رژ لب مایع Infaillible دو مرحله ای 24 ساعته لورآل - 506

رژ لب مایع Infaillible دو مرحله ای 24 ساعته لورآل - 506

Loreal Infaillible Lip Gloss 24H - 506
رژ لب مایع Infaillible دو مرحله ای 24 ساعته لورآل - 506
لوراللورال

رژ لب مایع Infaillible دو مرحله ای 24 ساعته لورآل - 506

Loreal Infaillible Lip Gloss 24H - 506
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رژلب مایع

برند :

ویژگی‌های محصول

  • ماندگاری 24 ساعته
  • دارای ویتامین E
  • حاوی مواد ضد آفتاب spf

رژ لب مایع دو مرحله ای 24 ساعته Infaillible 109 لورآل

 

 لبخند بر لب اگر با شکوه لبخند کودکانه همراه شود بسیار زیبا و درخشان است، می تواند هر خاطره ای را روشن کند، می تواند چراغی باشد در تاریکی می تواند هر زاویه ای را زیبا تر کند هر صورتی را دوست داشتنی تر. از کودکی اگر یک چیز و فقط یک چیز در یاد کسی برجای بماند آن هم خندهای دوران کودکی است و هر خنده ای را باید به آن دوران نزدیک کرد.

برای زیبا تر شدن لبخندها برای آن که خندهایتان به دوران معصومانه کودکی باز گردد باید از رنگ های آن دوران استفاده کنیم شاید بگویید دیگر بزرگ شده اید و این برای دوران بچگی است و به درد سن و سال شما نمی‌خورد اما اگر از رنگ های کودکانه در آرایشتان به درستی بهره بگیرید می توانید آنها را در ترکیب های درست بی آنکه اغراق شده باشند و سر جای خود به‌کار ببرید و این یعنی یک هنر تمام عیار. رنگ‌های کودکانه رنگ های لایت  روشنی هستند که به طور طبیعی در صورت کودکان دیده می شوند مانند صورتی خیلی روشن . دیدن این رنگ در صورت بچه ها نشان از سلامتی و نشاط آنها دارد و در صورت شما هم می تواند از همین ها حکایت کند.

لورآل یک برند بزرگ آرایشی است که خوب می داند چگونه رنگ هایی را با یک دیگر ترکیب کند تا برازنده صورت شما باشد و برای معصوم جلوه دادن صورت شما رژ لب Infaillible 109 را پیشنهاد داده است؛ پیشنهادی سرشار از خلاقیت . رژ لب Infaillible 109 لورال با رنگ صورتی روشن براق توان این را دارد که یکی از زیبا ترین رژهای کیف لوازم آرایش شما باشد. رژ لبی برای روزها و شب های خاص در کنار کرم پودرها و پنکیک هلویی روشن و همین طور رنگ موهای روشن، بهشتی از طلایی و صورتی روشن براق که در صورت شما متجلی می شود، رژ لب Infaillible 109 لورآل به  واسطه دو سر بودنش می تواند هم به عنوان رژلب وهم برق لب و فکساتور عمل کند و رنگ آن تا 24 ساعت روی صورت شما برجای می‌ماند از این رو یکی از دلبرانه‌ترین رژ لب Infaillible لورآل را همین رژ لب Infaillible 109 لور آل است و همان طور که از اسمش پیداست این رژ لب کاملا بی نقص ساخته شده است.

نحوه استفاده:

این محصول دارای دو سر شامل فیکساتور و رنگ غلیظ است. سر رنگی این رژلب را  روی لب های تمیز بزنید و کمی صبر کنید تا خشک شود . سپس سر دیگر آن را که فیکساتور است و بی رنگ بر روی آن بزنید.

تأثیر استفاده :

رژ لب Infaillible 109 لورآل ویتامین E  و مواد ضد آفتاب spf  دارد و این مواد کمک می کند لب های شما با استفاده از این رژ لب همیشه تازگی و شادابی خود را حفظ کند و بعد از مصرف طولانی مدت رژ لب Infaillible 109 لورال  ترک نخورند پوست لب های شما با مصرف این رژلب از تابش اشعه مضر ماورا بنفش آفتاب در امان می ماند و می توان از آن به عنوان یک ضد آفتاب مرغوب هم استتفاده کرد.

نوع بسته بندیپوکه
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)272010514506
برندلورال
دسته‌ها
ویژگی24 ساعته, حاوی ویتامین E
کارکردآبرسان, مرطوب کننده
نتیجه نهاییطبیعی
بافتمایع
برچسب‌هاlips

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.