Back to top

ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره 65 میل

Cinere Natural Glow Exfoliating Mask 65ml
ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره 65 میل
سینرهسینره

ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره 65 میل

Cinere Natural Glow Exfoliating Mask 65ml

دسته بندی :

اسکراب صورت

برند :

ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره 65 میل

 

پوست چرب یکی از آن حالت‌های پوستی است که هیچ کس از داشتن آن راضی نیست و این به آن معنی است که باید برای آن چاره بیندیشید. همین طور پوست‌های چرب بسیار بیشتر از پوست‌های خشک و معمولی دچار آکنه و جوش‌های سر سیاه می‌شوند. این به خاطر آن است که پوست های چرب جایگاه  خوبی را برای پروش انواع میکروب‌ها در منافذ پوست فراهم می کنند.

لانه گزینه برخی باکتری ها و البته برخی قارچ ها سبب می‌شوند که به شدت پوست شما بد حالت و بد رنگ  شود. پاک کردن این جوش‌ها به خصوص جوش های سر سیاه مستلزم داشتن یک لایه بردار ملایم از پوست است.

ماسک اسکراب مخصوص پوست‌های چرب سینره محصولی است که تمام نیازهای شما را به پاک سازی پوست صورت برطرف می‌کند. با استفاده از ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره  چربی های زائد پوست به سرعت از بین می‌رود. بعد  از یک تا دو بار استفاده از این اسکراب می توانید یکی از محصولاتی را برای خود تهیه کنید که در چربی زدایی و کنترل چربی پوست شما را یاری می‌رساند.

ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره در خود یکی از بهترین ترکیبات چربی زدایی پوست را نهفته است. دانه های موجود در این اسکراب از جنس کائولین ایت که می تواند به نرمی هرچه تمام لایه ای از چربی را از روی صورت شما پاک کند. ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره  می تواند صورت شما را در با این خورده های نرم به خوبی پاک سازی کند. همین طور ضد عفونی کردن و کنترل کردن چربی های پوست نیز  را در ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره عصاره نارون کوهی برعهده دارد.

تکمیل کننده فرایند از بین بردن چربی های صورت را عصاره کیوی در این اسکراب انجام می‌دهد که به مقدار بسیار زیادی در ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره وجود دارد.

نحوه استفاده

برای استفاده از ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره یک پد اسکراب می تواند به شما به خوبی کمک کند اما ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره را بدون پد هم می‌شود از ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره استفاده کرد . مقداری از ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره را روی صورت خود بگذارید و بعد حدود 3 تا 5 دقیقه صورت را با اسکراب ماساژ دهید. سپس صورت را با آب خنک بشویید.

از ماسک اسکراب برای نواحی اطراف چشم به هیچ عنوان استفاده نکنید.

تأثیر استفاده

با استفاده از ماسک اسکراب مخصوص پوست های چرب سینره  منافذ پوست شما تنگ می شود و جوش های سر سیاه پوست کاملا از روی پوست شما تخلیه می‌گردد. یکی از بهترین درمان های چربی ریزی پوست ماساژ صورت با ماسک اسکراب مخصوص پوست‌های چرب سینره است این کار را شما می توانید تا 3 بار در هفته انجام دهید.

 

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)631309512001
GTIN6260374025182
وزن (گرم)93
برندسینره
دسته‌ها
کارکردتنظیم کننده چربی پوست, ضد جوش, لایه بردار
نوع پوستچرب, مختلط
برچسب‌هاoily skin

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.