لوراللورال

کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال-1 مشکی

Loreal Excellence Creme Hair Color Kit-1
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

کیت رنگ مو

برند :

ویژگی‌های محصول

 • پوشش کامل موهای سفید
 • رنگ‌های بسیار زیبا و درخشان
 • کمترین آسیب موها به سبب وجود پروکراتین در ترکیب رنگ مو
 • ترمیم مو در سه مرحله قبل در حین و بعد از رنگ مو
 • بالا برند 85% کیفیت براشینگ مو 

کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال

 

کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال رنگ مویی است بسیار مرغوب. این رنگ مو یکی از پرفروش‌ترین رنگ موهای دنیا است. ایده تولید کیت رنگ مو در لورآل و بسیاری از برندهای دیگرِ رنگ مو به آنجا باز می‌گردد که بسیار از خانم‌ها مایلند برای رنگ کردن موهای خود در خانه اقدام کنند و رنگی بسیار خوب را نیز انتظار دارند. این که رنگ مویی وجود داشته باشدکه بتواند موهای شما را در بازه‌ای کوتاه به رنگی مورد علاقه‌تان بدل کند، شاید برای بسیاری از خانم‌ها پر مشغله امروزی یک آرزو باشد.

اساسا رنگ موهایی که به صورت تیوپی به بازار عرضه می‌شوند. برای اجرا به مهارت بیشتری در رنگ کردن نیاز دارند و شاید برای رنگ کردن موها با این دسته رنگ موها نیاز داشته باشید چند باری سعی و خطا کنید.

اما رنگ کردن موها امری نیست که با سعی خطا، چندان جور از آب درآید، زیرا هر رنگ مو حدود 4 تا 6 هفته مهمان موهای شما ست و به این راحتی هم تغییر نمی‌کند. همین طور عملیات دکلره کردن به خصوص برای موهایی که می‌خواهید روشن شوند به موها تا حد زیادی آسیب می‌رساند. مراقبت از موها بعد از دکلره کردن خود بسیار سخت است.

راه حلی که کارشناسان برجسته گریم و خود آرایی مو تن رو برای این مشکل به شما ارائه می‌کنند استفاده از یک کیت رنگ مو است. ترکیب کردن به اندازه اکسیدان و کرم رنگ مو در بسیاری موارد احتیاج به دقت زیادی دارد و همین عدم ترکیب درست این مواد با یک دیگر است که سبب می‌شود موهای شما رنگی بگیرد که عملا دلخواه شما نیست.

اما راه حل، استفاده از یک کیت رنگ مو مانند کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال است. این کیت رنگ مو به میزان مناسب اکسیدان و رنگ را در یک بسته به شما ارائه می‌دهد و شما با خیال راحت می‌توانید تمام تیوپ رنگ مو را در بطری اکسیدان خالی کنید و بعد از مخلوط کردن روی موهای خود مصرف کنید. اما کار کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال به همین‌جا ختم نمی‌شود. این کیت رنگ موی بسیار مرغوب لورآل حاوی دو کرم و لوسیون نرم کننده مو است که قبل و بعد از استفاده از رنگ مو برای مراقبت از موهای شما ساخته شده است و باید از آن‌ها استفاده کنید.

کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال برای استفاد چه کسانی طراحی شده است؟ کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال اساسا برای موهایی طراحی شده است که به شدت به رنگ موهای تیوپی واکنش نشان می‌دهند و موهایی بسیار آسیب‌پذیر دارند از این رو قبل و بعد از استفاده از رنگ مو دو سرم موی بسیار مؤثر برای استفاده شما در این کیت رنگ مو قرار داده شده است. برای اطلاع از چگونگی مصرف و تأثیر این دو سرم بسیار قوی قرار گرفته در کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال به دو بخش نحوه استفاد و تأثیر استفاده در همین صفحه مراجعه بفرمایید.

محتویات کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال چیست؟ شما در کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال ‌با دو سرم و دو کرم و یک ظرف محتوی دستکش مخصوص رنگ مو رو به رو هستید.

1. یک تیوپ سرم قبل از رنگ کردن مو. این سرم حاوی یونن است که از فیبر مو در هنگام رنگ کردن مو محافظت می‌کند. اگر موها را دکلره می‌کنید بعد از عملیات دکلره از این سرم استفاده کنید.

2. یک تیوپ کرم رنگ مو. رنگ کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال حاوی پروکراتین است و استفاده از آن لایه خارجی مو را کاملا تقویت می‌کند.

3. یک بطری کرم اکسیدان این کرم با آمونیاک بسیار پایین تهیه شده است و البته توانایی بسیار بالایی برای باز کردن رنگ موهای شما دارد.

4 . یک بطری سرم نرم‌کننده بعد از رنگ مو. با آنکه رنگ و اکسیدان کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال  بسیار کم به موهای شما آسیب می‌رساند، نرم کننده حاوی سرامید این کیت خاص رنگ موی لورال می‌تواند موهای شما را کاملا بعد از رنگ کردن باز سازی کند.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال  چه کار باید کرد؟ اگر پایه رنگ موی شما سیاه، قهوه‌ای تیره، خرمایی تیره و خرمایی متوسط است  برای آن که از رنگ‌های روشن یعنی از رنگ 5 به بالای کیت رنگ مو EXCELLENCE  لورال استفاده کنید نیاز به دکلره  دارید.

چگونه دکلره کنیم؟  پایه 5 و 6 دکلره با ترکیب  با ترکیب 150 میلی لیتر  کرم دکلره 6 یا 9% با یک اسکوپ پودر دکلره انجام می‌شود. این ترکیب را خوب مخلوط کنید و بین 30 تا 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید.  سپس موها را بشویید و به رنگ مو بپردازید.  

برای پایه دکلره های بالاتر باید همین میزان دکلره را دقایق بیشتری روی مو نگه دارید و برای پایه 11 که حد اکثر تایم دکلره است به 45 دقیقه زمان نیاز است.

اگر دکلره نکنیم چه اتفاقی برای رنگ موی ما می‌افتد؟ اگر موهای خود را به دست دکلره نسپارید رنگ موی شما مانند رنگ مویی که روی جعبه کیت رنگ مو EXCELLENCE لورالبه شما نشان داده می شود، نخواهد شد و بسته به پایه رنگ مویتان تیره‌تر یا روشن‌تر  از آب در می‌آید. برای موهای بسیار تیره احتمال قرمزی موها نیز وجود دارد برای جلوگیری از این مشکل یا موها را دکلره کنید و یا رنگی که نسبتا نزدیک تر به موهای خود برای رنگ کردن موهایتان انتخاب کنید.

ترکیب‌های آرمانی کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال به این شرح است:

 •         بلوند خیلی خیلی روشن(01) این رنگ مو بسیار روشنی است و برای ترکیب آن به پایه دکلره 11 نیاز دارد. این به آن معنی است که اول با ترکیب اکسیدان و دکلره مو را به پایه 11 برسانید و بعد به سراغ محتویات جعبه رنگ مو بروید تمام اکسیدان و رنگ را با یک دیگر بیامیزید و مدت 40 دقیقه روی سر نگهدارید.
 •         مشکی(1) این رنگ مو به دکلره نیاز ندارد رنگ و اکسیدان جعبه داخل جعبه را ترکیب کنید و 35 دقیقه روی موهای خود نگهدارید.
 •         قهوه‌ای تیره(3) این کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال نیز مانند رنگ های تیره دیگر به دکلره نیاز ندارد و ترکیب اکسیدان و رنگ مو را باید 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید.
 •         قهوه ای(4) این رنگ هم دکلره نمی‌خواهد و باید آن را بعد از ترکیب اکسیدان و رنگ 35 دقیقه روی موهای خود نگهدارید.
 •         قهوه‌ای ماهاگونی(4.15) اهمیتی ندارد که موهای خود را دکلره می‌کنید یا نه چون این کیت رنگ مو EXCELLENCE  لورال نیز به دکلره نیاز ندارد. باید این رنگ مو را به مدت 35 دقیقه بعد از ترکیب محتویات جعبه با هم بر روی سر نیاز دارد.
 •         قهوه‌ای روشن(5) این رنگ مو را با پایه دکلره 5 بر روی موهای خود استفاده کنید. بعد آنکه موهای خود را به پایه 5 رساندید محتویات جعبه را با هم ترکیب کنید و بعد حدود 35 دقیقه آن را بر روی موهای خود نگهدارید.
 •         قهوه‌ای روشن طلایی(5.3): قبل از آن که از کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال استفاده کنید و موهای خود را به رنگ موی پر طرفدار قهوه‌ای طلایی تغییر رنگ بدهید با ترکیب دکلره و اکسیدان به پایه 6 برسانید سپس اکسیدان و رنگ موی داخل جعبه را با هم ترکیب کنید و به مدت 35 دقیقه روی موهای خود نگهدارید. 
 •         بلوطی(5.15) پایه دکلره این رنگ مو را هم به 5 برسانید بعد اکسیدان و رنگ داخل جعبه را با هم ترکیب کنید و بر روی موهای خود بمالید سپس 35 دقیقه روی موهای خود نگهدارید.
 •         بلوند تیره(6) این رنگ مو به پایه 6 دکلره نیاز دارد از این رو باید قبل از استفاده از کیت رنگ مو EXCELLENCE  لورال ترکیب دکلره و اکسیدان را بر روی موهای خود استفاده کنید و این کار سبب می‌شود شما به پایه 6 دکلره برای روشن ترشدن موهای  خود دست یابید. سپس موهای خود را به مدت 40 دقیقه زیر ترکیب رنگ موی لورال نگهدارید.
 •         قهوه‌ای روشن براق(6.03) این رنگ مو نیز به پایه 6 دکلره نیاز دارد و بعد 40 دقیقه به زمان نیاز دارید تا موهای شما رنگ قهوه‌ای روشن EXCELLENCE لورال را بپذیرد.
 •         قهوه‌ای خیلی روشن طلایی(6.30) پایه دکلره موها را قبل از استفاده به عدد 8 برسانید. شما برای این کار نیاز به ترکیب اکسیدان و پودر دکلره دارید. بعد ازاین کار باید 40 دقیقه موها را کاملا زیر پوشش ترکیب اکسیدان و رنگ موی EXCELLENCE لورال نگه دارید.
 •         ماهاگونی مسی (6.54) ابتدا پایه دکلره را به عدد 8 برسانید و بعد موهای خود را با رنگ مو EXCELLENCE لورال بپوشانید این کار به 40 دقیقه وقت نیاز دارد.
 •         فندقی(6.41) پایه دکلره لازم برای این رنگ مو عدد 8 است ترکیب رنگ و اکسیدان داخل جعبه را بعد از شستن دکلره 40 دقیقه روی موهای خود بگذارید.
 •         بلوند(7) این رنگ مو به ترکیب اکسیدان و دکلره برای رساندن موها به عدد 10 نیاز دارد اما باید اکسیدان ضد زردی و دکلره آبی برای این کار استفاده کنید تا موهای شما رنگی غیر طبیعی پیدا نکند. سپس دکلره را از روی موهای خود بشویید و بر روی موهای مرطوب خود از اکسیدان و رنگ داخل جعبه بهره بجویید این ترکیب بعد از 40 دقیقه موهای شما را به رنگ بلوند تغییر می‌دهید.
 •         دودی طلایی(7.1) برای این رنگ زیبای طلایی، باید موها را به پایه دکلره 9 برسانید در دکلره خود از پودر آبی و اکسیدان ضد زردی استفاده کنید سپس ترکیب رنگ مو را با اکسیدان به مدت 40 دقیقه روی موهای خود نگهدارید.
 •         بلوند طلایی(7.3) این رنگ نیاز به پایه دکلره 9 دارد حتما از اکسیدان ضد زردی بهره بجویید. ترکیب رنگ مو همراه با اکسیدان به مدت 40 دقیقه موهای شما را به رنگ دلخواهتان می‌رساند.
 •         بلوند روشن (8) حتما موهای خود را با دکلره به پایه 10 برسانید از اکسیدان ضد قرمزی در موهای خود استفاده کنید تا موهایتان هنگام دکلره شاین قرمز را به خود نگیرد. مخلوط اکسیدان و رنگ مو را 40 دقیقه بر روی موها قرار دهید تا موهایتان به رنگ موی بلوند طلایی برسد.  
 •         بلوند روشن دودی(8.1) رنگ موی بلوند روشن دودی را باید با پایه دکلره 10 بر روی موها استفاده کرد در دکلره خود حتما از اکسیدان ضد زردی استفاده کنید. بعد از به پایه رساندن موی خود با دکلره، می توانید موهای خود را با ترکیب اکسیدان و رنگ به مدت 40 دقیقه رنگ کنید و بعد از شستشو و استفاده از کرم نرم کننده داخل جعبه از رنگ موی بلوند روشن دودی موهای خود لذت ببرید.
 •         بلوند خیلی روشن(9) با اکسیدان ضد قرمزی و پودر دکلره موهای خود را به پایه 11 برسانید بعد محتویات تیوپ رنگ مو را داخل ظرف اکسیدان بریزید و خوب تکان دهید و بر روی موهای خود استفاده کنید. این ترکیب به 40 دقیقه زمان نیاز دارد تا بر روی موهای شما رنگ باز کند.
 •         بلوند خیلی روشن طلایی(9.3) با اکسیدان ضد قرمزی پایه دکلره را به 10 برسانید و بعد 40 دقیقه موها را زیر ترکیب رنگ و اکسیدان داخل جعبه رنگ مو نگهدارید.
 •         بلوند خیلی روشن (10) با پایه دکلره 11 را با استفاده از اکسیدان ضد قرمزی بر روی موهای خود به وجود آورید و بعد موها را 40 دقیقه زیر پوشش اکسیدان و دکلره قرار دهید .

 

 

نحوه استفاده

قبل از شروع دستکش‌هایی که در جعبه قرار  داده شده است را به دست کنید. ابتدا لوسیون قبل از رنگ کردن مو را به موهای خود بمالید مناطقی که بیشتر دچار آسیب می شود را بیشتر به لوسیون قبل از رنگ کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال آغشته کنید حدود 20 دقیقه منظر باشید. سپس تمام تیوپ رنگ را داخل ظرف اکسیدان بریزید و ظرف را خوب تکان دهید تا تمام دو ماده با هم ترکیب شود. موها را ابتدا از ریشه ها به صورت لایه ای و در ناحیه ساقه به وسیله شانه سری بطری اکسیدان رنگ کنید. زمانی که برای  هر رنگ تعیین شده است را به یک بخش 10 دقیقه برای ریشه ها و با اندکی فاصله برای مابقی مو تقسیم کنید. این تقسیم زمانی را برای موهایی که قبلا رنگ شده‌اند این کار را حتما این تقسیم زمانی را انجام دهید.

بعد از سپری شدن زمان معین شده برای هر رنگ موها را فقط با آب ولرم بشویید و از نرم‌کننده داخل جعبه به مدت 2 دقیقه بر روی موها استفاده کنید.

تأثیر استفاده

تأثیر استفاده از کیت رنگ مو EXCELLENCE لورال بر روی موها به صورت خلاصه عبارت‌اند از

 •         پوشش کامل موهای سفید
 •         رنگ‌های بسیار زیبا و درخشان
 •         کمترین آسیب موها به سبب وجود پروکراتین در ترکیب رنگ مو
 •         ترمیم مو در سه مرحله قبل در حین و بعد از رنگ مو
 •         بالا برند 85% کیفیت براشینگ مو 
ته رنگ موزرد, قرمز, نارنجی, طبیعی, هایلایت, سوپر بلوند
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)271607024002
GTIN3054080004349
برندلورال
دسته‌ها
ویژگیحاوی روغن‌های گیاهی, حاوی کراتین, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, درخشان کننده, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاarshan, topsold, آف بازی _پرفروش ترین ها, selection

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.