واریاسیون Professional بیول 15 میل-07 (سبز)

Biol Hair Variation 15 ml 07
واریاسیون Professional بیول 15 میل-07 (سبز)
بیولبیول

واریاسیون Professional بیول 15 میل-07 (سبز)

Biol Hair Variation 15 ml 07
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

واریاسیون

برند :

ویژگی‌های محصول

  • قدرت پوشش تارهای موی  خاکستری  : 100%
  • حاوی کراتین هیدرولیز شده
  • غنی شده با 4 روغن گیاهی  بادام، فندوق، کنجد، سبوس برنج
  • محافظت کامل از سلامت تارهای مو

واریاسیون ها رنگ موی خالص و قوی هستند که یا باید با رنگ مو یا با رنگ ساژ های روی موی دکلره شده ، مخلوط شوند تا تن رنگ را تغییر دهند. واریاسیون ها برای زیباتر شدن و یا تغییر رنگ موی فعلی استفاده می شوند. واریاسیون Professional بیول حاوی کراتین هیدرولیز شده بوده که حتی خاکستری ترین موها را تا صد در صد پوشش می دهد. واریاسیون بیول غنی شده با 4 روغن گیاهی بادام، فندوق، کنجد و سبوس برنج بوده که موجب نرم شدن مو، تقویت موها و جلوگیری از آسیب به مو هستند. واریاسیون بیول با وجود این روغن های گیاهی از سلامت تارهای مو به طور کامل محافظت می کند.

به تنهایی و جداگانه از رنگ فقط بصورت رنگساژ و فقط به مدت 5 دقیقه روی مو ماساژ داده شود. در صورت ترکیب با رنگ باید از قانون 12 تبعیت نموده و میزان واریاسیونی که در رنگ مو مخلوط می گردد و به مدت 35 رقیق روی سر باقی می ماند، از این قانون بدست آید.

قانون 12 : عدد12 را از عدد  پایه رنگ مویی که قصد ترکیب رنگ با آنرا دارید ، کسر نموده ، عدد بدست امده میزان مجاز واریاسون بارای اختلاط با رنگ می باشد که بر حسب میلی لیتر می باشد ( برای آسانی کار هر میلی لیتر را به اندازه یک بند انگشت کرم رنگ مویی که از تیوپ خارج می شود محاسبه نمایید )

صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
کد محصول (SKU)326130721207
برندبیول
دسته‌ها
ویژگیپوشانندگی بالا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن شی باتر, حاوی روغن کنجد, حاوی سبوس برنج, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, تغذیه کننده, نرم کننده
پوشانندگیبسیار بالا

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.