستانی از بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید می‌کند و به یکی از افتخارات ملی در ایران بدل شده است .
کرم لاغری سینره در کنار انجام ده دقیقه‌ای حرکت ویرابادرا آسانا می‌تواند بدن شما را مانند یک پیکرتراش لاغر کند و به سرعت تمام چربی‌های بدن شما را از بین ببرد. سینره در تولید این کرم، سلامت صد در صدی بدن شما را مد نظر داشته است و میزان عرق کردن شما در موضعی که از این کرم استفاده می‌کنی را بسیار زیاد می کند.
از کرم بدن سینره برای لاغری شکم بدون ورزش می‌توان استفاده کرد اما این دلیل نمی‌شود که از این کرم برای کوچک کردن باسن و ران‌ها نیز استفاده نکنید. شما می توانید برای بیشتر قسمت هایی از بدن که سلولیت را به خود جذب می‌کنند از این کرم استفاده کنید.
بهترین زمان استفاده از کرم لاغری سینره قبل از حرکات قهرمان است و شما با استفاده از این حرکت می‌توانید میزان تعریق موضعی بدن را به خصوص در قسمت شکم بالا ببرید.
لاغری شکم بدون ورزش کردن یک افسانه نیست تنها یک همت کوچک می‌خواهد و چند کیلک برای خرید یک کرم لاغر کننده بدن نچندان گران قیمت.
ما مثل همیشه منتظر نظرات شما هستیم و در مجله مو تن رو بهترین مطالب سلامتی بانوان را در اختیار شما مو تن رویی های عزیز می‌گذاریم.

[review]

۲ Comments
 1. لیمو says

  سلام

  جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

  هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

  سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

  ممنون

  1. ادمین says

   سلام ممنون از شما
   امیدواریم همیشه بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.
   اگر پیشنهاد خاصی هم داشتید لطفا مطرح بفرمایید و یا در زمینه خاصی نیاز به مقالات قویی و جدید داشتید.
   تیم تولید محتوای مو تن رو برحسب نیاز های شما عزیزان اقدام به نوشتن و تولید مقالات میکند.

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود