لطفا لایسنس قالب پیکسول را از پیشخوان فعال نمایید.
حراج واقعی! برای دریافت گد تخفیف و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای خرید حلقه ازدواج چه نکاتی را باید بدانیم؟

wedding-ring

در روزهای پر شور و شوق ازدواج و در خلال انواع و اقسام خرید هایی که برای برگزاری مراسم ازدواج انجام می شود، خرید حلقه ازدواج هم مانند لباس عروس یکی از مهم ترین خریدهای مراسم ازدواج است، نشانی که تا سالیان سال با هربار نگاه به آن خاطرات شیرین روزهای ازدواج  برایتان زنده می شود. در این میان نکته ای که به نظر می رسد بسیاری از زوجین در روزهای پرشور و حرارت ازدواج از ان غافلند در نظر گرفتن نکاتی است که در زمان خرید حلقه لازم است در نظر بگیرند. لذا در این مقاله به بیان نکات و زوایای پنهان این حلقه های منحصر بفرد در زندگی می پردازیم.

حلقه ازدواج

قبل از خرید حلقه ازدواج به این سوالات پاسخ دهید :

یکی از موارد مهمی که  قبل از خرید حلقه باید انجام دهید پاسخ به این چند سوال است، با پاسخ به این سوالات در خرید حلقه با شفافیت بهتری عمل خواهید کرد و با دیدن حلقه های زیاد در فروشگاه ها ی طلافروشی سردرگم نخواهید شد.

سواال اول : آیا میخواهید حلقه تان نگین الماس یا سنگ داشته باشد؟

سوال دوم : دوست دارید حلقه شما و همسرتان باهم هماهنگ باشد یا خیر؟

سوال سوم : چه بودجه و هزینه ای برای خرید حلقه در نظر گرفته اید؟

سوال چهارم : حلقه ساده را بیشتر می پسندید یا زرق و برق دار؟

حلقه نامزدی

حلقه نامزدی، حلقه ازدواج یا هردو ؟

بسیاری از زوجین این روزها به جای خرید حلقه نامزدی و حلقه ازدواج تصمیم به خرید فقط یک حلقه می گیرند که این کار  صرفه جویی در هزینه های اوایل ازدواج موجب میشو خصوصا در این روزها که قیمت طلا روز به روز بالاتر می رود. توجه به راحتی و زیبایی استفاده در خرید حلقه ازدواج، یکی از موارد مهمی که در خرید حلقه ازدواج لازم است در نظر بگیرید راحتی در استفاده از آن است ، خرید حلقه بر مبنای استفاده از آن طراحی شده نه اینکه در کمد یا کشو بماند و خاک بخورد بنابراین در هنگام خرید حلقه دقت کنید که نوعی را انتخاب کنید که واقعا از آن استفاده کنید، باور غلطی که در بین بسیاری از خانمها رواج یافته خرید حلقه گران قیمت و سنگین است که معمولا استفاده کمتری از آن می کنند و از حلقه نوع دیگری بعنوان حلقه استفاده می کنند. یادتان باشد که خرید حلقه ازدواج نشانه ای از زیباترین روز زندگی و پیوند مباکتان است.

حلقه نامزدی

حلقه ازدواج را مطابق لایف استایل زندگی انتخاب کنید:

به یاد داشته باشید شما هر روز حلقه تان  را می پوشید، بنابراین هدف این است که چیزی را انتخاب کنید که به صورت یکپارچه بخشی از زندگی شما باشد. اگر ورزش و یا کار سنگین انجام می دهید، یک حلقه باریک با لبه های گرد (به اصطلاح “راحتی” نامیده می شود) برای انتخاب شما مناسب تر است.. اگر شما با دست های خود کار می کنید، از حلقه با نگین های کمتر استفاده کنید .اگر شما فوق العاده فعال هستید، به سمت خرید پلاتین بروید، که بسیار با دوام است (زمانی که خراشیده می شود)، فلز صرفا ساییده شده و از بین نمی رود. بسیاری از اقایان پلاتین را به جای طلا برای خرید حلقه استفاده می کنند که البته قیمت پلاتین دو برابر طلاست و به این نکته هم باید دقت اشت.

مطالعه بیشتر:پرطرفدارترین مدلهای مو عروس 97

wedding-ring

درج نام و تاریخ ازدواج در حلقه :

اگر تمایل دارید نام و تاریخ ازدواجتان بر روی حلقه درج شود در هنگام خرید به سازنده طلا این موضوع را اطلاع دهید تا این کار را برایتان انجام دهد.

توجه به اندازه دست در هنگام خرید:

زمان مناسبی را برای خرید حلقه ازدواج انتخاب کنید، سرما، گرما یا تغییر شرایط فیزیکی بدن می تواند بر روی اندازه انگشتان دست تاثیر بگذارد بنابراین زمانی را برای خرید حلقه در نظر بگیرید که آرام هستید و درجه حرارت بدن شما طبیعی است . خرید حلقه در زمانهایی که حرارت بدن بیشتر یا کمتر از حد طبیعی است و یا بعد از ورزش معمولا توصیه نمی شود.در انتها پرطرفدارترین حلقه های ازدواج سال 2018 را به شما نشان می دهیم

wedding-rings

حلقه-ازدواج

حلقه-عروسی

wedding-ring

حلقه-نامزدی

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها