43389 - 88542210

کرم دور چشم 3 کاره درمدن 15 میل Day Protocol با⁺SPF 50

کرم دور چشم 3 کاره درمدن 15 میل Day Protocol با⁺SPF 50

کرم دور چشم 3 کاره درمدن 15 میل Day Protocol با⁺SPF 50

DermEden Day Protocole Eye Cream SPF 50-15ml⁺

105,000 تومان 53,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

کرم دور چشم 3 کاره درمدن 15 میل DAY PROTOCOL با SPF 50

چشم های شما همیشه بیشترین بار زیبایی صورت شما را به دوش می‌کشد حال تصور کنید که این عضو بسیار زیبای شما با چروک‌هایی در اطراف آن خراب شود و از جلوه‌گریش بیفتد. از همه بدتر این چروک‌ها بسیار مقاومند و به این راحتی‌ها هم از بین نمی‌روند. یک خبر بد دیگر در باره این چروک‌ها این است که چروک های دور چشم آرام آرام و به صورت روز مره زیاد می‌شود. پس شما برای از بین بردن این چروک ها هم باید راه حلی مناسب را در پیش بگیرید و هم این راه حل را مدتی ادامه دهید.

درمدن یکی از برندهای است که به صورت اختصاصی و ویژه به این مشکل پرداخته است. این برند بزرگ محصولات پوستی به صورت اختصاصی به مشکل چروک‌های دور چشم می‌پردازد و دو محصول بسیار قوی خود را به این مهم اختصاص داده است. درمدن یک کرم ضد چروک چشم برای شب تولید کرده‌ است که در سایت مو تن رو موجود است اما مراقبت از صورت و به خصوص دور چشمها به یک مراقبت روزانه هم احتیاج دارد. این یعنی این که شما به کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL نیز احتیاج دارید. اما استفاده از کرم های ضد چروک روزانه مشکلی خاصی را برای شما به همراه دارد و آن مشکل استفاده از چند کرم با هم است یعنی شما نیاز دارید که ابتدا از یک کرم ضد چروک استفاده کنید سپس باید از یک مرطوب کننده و یک ضد آفتاب هم در طول روز بهره بجویید.

 درمدن این مشکل شما را درک می‌کند زیرا استفاده از این هم کرم نه تنها سخت است بلکه بسیار هزینه بر هم هست و البته این کرم‌ها احتمال دارد که بر روی هم تأثیر منفی بگذارد. درمدن کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL را برای همین نیاز تولید کرده است.

کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL‌ چند کار بسیار مهم را  برای شما به عهده می‌گیرد. اول آن که یک ضد چروک بسیار قوی است در مرحله بعدی این کرم بسیار مرغوب درمدن  مواد spf 50 دارد که یک ضد آفتاب بسیار قوی است و حتی در جاهایی که آفتاب بسیار شدید دارند، مانند کنار دریا و پیست های اسکی نیز قابل استفاده است. اما کارهای کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL  به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا این کرم، روشن کننده و ضد لک‌های پوستی است. در کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL‌ از مواد آنتی اکسیدان برای از بین بردن  تیرگی‌ها و لکه‌های دور چشم استفاده شده است و همین طور مواد آنتی اکسیدان در کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL‌ توانایی کنترل رادیکال‌های آزاد را بر روی پوست صورت دارد. کنترل رادیکال‌های آزاد  بر روی پوست توانایی پیشگیری از  سرطان پوست را نیز به شما هدیه می‌دهد.

نحوه استفاده

قبل از استفاده، صورت خود را با یک فیسواش و یک شیر پاکن پاکنید. مطمئن شوید که هیچ گونه چربی و مواد آرایشی روی پوست شما باقی نمانده است. کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL  را با انگشت روی پوست بگذارد و با حرکات ضربه‌ای روی آن ضربه بزنید تا جذب شود همین کار سبب می شود که تمام این کرم جذب پوست شما شود.

تأثیر استفاده

استفاده از  کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL‌ سه تأثیر هم زمان را برای پوست دور چشم شما به ارمغان می‌آورد. مقابله با نور شدید آفتاب و اشعه های UVA  و UVB  در کنار تأثیر اصلی که از بین بردن چروک‌های دور چشم است و در آخر، روشن کنندگی و از بین بردن لکه‌های دور چشم است که کرم دور چشم 3 کاره درمدن DAY PROTOCOL  باز می‌تواند آن‌ها را به خوبی پاسخگو باشد پس با خرید این کرم بسیار کار آمد درمدن می‌توانید با یک تیر سه نشان بزنید.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

تیوپ پلاستیکی

وزن/حجم

15 میلی گرم

کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1142516531349400

SKU

231300812002

نوع پوست

نوع پوست همه پوست ها

ویژگی

ویژگی ها ضد چروک
روشن کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی