۱۰ سشوار برتر برند پرومکس

۱,۵۵۲

برای انجام یک براشینگ حرفه ای به ابزار حرفه ای نیاز دارید. مهم ترین ابزار براشینگ سشوار است. سال های طولانی است که از سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به مو استفاده می شود. در واقع بسیاری از آرایش های جذاب مو بدون استفاده از دستگاه  ممکن نخواهد بود. چون این سشوار است که با تولید حرارت مناسب و پخش کردن آن روی ساقه مو باعث ایجاد حالت های زیبا و یکدست در مو می شود.

اما انتخاب یک سشوار مناسب هم بسیارمهم است. سشوارها به دو دسته حرفه ای و خانگی تقسیم می شوند. باید بدانید چه انتظاری از یک سشوار دارید و نوع کاربرد خود را مشخص کنید. مسلم است که سالن های آرایش فقط باید از دستگاه های حرفه ای استفاده کنند. اما استفاده از سشوارهای حرفه ای در خانه هم بسیار متداول است. در واقع افرادی که زیاد از  این دستگاه برای حالت دادن به موی خود استفاده می کنند باید از نوع سشوارهای حرفه ای در خانه استفاده کنند. سشوارهای خانگی معمولا قدرتی پایین تر از ۲۰۰۰ وات دارند در حالی که سشوارهای حرفه ای معمولا بالای ۲۰۰۰ وات توان دارند.

سشوار

برای کمک به انتخاب شما قصد داریم در اینجا ۱۰ سشوار برتر را معرفی کنیم. این معرفی شامل ۳ سشوار خانگی و ۷ سشوار حرفه ای خواهد بود. با توجه به اینکه برند پرومکس در بازار ایران یکی از برترین برندها در زمینه ابزارهای آرایشی است و از مزیت های بسیارخوبی همچون اصالت محصول و قیمت مناسب برخوردار است، هر ده محصول معرفی شده از برند معتبر پرومکس انتخاب شده است.

 

ممکن است مطالب دیگر مجله مو تن رو هم برای شما جالب توجه باشد

 براشینگ مو را کامل بشناسید

مراقبت از موهای فر

۱۰٫  پرومکس خانگی مدل ۱۵۰۰F

۱۵۰۰F یک دستگاه  خوب مسافرتی است. دسته تا شونده این سشوار باعث می شود فضای بسیار کمی را اشغال کند که بسیار مناسب برای داخل کیف سفری و کشوهای کوچک و کم جاست. قدرت این سشوار ۱۵۰۰ وات DC است که برای یک دستگاه خانگی مناسب به نظر می رسد. نکته قابل توجه در این سشوار زیبایی آن است که در دو رنگ طلائی و آبی عرضه شده است.

سشوار

  1. پرومکس  خانگی مدل Lx1600

Lx1600 مانند ۱۵۰۰F دارای دسته تاشو و وزنی سبک است که برای مصارف خانگی و مسافرت مناسب است. قدرت این سشوار ۱۶۰۰ وات است که کمی بیشتر از ۱۵۰۰F خواهد بود. طراحی کلید کنترلی این دستگاه بسیار جالب است. پرومکس در این سشوار از یک کلید چهار حالته برای روشن، خاموش و تنطیم قدرت سشوار استفاده کرده است. مکان قرار گیری این کلید هم بسیار مناسب انتخاب شده است، یعنی دقیقا پشت دسته سشوار که دسترسی به آن به وسیله انگشت شست بسیار آسان خواهد بود.

  1. پرومکس خانگی مدل ۶۲۲۰D

با توجه به قدرت ۲۲۰۰ وات این سشوار می توان گفت، ۶۲۲۰D در دسته سشوارهای نیمه حرفه ای قرار می گیرد. چون قدرت ۲۲۰۰ وات فراتر از قدرت سشوارهای خانگی است. این دستگاه به جز یک متمرکز کننده حرات به یک دیسپانسر نیز مجهز شده است که می تواند انگیزه بیشتری برای انتخاب ایجاد کند.  پرومکس مدل ۶۲۲۰D به دکمه باد سرد لحظه ای هم مجهز شده است که در بیشتر سشوارهای حرفه ای وجود داشته و برای تثبیت بخشی از آرایش مو به کار برده می شود.

سشوار

  1.   پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۰۰

قدرت این  این دستگاه ۲۰۰۰ وات است. شاید بگویید این توان برای  یک دستگاه خانگی زیاد است، اما باید توجه داشته باشید که در سشوارهای حرفه ای از نوع موتر AC استفاده می شود و در مدل خانگی از نوع موتور DC. توان موتورهای AC بسیار بالاتر بوده و برای استفاده های طولانی مدت  طراحی شده اند. پس به عبارتی دیگر قدرت  پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۰۰ برابر با ۲۰۰۰ وات AC است. که برای یک سشوار حرفه ای مناسب خواهد بود. این سشوار دارای سه متمرکز کننده حرارتی و مجهز به ژنراتور تولید یون منفی است که مانع از ایجاد الکتریسیته ساکن روی مو می شود. این سشوار دارای دو فیلتر هوا، دو حالت سرعت و سه حالت حرارت است.

  1.  سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۴۳۳

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۴۳۳ با موتور ۲۳۰۰ وات طراحی ارگونومیکی داشته و در استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. با توجه به قدرت موتوری که دارد بسیار سبک تر به نظر خواهد رسید. سیم بلد ۳ متری، دو متمرکز کننده حرارت و موتور پر قدرت از مزیت های این دستگاه است.

سشوار

  1.    پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۳۰R

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۲۳۰R مجهز به یک موتور پر قدرت ۲۳۰۰ واتی از نوع AC است که سرعت خشک شدن وحالت دادن به موها را افزایش می دهد. طول سیم  پرومکس مدل ۷۲۳۰R سه متر است که بسیار مناسب استفاده های سالنی است. ۷۲۳۰R دارای فناوری تولید یون است و به سه متمرکز کننده هوا مجهز شده است.

  1.  پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۴۰

۷۲۴۰ مجهز به یک موتور پر قدرت ۲۴۰۰ واتی از نوع AC شده است که ۱۰۰ وات بیشتر از ۷۲۳۰R قدرت خواهد داشت.  پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۴۰ هم دارای ژنراتور تولید یون است که همانطور که گفته شد برای جلوگیری از وز شدن مو و ایجاد الکتریسیته بسیار موثر است. این سشوار نیز دارای سه سری متمرکز کننده حرارت، دو حالت سرعت و سه حالت حرارت است.

یک پیشنهاد خوب: خرید اینترنتی  بهترین سشوار های در این اینجا  ← کلیک کنید

  1.  پرومکس حرفه ای مدل ۷۸۴۲

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۸۴۲ با قدرت ۲۰۰۰ وات AC شاید در نگاه اول کم قدرت به نظر برسد اما ژنراتور تولید یون منفی، سیم بلند، و بدنه بسیار مقاوم آن قدرت نسبتا پایین موتور را بخوبی جبران کرده است.سشوار

  1.  پرومکس حرفه ای مدل ۷۸۶۵

رنگ متفاوت و بسیار زیبای مدل حرفه ای پرومکس مدل ۷۸۶۵ آن را به یک انتخاب هیجان انگیز تبدیل کرده است. اما بشنوید از قدرت موتور این دستگاه که ۲۵۰۰ وات و از نوع AC است که این دستگاه  را به یک دستگاه  واقعا حرفه ای تبدیل کرده است.  پرومکس مدل ۷۸۶۵ برای یک براشینگ حرفه ای طراحی و تولید شده است.

سشوار

  1.  سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۸۷۸K

و اینک پرچمدار پرومکس. پرومکس مدل ۷۸۷۸K با پوشش تورمالین که روی المنت خود دارد ژنراتور تولید یون خود را به حداکثر قدرت رسانده است. پس می توان انتظار داشت بعد از استفاده از  پرومکس مدل ۷۸۷۸K موهای کاملا صاف، یکدست، درخشان و خوش حالت خواهید داشت. توان موتور پرومکس مدل ۷۸۷۸K  یکی از بالا ترین قدرت های سشوار های تولید پرومکس ایتالیاست و به  ۲۴۰۰ وات می رسد.

این مطلب را خانم زهرا صباغیان برای فروشگاه مو تن رو نوشته اند

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود