43389 - 88542210

محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا 10 میل

محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا 10 میل

محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا 10 میل

Mavala Mavadry Nail Polish 10ml

38,250 تومان 32,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا 10 میل

شما خانمی هستید بسیار پر مشغله و البته با دست‌هایی زیبا و شاید خانمی خانه دارید که کارهای خانه‌تان تمامی ندارد. برای همین وقت لاک زدن را ندارید. لاک زدن خودش چندان وقت شما را نمی‌گیرد بلکه خشک شدن لاک است که حسابی اعصاب خرد کن است. این که باید 15 تا 20 دقیقه بنشیند و دستان هم به هر جایی بخورد لاک هایتان خراب می‌شود خود، یکی از بدترین قسمت‌های لاک زدن است. شاید از لاک از لاک زدن خاطره خوب هم نداشته باشید زیرا در این زمان انتظار برای خشک شدن لاک لباس گرانقیت و یا گوشی مبایلتان را به لاک ناخن آغشته کرده‌اید. این یعنی یک دردسر اساسی به خصوص قبل از یک مهمانی یا عروسی که هیچ کس وقت ندارد و همه عجله دارند که به هزار کار برسند. در هنگام آرایش کردن موکول کردن لاک زدن به مرحله آخر آرایش به خاطر همین زمان لاک زدن هم دردسرساز است. اگر بشود در هر زمانی که وقت داشتیم لاک بزنیم و البته لاک هایمان باکیفت بمانند و سریع هم خشک شوند خودش نعمتی است.

خبر خوب مو تن رو برای شما است راه حل این ماجرا بسیار راحت است و در دسترس شما . راه حل این کار برای شما خانم دور اندیش مو تن رویی استفاده از محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا  است. این محلول هر لاکی را به سرعت هر چه تمام خشک می‌کند و با محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا شما می‌توانید طراحی روی ناخن‌هایتان را با سرعتی بسیار خیره کننده انجام دهید. محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا  البته توانایی بالا بردن استحکام لاک استفاده شده را هم دارد و استفاده آن بعد از لاک زدن سبب می‌شود به راحتی به  همه کار های خود برسید.

نحوه استفاده

از هر لاک با هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید. بعد از اتمام لاک زدن از اولین انگشتی که به آن لاک زده‌اید شروع کنید و با آرامش کامل از محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا  روی ناخن هایتان بزنید. لاک‌های شما بعد از یک بار فرچه کشیدن با محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا به سرعت خشک می‌شوند.

تأثیر استفاده

محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا بدون مواد آسیب رسان به پوست و ناخن و لاک شماست و فقط لاک شما را به سرعت خشک می‌کند بی‌آنکه ردی و یا شیاری روی لاک شما باقی بگذارد. در ترکیب محلول خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای ماوالا سعی شده است که حتی برق اضافه نیز روی ناخن شما ایجاد نشود تا اگر دوست داشتید ناخن‌های خود را با لاک های مات هم بتوانید رنگ کنید.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه پلاستیکی به همراه فرچه سیلیکونی

وزن/حجم

10 میل

کشور سازنده

سوئیس

پروانه بهداشتی

1479823351362637

SKU

252700213001

ویژگی

ویژگی ها

خشک کردن لاک ناخن بدون آسیب رساندن به آن

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی