43389 - 88542210

لنز چشم رنگی FreshLook Colorblends

لنز چشم رنگی FreshLook Colorblends - ارغوانی

FreshLook colorblends eye contact lenses - amethyst

برند : فرشلوک
120,000 تومان 60,900 تومان

ضمانت اصالت کالا

فرصت بازگشت 7 روزه کالا

ارسال سریع به سراسر ایران

مشاوره تخصصی

امتیاز 5 از 2 رای

لنز چشم freshlook colorblends (ترکیبپذیر با رنگ چشم)

 

چشم دروازه زیبایی شماست و رنگ و حالت چشم بسیاری از اسراری را برای دیگران فاش می‌کند. اسراری که  شما می‌خواهید بی‌آنکه کلامی از آنها بر زبان بیاورید برای دیگران بازگو شود.

حالت رنگ چشم به دو عامل رنگ دانه‌های عنبیه و نور معکس شده از آنها بستگی دارد. دو عاملی که با دست به دست دادن با یک دیگر سبب می‌شود صورت شما به اوج زیبایی و نشاط برسد. در روش‌های آرایش مدرن دیگر لنز چشم یک انتخاب ترجیحی نیست بلکه به یک انتخاب قطعی بدل شده است.

با انتخاب درست این محصول سرنوشت ساز آرایشی بهداشتی، می‌توانید آرایش ماهرانه صورت او را به اوج خود برسانید. استفاده درست از لنز چشم می‌تواند در سلامت چشم شما نیز بسیار مؤثر باشد زیرا چشم عضوی بسیار حساس از بدن ماست و عدم استفاده درست از لنز چشم با هر مارک و برندی که باشد می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را برای چشم شما به بار بیاورد. پس در این متن شما با موضوعاتی مانند روش صحیح استفاده از لنز چشم رنگی و روش درست انتخاب یک لنز زیبای چشم رنگی و دیگر موضوعات مربوط به استفاده از لنز چشم رنگی آشنا می‌شوید.

فرش لوک یکی از بهتریم مارک های لنز چشم است که در کشور آمریکا تولید می‌گردد. "رنگ لنز های چشم freshlook" به دو صورت ترکیب پذیر و معمولی درست شده‌اند و هر یک توانایی خاصی دارد. در این صفحه ما توضیحاتی برای لنز‌های colorblends یعنی لنز‌هایی با رنگ ترکیب پذیر برای شما ارائه می‌کنیم. لنز‌های freshlook با رنگ ترکیب پذیر colorblends  لنز هایی هستند که رنگ آنها با رنگ عنبیه چشم شما ترکیب می‌شود و در رنگی که شما انتخاب کرده‌اید اندکی از رنگ اصلی چشمتان نمایان خواهد بود این رنگ  به صورت رگه‌هایی میان رنگ اصلی چشم شما دیده می‌شود. مزیت این لنزها به دیگر انواع لنز با رنگ کامل این است که بسیار طبیعی‌تر از لنزهای دیگر نمایان می‌شوند و نور بسیار خوبی از این لنزها در چشم شما منتشر می‌گردد. ایجاد هارمونی میان ته رنگ پوست، رنگ مو و رنگ این لنزها بسیار آسان تر است و رنگی زیباتر و طبیعی تر را در چشم شما نمایان می‌سازند.

 

فرش‌لوک Freshlook  بهترین مارک لنز چشم رنگی  و تنوع بی نظیری رنگ‌های لنز چشم

بهترین مارکی که کارشناسان مو تن رو آن را برای زیباتر کردن چشم هایتان به شما پیشنهاد می‌کنند مارک freshlook ساخت کشور آمریکاست و این لنز چشم طراحی شده توسط کارخانه بسیار بزرگ سایبر ویژن است. از این رو کارشناسان بسیار متبحر مو تن رو این لنز را به عنوان یک لنز آرایشی بسیار مناسب برای استفاده همه کاربران مو تن رو می دانند.

اما هر یک از رنگ های لنز چشم ترکیب پذیرcolorblends   freshlook چه کیفیتی دارد.

 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ عسلی روشن: این رنگ، رنگ گرمی است سعی کنید با پایه چشم قهوه‌ای از این لنز بهره بجویید. از سوی دیگر به واسطه گرمی رنگ این لنز حتما برای پوست و رنگ موی سرد از این لنز  استفاده کنید. بهترین پیشنهاد برای استفاده از این لنز بر روی چشم هایی است که رنگ طوسی سرد در پایه رنگ عنبیه آنها وجود دارد. با این کار شما می‌توانید رنگ سرد و گرمی را بر روی چشمان خود جلوه‌گر سازید.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ سبز:  این لنز با رنگ‌های طوسی و قهوه‌ای تیره بسیار زیبا می‌شود، رنگ لنز چشم freshlook colorblends  سبز رنگی بسیار سرد است و با رنگ موهای گرم مانند بلوطی و عسلی و رنگ پوست های برنزه فریبنده خواهد شد.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ آبی: رنگ پایه چشم مناسب برای لنز چشم freshlook colorblends رنگ آبی؛ رنگ چشم قهوه‌ای روشن است با ترکیب پایه رنگ قهو‌ه‌ای روشن و رنگ آبی این لنز می‌توانید از رنگ موهای بلوند گرم استفاده‌ای شایان توجه داشته باشید. ترکیب این لنز با پایه رنگ چشم عسلی شما و موهایی بولند روشن می تواند یک آرایش مجلسی و بسیار جذاب را برای شما به همراه آورد.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ خاکستری: اگر چشمان شما پایه رنگی قهوه‌ای تیره و عسلی روشن دارد و پوست شما گندمی با رنگ دانه‌های گرم است حتما این لنز را از مو تن رو تهیه بفرمایید و از رنگ زیبای آن در آرایش چشمتان کمال استفاده ببرید.  
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ قهوه ای: کسانی که رنگ چشم آبی و طوسی دارند برای ایجاد یک تنوع بسیار زیبا در آرایش یا گریم خود از این لنز می‌توانند استفاده کنند. پوست‌های سفید و مهتابی که رنگ دانه‌های سردی را با خود به صورت طبیعی به همراه دارند می تواند از این لنز بهترین استفاده را داشته باشند.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ فیروزه ای:  این رنگی فانتزی و بسیار خاص است. این  لنز رنگی چشم برای ایجاد حداکثر جلب توجه به کار می‌آید. کسانی که پوست‌هایی با ته رنگ گرم با رنگ دانه‌های صورتی دارند برای یک آرایش فانتزی این لنز را تهیه می‌کنند و به ستاره مهمانی‌ها بدل می‌شوند. رنگ پایه چشم شما هر چه باشد در این لنز چندان تأثیر ندارد و روشن ترین تا تیره ترین چشم ها با آن جلوه‌گر خواهند شد.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ عسلی: پایه مناسب رنگ چشم برای لنز چشم freshlook colorblends رنگ عسلی، رنگ‌های قهوه‌ای تیره و سبز است و رنگ‌های سرد پوست برای استفاده از این لنز اولویت دارند اما کسانی که پوست‌های روشن با ته رنگ سرد دارند هماهنگی بسیار مناسبی با این لنز چشم دارند.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ ارغوانی: یک رنگ فانتزی تمام عیار و بسیار خاص. رنگ پایه در این لنز چندان مهم نیست زیرا رنگ ارغوانی بسیار درخشان این لنز کاملا رنگ چشم شما را می‌پوشاند این رنگ لنز باز هم برای آرایش‌های بسیار خاص مورد استفاده است. توصیه می‌شود موهای خود را با رنگ شرابی روشن رنگ کنید و در مجالس از  لنز چشم freshlook colorblends رنگ ارغوانی بهره بجویید.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ یاقوت کبود: یک ترکیبی بسیار فانتزی و خاص که می تواند کاملا رنگ چشم شما را پوشش دهد. البته اگر رنگ چشم‌های شما تیره باشد رگه‌های تیره در چشم شما کمی دیده می‌شود. این لنز رنگی چشم را با رنگ موی عاج فیلی استفاده کنید.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ آبی براق: اگر چشمان شما به رنگ قهوه‌ای تیره و متوسط است، با رنگ موی بلوند سرد و به ویژه رنگ موی کاهی به همراه کرم پودرهایی که از پوست شما اندکی روشن تر است و همین طور لباس‌های تیره و روشن مجلسی و روزانه ترکیبی کاملا اروپایی با این رنگ لنز چشم را درست کنید.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ خاکستری براق: با پایه رنگ چشم مشکی و قهوه‌ای تیره و رنگ موی شنی ماسه‌ای، این لنز ترکیبی حتی مناسب آرایش عروس را به شما ارائه می‌کند.
 •          لنز چشم freshlook colorblends رنگ سبز زمردی: این رنگ نیز بسیار خاص و فانتزی است با مو‌های زیتونی یک ترکیب شاهکار را به شما ارائه می‌کند و پوست‌های گندمی و گرم این ترکیب بسیار برازنده است.

نحوه استفاده:

 سایز لنز چشم freshlook colorblends  0.00 است و به همه اندازه مردمک و عنبیه‌‌ای می آید و برای هیچ چشمی به خاطر این موضوع  مشکلی ایجاد نمی شود. برای استفاده از لنز چشم freshlook colorblends حتما از قطره‌های اشک مصنوعی استفاد کنید. چشم خود را به منتها الیه سمت چپ بگردانید و بعد لنز را روی قسمت سفید چشم بگذارید و بعد پلک‌های خود را ببندید و چشم‌های را به سمت مخالف بچرخانید، به آرامی اندکی روی چشم را ماساژ دهید تا اگر قطرات هوا زیر این لنز قرار گرفته است خارج شود.

لنز چشم freshlook colorblends  را همیشه در سرم نگه داری لنز چشم نگه دارید. جنس این لنزها از ژلاتین است و در برابر گرمای زیاد آتش و سشوارهای سالنی بسیار ضعیف‌اند پس اگر در برابر این وسایل قرار می‌گیرد، قبل آن حتما لنز خود را خارج کنید.

برای قرار دادن لنز بر روی چشم‌ها فقط دست خود را با صابون مایع بشویی و بعد از شستشو به هیچ جایی دست نزنید تا آلودگی به چشم شما منتقل نشود. استفاده از ژل دست به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

تآثیر استفاده

لنز چشم freshlook colorblends  به چشم شما دو نوع نور  درخشنده و گرگ و میش اسرار آمیز می دهد که نور این لنز در طول روز بسیار طبیعی است و در شب و به خصوص در محیط های پر نور کاملا خودنمایی می‌کند. این لنز نور نرمال خود را در طول زمان استفاده حفظ می کند و با استفاده از آن تغییر حالت نمی دهید. فرش لوک بیشترین تنوع رنگ را برای چشم های تیره دارد

در صورت مراقبت درست و کامل لنز چشم freshlook colorblends یک ماه برای شما دوام می‌آورد.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

مخصوص لنز و یک بار مصرف پلاستیکی و سیلیکونی

وزن/حجم
کشور سازنده

آمریکا

پروانه بهداشتی

95789347

SKU

54322602400

ویژگی

ویژگی ها

ترکیب رنگ لنز با رنگ پایه چشم، هماهنگی کامل رنگ ها با پوست و موی شما، جلوه بسیار طبیعی رنگ‌های حاصل از لنز در چشم ، دوام یک ماه به شرط نگهداری درست، بدون ایجاد حساسیت

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 613

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی