43389 - 88542210

تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر 200 میل

تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر 200 میل

تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر 200 میل

Garnier Softening Toner Normal To Dry Skin 200ml

18,900 تومان 16,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر 200 میل

 

پوست شما را می توان یکی از موهبت‌های خداوند در نظر آورد و به خاطر آن باید از خداوند متعال سپاسگزار بود. اوج این سپاسگزاری آیا این نیست که از پوست خود به درستی حمایت کنید؟! یکی از راه‌های حمایت کردن از پوست صورت این است که آن را به درستی آرایش کنید، بی‌آن که صدمه ای به آن بزنید. باید از مواد آرایشی مناسبی استفاده کنید که کم‌ترین آسیب را به پوست شما بزند اما چه مواد آرایشی برای شما مناسب است.

قبل از شناختن انواع مواد آرایشی باید به این مورد کاملا آشنا باشید که پوست شما چه طور است. اما امروز روی سخن ما با کسانی است که پوست نرمان تا خشک دارند. اگر پوست شما خشک است و یا مشکل خاصی ندارد پوستتان نرمال است . باید بدانید که پوست های نرمال در بسیاری موارد با بالا رفتن سن خشک می شوند و بر روی صورت احساس خشکی و کشیدگی می‌کنید و این خشکی اول رو قسمت T صورت به وجود می‌آید. اما برای این که این خشکی را برطرف کنید یا اساسا به آن دچار نشوید باید از چند محصول آرایشی استفاده کنید.

کارشناسان زیبایی مو تن رو یکی از محصولاتی که کاملا به شما توصیه می‌کنند و شما می‌تواند سلامت پوستتان را  با آن کاملا تضمین کنید، تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر است. این تونر می‌تواند به مقدار بسیار زیادی رطوبت رسان پوست شما باشد و شما می‌توانید به سرعت آرایش خود را با تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر پاک کنید. گارنیر در تولید این تونر آب رسان بسیار خوب و مرغوب اصل اولش را بر آب رسانی پوست صورت گذاشته است. استفاده از انواع مواد رطوبت رسان پوست سبب می‌شود پوست نرمال شما شاداب‌تر و مرطوب‌تر از گذشته به نظر بیاید و اگر پوست شما به سمت خشکی می‌رود شما می‌توانید با استفاده  از تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر  پوست خود را از ابتلای به خشکی بسیار سنگین نجات دهید.

باید توجه داشته باشید که تونر‌ها به تنهایی پوست صورت شما را پاک نمی‌کند بلکه باید در کنار آن از شیر پاک کن و انواع فیسواش‌ها استفاده کنید. به عبارت بهتر تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر  کار پاک کنندگی عمقی پوست شما را بر عهده می‌گیرد و این یعنی آن که به بهترین حالت ممکن می‌توانید صورت خود را با تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر پاک کنید.

نحوه استفاده

برای  استفاده از تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر حتما یک پد کتانی مانند پد‌های دو روی سپتونا تهیه کنید. سپس با استفاده از این پد مقداری از تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر‌ را بر روی صورت بمالید وقتی که کاملا پد شما تیره شد، یک پد دیگر را به تونر آغشته کنید و  باز این عمل را تکرار کنید. وقتی دیگر پد شما تغییر رنگ نداد یعنی آن که صورت شما دیگر به مواد آرایش آلوده نیست.

تأثیر استفاده

با استفاده مستمر از تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر  پوست شما همیشه سالم و در عین حال شاداب می‌ماند. استفاده بلند مدت از تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر  همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای جلوگیری از ابتلای به لکه‌های پوستی است.  رفع تدریجی خشکی پوست نیز یکی دیگر از توانایی‌های بی نظیر تونر پاک کننده آرایش پوست نرمال تا خشک Softening گارنیر است.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری

وزن/حجم

200 میل

کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

1118555451565680

SKU

502700419003

حالت

حالت مایع

ویژگی

ویژگی ها شاداب کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی