43389 - 88542210

رژلب مایع حجم دهنده کنویس

رژلب مایع حجم دهنده کنویس

رژلب مایع حجم دهنده کنویس رنگ: H1

kenvis volume lipgloss

9,200 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

رژلب مایع حجم دهنده کنویس

 

همه می‌دانند که یک آرایش خوب آرایشی است که در آن یک رژلب حرفه‌ای و بسیار مناسب به کار برده شده باشد و برای این که انواع رژ لب‌های خوب را خانم‌ها به دست آورند حاضرند بسیاری از مارک‌ها و برندهای معتبر و گاهی نامعتبر را برای به دست آوردن رژلبی که به خوبی بر روی لب‌های شما بنشیند امتحان کنند.

بسیاری از خانم‌ها مجبور می‌شوند که از رژ لب‌های زیادی که خریده‌اند صرف نظر کنند زیرا انتخاب‌های نادرست بوده‌اند. خیلی‌ها از رژلبی فقط برای چند بار استفاده می‌کنند و آن را به کنار می‌گذارند و از آنجایی که رژلب بین محصولات آرایشی محصولی فسادپذیر است بعد از مدتی مشاهده می‌کنید که دیگر رژلب شما فاسد شده‌است و بوی بدی به خود گرفته. در زمینه رژهای مایع نیز همین مشکل به شکل چند برابر وجود دارد و آن هم دوفاز شدن رژلب‌های مایع است که یکی از  مهم‌ترین نشانه‌های از بین رفتن محصولات آرایشی مانند رژلب مایع است.

اما کنویس این گونه نیست. کمتر کسی فساد رژلب مایع حجم دهنده کنویس را دیده است زیرا تا قطره آخر این رژ لب را مصرف می‌کنید و از آن لذت می‌برید زیرا کنویس یکی از بهترین و محصولاتی است که در ایران با مواد کاملا فرانسوی تولید می‌شود. استفاده از عصاره‌های بسیار مرغوب طبیعی در تولید رژلب مایع حجم دهنده کنویس مانند عصاره گل کاملیا سبب می‌شود این رژلب به سرعت به یکی از محبوب‌ترین لوازم آرایش شما بدل شود. قیمت رژلب مایع حجم دهنده کنویس چندان بالا نیست اما شما خوب می‌دانید که در ایران هیچ قیمتی نیست که پایین تر از آن به دست نیاورید البته کیفیت راهی دیگری می‌رود. رژلب مایع حجم دهنده کنویس با تازه‌ترین مواد و ماندگاری مناسب و البته پشت سر گذاشتن استانداردهای بهداشتی یکی از بهترین لوازم آرایشی است که می‌توانید با چند کلیک ساده آن را تهیه کنید. یکی از تجربیات ما در مو تن رو این است که هرگاه خانمی یکی از رژلب‌های مایع حجم دهنده کنویس را تهیه کرده است منظر آن هستیم که به سرعت چندین و چند رنگ دیگر از آن نیز تهیه کند. از آنجا که رژلب مایع حجم دهنده کنویس از مواد کاملا طبیعی برای حجم دادن به لب‌ها استفاده می‌کند عملا هیچ گونه حساسیتی برای شما ایجاد نمی‌کند.

 نحوه استفاده

بهترین روش مصرف رژلب مایع حجم دهنده کنویس در کنار یک رژ لب جامد به عنوان براق کننده و در عین حال حجم دهنده لب  است. بهتر است اگر از رژلب مایع حجم دهنده کنویس استفاده می‌کنید یک رژلب کنویس نزدیک به رنگ انتخابی خود نیز از مو تن رو تهیه کنید تا به راحتی بتواند لب‌های خود را  به اوج زیبایی برسانید.

تأثیر استفاده

رژلب مایع حجم دهنده کنویس عملا یکی از بهترین رژهای حجم دهنده بازار لوازم آرایش میان رده است. تأثیر این رژ در حجم دادن لب‌های شما حدود 4 ساعت است و ماندگاری آن نیز بسیار بالاست. 

توجه داشته باشید در روزهای بسیار گرم تابستان رژلب مایع کنویس را در کیف لوازم آرایش همراه خود قرار ندهید زیرا موجب فساد آن می شود. 

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم
کشور سازنده

ایران

پروانه بهداشتی

32/11439

SKU

112010914

حالت

حالت مایع

نتیجه نهایی

نتیجه نهایی طبیعی

ویژگی

ویژگی ها حاوی ویتامین ای

رنگ های بسیار زنده حجم دادن لب تا 4 ساعت مناسب برای استفاده در کنار رژلب های جامد مواد حجم دهنده طبیعی

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی