Back to top

پنکک این لی-10

INLAY Pressed Powder-10
پنکک این لی-10
قیمت: 72,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
این لیاین لی

پنکک این لی-10

INLAY Pressed Powder-10
کشور: 

دسته بندی :

پنکک

برند :

ویژگی‌های محصول

  • ایجاد پوششی مناسب با ساختاری نرم و سبک
  • جلوه‌گری مات و طبیعی
  • مناسب برای صاف و یکدست نمودن پوست
  • با ماندگاری طولانی، فاقد چربی

پنکک این لی

لوکس بودن شعاری است که این لی برای محصولات خود انتخاب کرده است و این موضوع مهمی است که حتی در بسته بندی این محصول  هم می شود آن را دید. پنکک این لی محصولی است که برای خانم های با کلاس طراحی شده است و برای این که رنگ پوست قالب تمام خانم های ایرانی را پوشش دهد 7 رنگ متفاوت دارد.

بافت پنکک این لی  خشک است و هیچ چربی خاصی ندارد و به راحتی روی صورت اجرا می‌شود. مواد تشکیل دهنده پنکک این لی از  مواد طبیعی ساخته شده است و اساسا شرکت طبیعت زنده سعی می‌کند تمام محصولات خود را با پایه طبیعی روانه بازار کند. این لی در برند خود تمام نیاز های آرایش شما را دیده است و  کافی است یکی از محصولات این لی را خریداری کنید تا یکی بعد از دیگری کیف لوازم آرایش شما مملو از محصولات این لی شود.

پنکک این لی را می توان بر روی پوست خام و یا فون زده استفاده کرد کار کرد این پینکک مرغوب یک دست کردن آرایش شماست. با استفاده از پنکک این لی شما می‌توانید تمام رفله های صورت و نا همواری های صورت را بپوشانید. پنکک این لی جنسی مخملی دارد و تمام توانایی خود را برای مات کردن آرایش به کار می‌گیرد. اساسا در محصولات پودری این لی را می‌توان سلطان محصولات مات کننده دانست زیرا هم کرم پودر و هم پنکک این لی عاری از چربی و شاین هستند و صورت شما را کاملا یک دست  و پوست شما را کاملا مخملی می‌کنند.

رنگ بندی پنکک این لی در دو طیف بژ و صورتی دسته بندی شده است بهتر این است که شما ابتدا پوست خود را بشناسید و اگر طیف صورتی در پوست خود دارید از طیف مخالف یعنی بژ و اگر طیف بژ در پوست خود دارید از طیف صورتی استفاده کنید. البته سعی کنید روشنی پنکک یک درجه روشن تر از پوست شما باشد.

برای این که دوام پنکیک بر روی صورت شما دو چندان شود از پن کیک بر روی پوست خام خود استفاده نکنید و حتما یک لایه ظریف از کرم پودر را بر صورت خود اجرا کنید . بهتر است رنگ کرم پودر را نزدیک به پنکک این لی انتخاب کنید تا این دو ماده مکمل یکدیگر باشند

مهم ترین تأثیرات و ویژگی های پنکک این لی از این قرارند

 

• ایجاد پوششی مناسب با ساختاری نرم و سبک

• جلوه‌گری مات و طبیعی

• مناسب برای صاف و یکدست نمودن پوست

• با ماندگاری طولانی، فاقد چربی

نحوه استفاده

پنکک این لی در بسته بندی خود یک پد خوب دارد می توانید از آینه و پد بسته بندی پنکک این لی برای پودر زنی به صورت استفاده کنید یک تا دو بار پد را در پنکک این لی بزنید و بسته به اندازه صورت و فرم آن پودر را بر روی صورت بگذارید هر چقدر پودر بر روی صورت شما نرم و یک دست قرار بگیرد چلوه پوست شما را طبیعی تر و زیباتر خواهد بود.

تأثیر استفاده

با استفاده از پنکک این لی پوست شما به سرعت یک دست و کاملا بدون رفله می شود پوشاندن چروک های ریز و همین طرو پستی و بلندی های پوست بهترین کارکرد های پنکک این لی است. این پنکیک فاقد چربی است و  استفاده آن برای خانم هایی که پوستی چرب و معمولی دارند توصیه می‌شوند. در صورتی که پوست خشکی دارید می‌توانید از یک کرم مرطوب کننده قبل از استفاده از پنکک این لی استفاده کنید.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)621708914010
GTIN6260374026585
وزن (گرم)70
برنداین لی
دسته‌ها
ویژگیماندگاری بالا
کارکردمات کننده
نوع پوستهمه پوست ها
رنگ پوستسفید, گندمی تیره, گندمی روشن
پوشانندگیبالا
نتیجه نهاییطبیعی
بافتپودر فشرده
رنگروشن
سن25 تا 35, 35 به بالا

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی : 021-43389