محصول به سبد خرید شما اضافه شد

دکتر از
فیلترهای اعمال شده
حذف همه
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
درمان (کارکرد)
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نوع پوست
ویژگی
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان

قیمت و خرید اینترنتی دستمال مرطوب دکتر آز

هر خانمی به راحتی می‌تواند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مو تن رو این دستمال مرطوب را خریداری کنید

قیمت دستمال مرطوب دکتر آز

قیمت دستمال مرطوب پاک‌کننده آرایش دکتر آز نسبت به کارایی و کیفیتی که دارد در بهترین سطح قیمتی خود قرار دارد.

 

خرید دستمال مرطوب دکتر آز

شما با خرید دستمال مرطوب پاک‌کننده آرایش دکتر آز می‌توانید به راحتی آرایش خود را پاک کنید و مواقعی که خسته هستید و نمی‌توانید از شوینده‌های صورت استفاده کنید، این محصول جایگزین مناسبی برای شما خواهد بود.
دکتر آز(Dr.Oz)  یک جراح قلب مشهور است که به عنوان یک شخصیت تلویزیونی، میزبان رادیو و نویسنده‌ مطالب دارویی نیز هست. Mehmet Cengiz Oz در 1960 در کلیولند، اوهایو به دنیا آمد. اگر چه او در ایالات متحده بزرگ شد، سفر‌های مکرری را به وطن والدینش، ترکیه نیز انجام داد.
این دیدار‌ها، بسیار او را تحت تاثیر قرار داد زیرا آنها به او آموختهاند که جهان را با ذهنی باز ببیند. این شخص در سال‌های متوالی در آمریکا بیمارستان بزرگی را تاسیس کرد و در آن از علم خود و با همکاری سایر جراحان مشهور دنیا توانست قدمی مهم در دنیای پزشکی بردارد.
 دکتر آز محصولاتی بهداشتی را در جهت سلامت پوست و بهداشت بدن را طراحی و تولید کرد و توانست تندیس‌هایی در این زمینه را از آن خود کند.

مزایای استفاده از دستمال مرطوب پاک‌کننده آرایش دکتر آز

این محصولات می‌تواند منافذ پوست را باز کند و سلول‌های مرده‌ آن را از بین ببرد. با استفاده از محصولات دکتر آز صورت خود را از هرگونه آلودگی‌ها و مواد مضر در طول شبانه روز پاک کنید تا پوستی سالم و شفاف داشته باشید. دکتر آز با توجه به تجربیات خود در زمینه ‌پزشکی محصولات منحصر به فردی را طراحی و تولید کرده است که می‌تواند باعث گردش خون در پوست شود.
 این محصولات باعث می‌شود که پوست صورت و بدن جوان بماند. علاوه بر این دکتر آز محصولاتی برای سوزاندن چربی‌های بدن و لاغری بدن با افزایش متابولیسم بدنی را تولید کرده است و در این مسیر هم توانسته به خوبی پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد.
 دستمال مرطوب پاک‌کننده آرایش دکتر آز از ترکیبات منحصر به فردی تشکیل شده است که می‌تواند پوست را مرطوب کند. این محصولات فاقد هرگونه مواد حساسیت‌زا و التهاب آور بوده و مناسب با هر نوع پوستی هستند. علاوه بر آن، این محصول جای کمی می‌گیرد و به راحتی در کیف لوازم آرایش هر خانمی جا می‌گیرد.
 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر