43389 - 88542210

تقویت کننده ناخن Nail Shield ماوالا 10 میل

تقویت کننده ناخن Nail Shield ماوالا 10 میل

تقویت کننده ناخن Nail Shield ماوالا 10 میل

Mavala Nail Shield 10ml

62,000 تومان 51,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

تقویت کننده ناخن NAIL SHIELD ماوالا 10 میل

 

همه خانم‌ها دوست دارند که ناخن‌هایی بسیار مقاوم و البته بسیار خوش حالت داشته باشند برای این کار بهتر است لاک نزنید! چون لاک عملا ناخن‌های شما را حل می‌کند و سبب می‌شود ناخن‌ها زرد و نرم و بدقواره شوند. برای این که ناخن‌های شما سالم بمانند باید دست به سیاه سفید در خانه نزند هیچ ماده شوینده و یا پاک کننده محیطی نباید به ناخن‌های شما بخورد زیرا این مواد هم ناخن‌های شما را نابود می‌کند .

این‌ها از آن دست توصیه هایی هستند که گاهی افراد غیر متخصص و حتی سودجو برای شما فراهم می‌‌کنند. مگر می‌شود که در خانه به هیچ ماده پاک کننده‌ای دست نزد و یا مثلا خود را از رنگ های زیبای لاک ناخن محروم کرد. مثلا با دیدن سایت مو تن رو که بیش از 1000 طرح و رنگ گوناگون لاک ناخن دارد از امتحان کرد حتی یکی از آن‌ها صرف نظر کرد؟! اصلا ناخن‌های سرحال و شاداب را آدم برای چه می‌خواهد برای این که با لاک های ناخن خوش رنگ زیباترشان کنند و جلوه بیشتری به آن ببخشد.

اما مو تن رو به عنوان یک مرجع تخصصی همیشه به دنبال راه حل‌هایی برای زیبا‌تر شدن کاربران خود است. پس با یک توصیه خیلی راحت مو تن رو می تواند زیبایی را به دستان شما برگرداند و آن هم استفاده از یک تقویت ناخن قوی است.

تقویت کننده ناخن NAIL SHIELD ماوالا یک تقویت ناخن دو قلو است، یعنی شما با خرید هر بسته این محلول، دو پوکه حاوی یک تقویت ناخن دو مرحله‌ای را دریافت می‌کنید که با استفاده از این تقویت ناخن به راحتی می‌توانید از هر لاکی بر روی ناخن‌های خود استفاده کنید. تقویت کننده ناخن NAIL SHIELD ماوالا‌ یک تقویت کننده ناخن سیلیکونی است، به این معنی که شما در مرحله اول با استفاده از محلول شماره 1 یک صفحه مشبک سیلیکونی روی ناخن خود ایجاد می‌کنید، این صفحه مشبک مانند یک داربست تقویت کننده روی ناخن شما قرار می‌گیرد و دیگر اجازه نمی‌دهد که ناخن‌های شما از قسمت بالایی لبپر شود یا بشکند. اما کار تقویت کننده ناخن NAIL SHIELD ماوالا‌ به همین جا ختم نمی‌شود. شما می‌خواهید از یک لاک ناخن روی ناخن‌هایتان استفاده کنید و عملا یک صفحه مشبک بر روی ناخن‌هایتان اجازه این کار را نمی‌دهد.

محلول شماره دو این بسته تقویت ناخن بسیار مفید ماولا با لایه‌ای سیلیکونی، روی لایه مشبک ایجاد شده را می‌پوشاند، حالا وقت آن است که با یک لاک خوش رنگ و خوشگل به زیبایی ناخن‌های محکم زیبایتان بپردازد.

نحوه استفاده

برای این کار حتما ناخن‌های خود را با یک لاک پاکن بدون استون پاک کنید. سپس یک بار ناخن‌های خود را با محلول شماره یک بپوشانید سپس اجازه دهید تا لایه‌ای مشبک روی ناخنتان تشکیل شود‌. حالا وقت آن است که از محلول شماره دو استفاده کنید این محلول سطح ناخن را یک دست می‌کند و آماده برای استفاده از لاک های رنگی می‌‌نماید.

تأثیر استفاده

لایه سیلیکونی ایجاد شده بر روی ناخن‌های شما که توسط تقویت کننده ناخن NAIL SHIELD ماوالا‌ شکل می‌گیرد به هیچ عنوان با ناخن شما ترکیب نمی‌شود و همین سبب می‌شود که ناخن شما نه از مصرف این تقویت کننده آسیب ببیند و نه به خاطر استفاده از لاک های رنگی که مصرف می‌کند. پاک شدن این لایه از ناخن شما نیز با یک پاک کننده غیر استونی صورت می‌گیرد.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم

10میل

کشور سازنده

سوئیس

پروانه بهداشتی

9731099789371294

SKU

252400113001

ویژگی

ویژگی ها تقویت کننده
استحکام بخش

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی