کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال 150 میل

Loreal Paris Elseve Color-Vive Cream 150ml
کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال 150 میل
لوراللورال

کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال 150 میل

Loreal Paris Elseve Color-Vive Cream 150ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

کرم مو

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 5 نظر

ویژگی‌های محصول

  • مناسب برای موهای رنگ شده
  • نرم کننده و افزایش شانه پذیری مو
  • بدون نیاز به آبکشی
کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال 150 میل برای موهای رنگ شده رنگ مو یکی از راهکار‌های بسیار مناسب برای زیباتر شدن شماست اما موی رنگ شده به بچه تازه به دنیا آمده می‌ماند. باید از آن چند برابر موهای بدون رنگ مراقبت کرد. مراقبت رنگ مو عملا به دو بخش تقسیم می‌شود یکی مراقبت از خود موی رنگ شده و دیگری مراقبت از رنگ مویی که برای موی خود انتخاب کرده‌اید. این دو در کنار هم عملا کیفیت موهای شما را تشکیل می‌دهد. موهایی که سالم باشند و رنگ موی خود را به خوبی حفظ کند یعنی موهایی که خوب حالت می‌گیرد و درخشان و خوش رنگ‌اند. بهترین انتخاب برای شما و زیبایی با دوام شما هستند. موها رنگ شده از چند جهت مورد تهدیداند. یعنی اگر شما به موهای خود چندان توجهی نکنید احتمال دارد به شدت موهای شما تخریب شود. این یعنی آن که امکان دارد تا مدت ها موهای شما آسیب دیده باشد. راه حل را بزرگ‌ترین تولید کننده رنگ موی جهان برای شما به ارمغان آورده است. این راه حل کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال است. تا قبل از این همه خانم‌ها با ماسک مو مخصوص ماسک موی موی رنگ شده آشنا بوده‌اند و البته نرم کننده و شامپوی مخصوص موهای رنگ شده را نیز می‌شناخته‌اند. اما اگر شما دوست داشته باشید از یک ماسک موی ترمیم کننده یا شامپوی همیشگی خود استفاده کنید چه؟ جواب شما این است که باید از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال‌ استفاده کنید. این کرم در مرحله اول بوی بسیار زیبایی دارد و موهای شما را به صورت روزانه خوش بو می‌‌کند اما این کمترین تأثیر کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال است. زیرا یکی از بهترین بالم‌های مرطوب کننده موها را شما با خرید کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال جنس بالمی کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال سبب می‌شود شما به راحتی آن را بر روی موهای خود پخش کنید زیرا بالم ها از کرم ها بسیار نرم‌تر و روان ترند. اما مهم‌ترین کار کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال استفاده از فیلتر های اشعه ماورا بنفش یا UVدر ساختار خود استفاده می‌کند. یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب می‌شود موهای شما رنگ خود را به سرعت از دست بدهد. با استفاده از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال شما عملا یک محافظ بسیار قوی برای نگه داشتن پیگمان‌های رنگ مو را در زیر فلس‌های لایه سطح مو به دست می‌آوردید. نحوه استفاده بهترین زمان مصرف کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال بعد از حمام است اما شما می توانید در طول روز هم از این بالم موی بسیار کارآمد نیز استفاده کنید. فقط کافی است موهای شما نم دار باشد و رطوبت به تمام قسمت‌های موهای شما رسیده باشد . مقداری از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال روی دست خود بریزید و بعد به تمام موهای خود بمالید اندکی ساقه موها را ماساژ دهید اما بهتر است بالم مو به موهای شما نرسد. تأثیر استفاده موهای شما با استفاده از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال با دو کار کرد بسیار مفید حفظ می‌شود یکی خشکی پدید آمده به واسطه تماس مو با مواد شیمیایی رنگ مو بسیار کم می‌شود و دیگری نیز رنگ مو در برابر آفتاب و عوامل محیطی دیگر جلای خود را از دست نمی دهد و عملا با استفاده از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال دوام رنگ موی شما چند برابر خواهد شد این بالم مو را می‌توانید به صورت روزانه مصرف کنید.

بهترین زمان مصرف کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال بعد از حمام است اما شما می توانید در طول روز هم از این بالم موی بسیار کارآمد نیز استفاده کنید. فقط کافی است موهای شما نم دار باشد و  رطوبت به تمام قسمت‌های موهای شما رسیده باشد . مقداری از کرم تثبیت کننده رنگ موی Color-Vive السیو لورال روی دست خود بریزید و بعد به تمام موهای خود بمالید اندکی ساقه موها را ماساژ دهید اما بهتر است بالم مو به موهای شما نرسد.

مناسب برای موهایرنگ شده
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)271322212002
GTIN3600523321940
برندلورال
دسته‌ها
کارکردتثبیت کننده, ترمیم کننده, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاسی محصول برتر, haircare, مو اقتصادی, مو 1=2, کل کالاهای تاریخ نزدیک, top150, top sold 98

نظرات کاربران (5 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
س
کیفیت خوبی داره چربی ای که داره روی موها نمیمونه و با سشوار کشیدن از بین میره
ارزش خرید
کیفت
تصویر saba kh
کسی استفاده کرده تا حالا؟؟
ارزش خرید
کیفت
تصویر Haniye S
Lik
ارزش خرید
کیفت
تصویر Mahsa .
آف بزارید لطفا
ارزش خرید
کیفت
تصویر Z G
خیلی خوبه
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.