واریاسیون دوماسی-قرمز

Domacy Variation-red
واریاسیون دوماسی-قرمز
قیمت: 5,400 4,800 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

واریاسیون دوماسی-قرمز

Domacy Variation-red
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

واریاسیون

برند :

واریاسیون دوماسی 15 میل

رنگ کردن موها می‌تواند برای همه یک فرصت دوباره برای جوان شدن باشد. اما برای چه کسی و در چه جایی باید این کار را انجام داد. خانم‌هایی که موهایشان سفید می‌شود و هر روز برای در برابر آیینه با موهایی درگیرند که انگار رویششان همیشه اجتناب ناپذیر است. اما رنگ کردن مو می‌تواند یک از مهم‌ترین و بهترین راه‌های برای از بین بردن این وضعیت موها باشد. اما رنگ هم خود یکی از دردسرهایی است که به این راحتی‌ها هم نمی‌توان آن را درست و حسابی به مقصد رساند. گاهی رنگ موی شما با مشکل خاصی رو به رو می‌شود و آن به وجود آمدن رنگ‌های ناخواسته در مو است. انواع رنگ‌هایی که به صورت حاله‌ای بسیار بد در موهای شما پدید می‌آید.

 راه حل این مشکل استفادها از یک واریاسیون است. واریاسیون‌هایی که می‌توانند با رنگ موی شما مخلوط شوند و رنگ موی اصلی را تغییر ندهند.

دوماسی با تولید رنگ موهایی که می‌تواند زیبایی دو چندانی را برای موهای شما ایجاد کند یکی از بهترین و در عین حال جا افتاده‌ترین محصولات رنگ موی ایران را تولید می کند و آن رنگ مو، اکسیدان و دکلره های مناسب موهای خانم های ایرانی است. اما در بین این محصولات واریاسیون های بسیار خوب دوماسی می‌تواند مکمل و به عبارت بهتر اصلاح کننده رنگ موی شما باشد. در واریاسون‌های دوماسی با حجم کوچک 15 میل رنگ دانه‌های بسیار غلیظی به کار رفته است و از این رو همه واریاسیون دوماسی 15 میل  دوماسی می‌توانند موهای شما را کاملا پوشش دهند.

واریاسیون دوماسی 15 میل در چند رنگ ارائه می‌شون که عبارت اند از

  •         رنگ سبز برای از بین بردن رنگ قرمز
  •         رنگ ابی برای از بین بردن رنگ نارنجی
  •         رنگ دودی برای از بین بردن رنگ نارنجی
  •         رنگ نقره‌ای برای از بین بردن رنگ زردی

  

واریاسیون  دوماسی 15 میل  با فرمولاسیون و مواد فرانسوی تولید می‌شود. این محصول قابلیت پوشش دهی فوق العاده‌ای دارد و حاوی نرم کننده و روغن کنجد، بادام، زیتون و نارگیل برای ترمیم و تقویت موها بوده است و زیبایی را برای شما محسوس می‌کند.

 

نحوه استفاده

 1الی 10 سانت از واریاسیون 15 میل دوماسی را با توجه به حجم و بلندی موی سر با رنگ مورد نظر مخلوط نمایید و جهت رنگساژ مورد استفاده قرار دهید .

رنگ مورد نظربعلاوه 3 الی 5 سانت واریاسیون بعلاوه 10 میلی لیتر اکسیدان 6% بعلاوه 50 میلی لیتر آب ترکیبی قابل استفاده برای رنگ موی دلخواه شماست .

 

تاثیر استفاده

واریاسیون‌ دوماسی  رنگ های قوی هستند که برای پوشاندن سایه های ناخواسته زرد و قرمز و نارنجی هستند  که زیبایی مو را تحت تاثیر قرار می دهد.واریاسیون دوماسی حاوی نرم کننده و ویتامین بوده و سایه های رنگ مو را به راحتی از بین می‌برد.

 

 

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607212010
وزن (گرم)24
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, ماندگاری بالا
کارکردنرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاDOMACY

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.