کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02

Kenvis Eye Shadow 9 Colors-KN02
کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02
کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02
کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02
کنویسکنویس

کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02

Kenvis Eye Shadow 9 Colors-KN02
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

سایه چشم

برند :

امتیاز 3 از 5 از مجموع 1 نظر

ویژگی‌های محصول

  • پالت 9 تایی
  • دارای رنگ های زیبا و پرکاربرد
  • ماندگاری بالا
  • افزایش دهنده زیبایی چشم

کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02

 

وقتی‌هایی است که باید به خودتان حسابی برسید .باید صورت خود را سر حال بیاورید. باید بتوانید که صورت خود را برای یک روز پر تلاش و در عین حال در اوج زیبایی سر حال بیاورید. باید بتوانید یک از بهترین آرایش‌های خود را که هم چندان غلیظ نیست و هم چندان ضعیف نیست را بر روی صورت خود اجرا کنید. استفاده از چند قلم لوازم آرایش بسیار خوب می‌تواند صورت شما را کاملا به این هدف نزدیک کند. این یکی از بهترین راه هایی است که به زندگی ثابت کنید که همیشه در آن پیروز می‌شوید.

حالا به چه احتیاج دارید. چند محصول آرایشی مناسب را می‌توانید از سایت مو تن رو انتخاب کنید در اسرع وقت آن را تحولی بگیردی و به خودتان برسید. محصولاتی مانند رژ لب و رژ گونه، کرمپودر و کانسیلر و البته یکی از مهم‌ترین وسایل آرایش شما سایه چشم است که باید یکی از بهترین‌ها را مهمان چشم های خود کنید.

رنگ سایه چشم کاملا بر اساس رنگ چشم‌های شما باید انتخاب شود زیرا رنگ چشم‌های شما عملا مرکزی‌ترین عامل زیبایی صورت شماست و باید بعد از شناختن کامل رنگ چشم‌هایتان و این که چه رنگی با آن ست می‌شود به انتخاب سایه چشم و ابرو بپردازید. حتی برای انتخاب یک مدل خط چشم نیز شما بهتر است اول رنگ و حالت چشم خود را بشناسید زیرا این رنگ و حالت در  آرایش کلی صورت شما بسیار تأثیر گذار است.

  کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02 بیشتر به چشم‌های روشن می‌آید زیرا طیف رنگ‌های این کیت سایه چشم بین قهوه‌ای و طلایی متغیر است و شما می‌توانید با استفاده از کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02 یک آرایش کامل چشم را بر روی صورت خود اجرا کنید‌. سایه های چشم کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02  به سه دسته ستایی تقسیم می‌شود و لاین بالای این کیت، رنگ‌های سرد و روشن و پایه را تشکیل می‌دهند. رنگ‌های میانه این کیت هم طیف نسکافه‌ای و قهوه‌ای را تشکیل می‌دهند و برای سایه زدن چشم‌هایی که به رنگ عسلی و قهوه‌ای هستند بسیار مناسب است. لاین پایین کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02 نیز رنگ هایی است که به صورت خنثی استفاده می‌شود این رنگ ها در طیف خاکستری و توسی و قهوه‌ای تیره است.

نحوه استفاده

کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02‌ می‌تواند تمام نیاز شما را برای یک آرایش چشم کامل پاسخگو باشد. برای بهتر دوام آوردن سایه چشم کنویس بر روی صورت یک  فون را به عنوان زیر سازی بر روی صورت بگذارید. استفاده از یک کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02  می تواند صورت شما را جذاب تر و زیباتر کند.

تأثیر استفاده

کادربندی و ایجاد رنگ بندی مناسب در اطراف چشم می‌تواند یکی از بهترین تأثیرهای استفاده از کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02  باشد چشم‌های روشن به ویژه طیف عسلی و سبز بسیار مناسب است. با استفاده از سه زنگ این کیت هر بار می‌توانید یک حالت جدید به صورت خود بدهید و این به آن معناست که با خرید کیت سایه چشم 9 رنگ کنویس-KN02 دیگر تا مدت ها نیازی به خرید سایه چشم ندارید.

نوع بسته بندیپوکه
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)111716014002
برندکنویس
دسته‌ها
ویژگیپالت
نتیجه نهاییمات
برچسب‌ها2=1, eye mackup, eyeshadow

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
من این سایه چشم رو دارم برا استفاده روزانه خوبه رنگاش هم خیلی طبیعی و کاربردیه.
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.