Back to top

لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه 400 میل

Garnier Micellar Cleansing Water 400ml
لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه 400 میل
قیمت: 140,000 90,000 تومان
تامین از سایر انبارها
خرید مقایسه کن
گارنیهگارنیه

لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه 400 میل

Garnier Micellar Cleansing Water 400ml
کشور: 

دسته بندی :

تونر و لوسیون

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 10 نظر
قیمت: 140,000 90,000 تومان
تامین از سایر انبارها
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (10)
لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه 400 میل پوست حساس مشکل همیشگی شما است و همیشه با آن درگیرید. استفاده از محصولات آرایشی برای پوست‌های حساس استفاده از انواع و اقسام محصولاتی که برای پوست شما ضرری نداشته باشد همه همه دغدغه‌هایی است که شما برای پوستی حساستان دارید. اما بعضی هر محصولی را که استفاده می کنند به صورتشان نمی‌آید و یا دچار کشیدگی و خشکی پوست می‌شوند این دسته از افراد هم یک راه حل دارند و آن هم استفاده از محصولات مخصوص پوست‌های حساس است. این محصولات لایت ترین مواد سازننده محصولات آرایشی و بهداشتی را با خود به همراه دارند و همین هم سبب می‌شود که کمترین درگیری با پوست صورت را برای شما به وجود بیاورد. اما برای پاک کردن آرایش بهترین گزینه برای پوست‌های حساس استفاده از " لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه " است استفاده صحیح و به موقع از یک تونر پاک کننده آرایشی مانند لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه سبب می‌شود که صورت شما در اوج شادابی و جوانی به سر ببرد و در برابر تمام آلودگی‌ها محیطی مصون بماند. لوسیون‌های پاک کننده و یا به عبارت کلی‌تر تونرهای پاک کننده آرایش یکی از بهترین و درعین حال مفید ترین گزینه‌ها برای آرایش صورت هستند. مهم این است که صورت خود را به درستی بشناسید و از گزینه مناسب خود استفاده کنید. لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه کم‌ترین مواد درگیری با پوست شما ایجاد می‌کند. و این سبب می‌شود که پوست شما در بهترین حالت کاملا تمیز و کاملا شاداب باقی بماند. تغذیه عمقی پوست به همراه پاکسازی کامل و عمیق پوست وظایفی است که برای لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه تعریف شده است و البته این لوسیون خوب و کامل از پس آن بر می‌آید. نحوه استفاده لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه را حتما با یک پد کتانی استفاده کنید این به آن معنی است که بهتر است یک بسته پد سپتونا را نیز با این لوسیون سفارش دهید تا توانایی چشم گیر این محصول را کاملا مشاهده کنید. پد را با لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه مرطوب کنید چند ثانیه روی صورت نگه دارید تا صورت شما را مرطوب کند و بعد پد را بر روی صورت خود بکشید وقتی پد تغییر رنگ داد آن را دور بیندازید و یک پد دیگر انتخاب کنید و این عمل را دوباره تکرار کنید تا دیگر پد شما تغییر رنگ ندهد. تأثیر استفاده اولین تأثیر لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه این است که صورت شما را کاملا پاک می‌کند البته باید به یاد داشته باشید که این محصول را باید درکنار شیر پاک کن یا یک محصول فیس واش استفاده کنید.

لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه را حتما با یک پد کتانی استفاده کنید این به آن معنی است که بهتر است یک بسته پد سپتونا را نیز با این لوسیون سفارش دهید تا توانایی چشم گیر این محصول را کاملا مشاهده کنید. پد را با لوسیون پاک کننده آرایش پوست حساس Micellar Cleansing Water گارنیه مرطوب کنید چند ثانیه روی صورت نگه دارید تا صورت شما را مرطوب کند و بعد پد را بر روی صورت خود بکشید وقتی پد تغییر رنگ داد آن را دور بیندازید و یک پد دیگر انتخاب کنید و این عمل را دوباره تکرار کنید تا دیگر پد شما تغییر رنگ ندهد.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)502701419001
GTIN3600541358461
برندگارنیه
دسته‌ها
کارکردشاداب کننده
نوع پوستحساس
بافتمایع
برچسب‌هاapp hottest discount, topsold, sensitive skin, arshan, top 72-fd

نظرات کاربران (10 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ز
حجمش خیلی خوبه با توجه به اینکه تخفیف هم داره
ارزش خرید
کیفت
ز
گارنیه مارک خوبی هست
ارزش خرید
کیفت
P
به عنوان تونر هيت؟
ارزش خرید
کیفت
س
میسلار داشته باشیم بهتره یا فیس واش؟؟
ارزش خرید
کیفت
س
میسلار داشته باشیم بهتره یا فیس واش؟؟
ارزش خرید
کیفت
تصویر یاسمین جوادپور
خیلی خوبه و آرایش چشم رو هم به راحتی پاک میکنه
ارزش خرید
کیفت
تصویر Haniye S
لطفا موجود کنید
ارزش خرید
کیفت
تصویر آزاده هاشمی
عالی حدود ۲ساله مرتب ازاین محصول استفاده میکنم واقعا خوبه.
ارزش خرید
کیفت
تصویر Asal 70
کیفیت خوبی داشت منتها از بایودرما بیشتر راضی هستم
ارزش خرید
کیفت
تصویر Zohreh Feiz
من خیلی ازاین محصول راضی بودم دوبارتهیه اش کردم،
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی : 021-43389