Back to top

شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس Ultra Doux گارنیر 250 میل

Garnier Ultra Doux Delicatesse Shampoo 250ml
شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس Ultra Doux گارنیر 250 میل
گارنیرگارنیر

شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس Ultra Doux گارنیر 250 میل

Garnier Ultra Doux Delicatesse Shampoo 250ml

دسته بندی :

شامپو

برند :

شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس ULTRA DOUX گارنیر 250 میل

استفاده از انواع نرم کننده و کراتینه ها  که می توانند موهای شما را به اوج نرمی برساند همگی می‌تواند برای موهای شما خطرناک باشد زیرا مواد نرم کننده می‌تواند موهای شما را علاوه بر نرم کردن به شدت رو به نابودی هم بکشد. عملا مواد نرم کننده اگر به صورت شیمیایی برای نرم کردن و لخت کردن موهای شما عمل کننده با از بین بردن سطحی از موهای شما موها را نرم و صاف می‌کنند . این فرایندی است که در اتوهای مو را هم صورت می گیرد و با سوزاندن سطحی از مو می‌توانید موهای خود را نرم کنید اما بعد از چند ساعت موهای شما تار به تار به شدت زبر و خشن می‌شود.

حالا راه حل چیست؟ برای این که موهای شما از خشونت حاصل از تخریب مو رهایی یابند باید از مواد طبیعی برای نرم کردن و ضخیم تر کردن موها استفاده کنید سبوس برنج و همین طور عصاره گیاه جو بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند با تقویت تارهای موی خود آنها را به اوج سلامت و صحت برسانند.

شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو گارنیر یک انتخاب بی نظیر برای کسانی است که می خواهند موهای خود را  زخیم کننده و تارهای لطیفی از موی خود بر جای بگذارند. شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو گارنیر از سری ULTRA DOUX گارنیر است این شامپوها با عیار بسیار بالایی از انواع مواد طبیعی برای تقویت موهای شما بهره می‌جویند و استفاده از یک لاین آن می‌تواند نیاز موهای شما را کاملا برطرف کند البته باید توجه داشته باشید که شامپوعصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس ULTRA DOUX  گارنیر در کنار ماسک مو و یا شیر موی جو و سبوس برنج ULTRA DOUX  گارنیر مصرف شود تا نتیجه ایدآل را برای شما به ارمغان بیاورد.

نحوه استفاده

موهای خود را خوب خیس کنید و اندکی آب آن را بگیرد سپس مقداری از شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس ULTRA DOUX گارنیر در کف دست با آب مخلوط کنید و بعد به موهای خود بزنید. موهای را از ریشه تا نوک مو به کف شامپو آغشته کنید و حدود 3 دقیقه با آن ماساژ دهید سپس ابتدا با آب گرم و بعد با آب سرد آبکشی کنید.

تآثیر استفاده

موهای شما نرمی بسیار بی‌سابقه‌ای را با استفاده از شامپو عصاره سبوس برنج و جوانه جو آبرسان پوست حساس ULTRA DOUX گارنیر  به دست خواهد آورد شما می توانید سه بار در هفته از این شامپو در کنار ماسک مو و یا شیر موی جو و سبوس برنج گارنیر استفاده کنید. 

مناسب برای موهایخشک, چرب, معمولی, رنگ شده, فر و مجعد, آسیب دیده, همه مو ها
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)502624019001
برندگارنیر
دسته‌ها
کارکردنرم کننده, آبرسان, ضد حساسیت
بافتمایع
جنسیتمردانه, زنانه

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389