43389 - 88542210

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر 200 میل

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر 200 میل

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر 200 میل

Garnier Refreshing Toner Normal To Combination 200ml

22,000 تومان 16,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر 200 میل

شما تا به حال حتما با مطالعه صفحات سایت مو تن رو متوجه شده‌اید که محصولات آرایشی و بهداشتی هر یک کار کردی وابسته به نوع پوست شما دارند و هر محصولی را نمی‌توان برای هر پوستی مصرف کرد.

برای استفاده از یک محصول ابتدا باید پوست خود را بشناسید و این یعنی آن که باید به حالات پوست خود باید توجه کنید. ما این جا با کسانی کار داریم که در ناحیه T صورت خود احساس چربی می‌کنند . خط پیشانی و خط گونه‌ها و تیغه بینی و روی چانه همه ناحیه T صورت شما حسابی می‌شود. اگر همه قسمت‌های صورتتان حالت معمولی دارد ولی در ناحیه T چربی احساس می‌کنید باید از یک محصول برای پوست های نرمال تا مختلط استفاده کنید. اساسا محصولاتی که برای پوست های نرمال تا مختلط استفاده می‌شود کنترل کننده چربی ریزی متوسط پوست هستند.

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر یک تونر تغذیه پوست است که در فرایند پاک سازی پوست از ان بهره می‌گیریم. پاک کردن پوست همیشه حداقل به دو روش باید انجام شد. اول با فیسواش‌ها و بعد با تونرها باید صورت خود را به صورت عمیق و کامل پاک سازی کنید.

شاید بگوید یک شیر پاکن و یا فیسواش همیشه برای پوست شما کافی بوده است و دیگر چه نیازی به تونر است. اما ما به شما برای انتخاب تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر یک آزمایش را پیشنهاد می‌کنیم. روزی که چندان آرایش سنگینی ندارید را مشخص کنید و اول با شیر پاکن آرایش خود را پاک کنید و هر وقت که فکر کردید پاک کردن صورتتان تمام شده است . با پد کتانی، تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر را به صورت خود بزنید و به وضوح مشاهده خواهید کرد که صورت شما مقدار زیادی آلودگی و مواد به جا مانده از آرایش را به پد کتانیتان پس خواهد داد.

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر  چربی ریزی پوست شما را کاملا کنترل می‌کند و می تواند پاک کنندگی بسیار مناسبی را برای پوست شما پدید آورد. تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط مدت‌ها می‌تواند صورت شما را شاداب و زیبا و درخشان نگه دارد و برای همین هر چه زودتر  فرصت خرید این تونر بسیار مرغوب را در مو تن رو  غنیمت بشمارید.

تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر  از هرگونه مواد حساستیت‌زا عاریی می‌باشد و کاملا بدون پارابن و سیلیکون ساخته شده است. تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر  یک محصول طبیعی است و آب رسانی‌ و رطوبت رسانی بسیار بالایی را برای پوست شما به همراه دارد از این رو به راحتی می‌توانید به آن اعتماد کنید و از زیبایی پوست خود لذت ببرید.

نحوه استفاده

برای استفاده ازتونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر، یک بسته پد کتانی سپتونا تهیه کنید. این پد بهترین گزینه برای استفاده از تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر  است. مقداری از تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر را روی صورت پد کتاتی بریزید و بعد از چند ثانیه که روی صورت خود نگه می‌دارید به راحتی روی صورت خود حرکت دهید و این کار سبب می‌شود مابقی آرایش شما را پاک شود.

تأثییر استفاده

با استفاده از تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر آرایش شما به راحتی پاک می‌شود. تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر در عمیق‌ترین قسمت‌های پوست مابقی آرایش را  از منافذ صورت خارج می‌کند. این تونر سبب می شود که صورت شما شاداب تر از همیشه و در عین حال درخشان تر از همیشه جلوه کند. تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر حاوی مواد بسیار حساسی برای پوست شما ست و می‌تواند تولید چربی پوست شما را کنترل کند. تونر پاک کننده پوست نرمال تا مختلط گارنیر کاملا پایه طبیعی دارد و هیچ‌گونه حساسیتی را برای پوست شما ایجاد نمی‌کند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری

وزن/حجم

200 میل

کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

1118555451565680

SKU

502700419002

حالت

حالت مایع

ویژگی

ویژگی ها شاداب کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی