Back to top

ست دو عددی مسواک Perfect White تریزا با برس متوسط

Trisa Perfect White Toothbrush Set Medium
ست دو عددی مسواک Perfect White تریزا با برس متوسط
تریزاتریزا

ست دو عددی مسواک Perfect White تریزا با برس متوسط

Trisa Perfect White Toothbrush Set Medium
کشور: 

ویژگی‌های محصول

  • دارای 2 عدد مسواک
  • دارای الیاف خاص اسفنجی
  • با برس متوسط از نوع سر گرد

خنده‌هایی که جهان را نورانی می‌کند، تنها از میان لب‌های شما برمی‌خیزد و این یعنی آن که برای استفاده از یک محصول خوب که دندان‌های شما را درخشان‌تر می‌کند، باید کمی زحمت را به خود هموار کنید، زیرا خنده‌های شما به شدت در زیبایی‌تان تأثیرگذار است. خنده‌هایی که سبب می‌شود جذابتی بی‌نظیر در شما به وجود آید و همین یکی از موضوعاتی است که همگان به آن ایمان دارند.

برای خنده‌های زیبایتان کافی است یک ست دو عددی مسواک Prtfect White تریزا را انتخاب کنید. به این صورت برای مدت‌ها می‌توانید از این محصول در خانه و محل کار بهره بجویید و دندان‌ها خود را به اوج زیبایی و نشاط برسانید. وقتی از ست دو عددی مسواک Prtfect White تریزا در محل کار و در خانه، به صوررت هم‌زمان، بهره می‌جویید می‌توانید خنده‌های خود را در نهایت جذابیت به دیگران نشان دهید. این زمانی است که خنده‌های شما برایتان در اوج اهمیت به سر می‌برد.

ست دو عددی مسواک Prtfect White تریزا با برس متوسط از دو مسواک Prtfect White تریزا با متوسط درست شده است و همین می‌تواند تمام نیاز شما را به این مسواک بسیار حرفه‌ای تریزا برطرف کند.

مسواک Prtfect White تریزا برای سفید کردن دندان‌ها در میان مسواک الیاف خاص اسفنجی را به کار گرفته است و  این به آن معنی است که مسواک Prtfect White تریزا یکی از اختراعات تریزا برای زیباتر کردن دندان‌ها بهره می‌جوید.

برای استفاده  از مسواک Prtfect White تریزا با برس متوسط ابتدا یک خمیر دندان مناسب تهیه کنید. مسواک را خیس کنید و بعد مقداری از خمیر دندان را روی مسواک Prtfect White تریزا با برس متوسط قرار دهید. حالا با حرکات دورانی و حرکات رفت و برگشتی می‌توانید به مسواک زدن بپردازید. مسواک زدن شما باید بیش از 3 دقیقه طول بکشد، از این رو اندکی تحمل نشان دهید. در نظر داشته باشید که مسواک Prtfect White تریزا با برس متوسط کاملا برای استفاده از حجم صد در صد خمیردندان شما طراحی شده است، پس اگر مقداری از خمیردندان را برگرداندید، بدانید چندان خوب مسواک نزده‌اید.

نوع برس مسواکمتوسط
کد محصول (SKU)602812799204
عنوان مرجعست دو عددی مسواک Perfect White تریزا با برس متوسط
برندتریزا
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389