1591543800

ناخن مصنوعی کودک ورگن مدل A151

Vergen A151 Nails For Kids
ناخن مصنوعی کودک ورگن مدل A151
ناخن مصنوعی کودک ورگن مدل A151
ناخن مصنوعی کودک ورگن مدل A151
قیمت: 11,000 8,800 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
ورگنورگن

ناخن مصنوعی کودک ورگن مدل A151

Vergen A151 Nails For Kids
کشور مبدا برند: 
امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

ویژگی‌های محصول

  • مناسب سایز ناخن های کودکان
  • دارای طرح های متنوع کارتون
  • بسته بندی جذاب
قیمت: 11,000 8,800 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)
ناخن مصنوعی کودک Vergen همه بچه ها مخصوصا دختر بچه های کوچک، علاقه خاصی به استفاده از لاک دارند و همه ما حداقل یک بار با اصرار این کوچولوهای دوست داشتنی، برای لاک زدن مواجه شده ایم. شاید این موضوع بهانه ای باشد برای ما تا بتوانیم از طرح های جالب بر روی ناخن های کودکان نیز استفاده کنیم؛ اما نقاشی کردن روی ناخن بچه ها، کار بسیار سختی است و ما به آسانی نمی توانیم روی ناخن آن ها طراحی کنیم. به همین دلیل استفاده از ناخن مصنوعی برای کودکان، می تواند ایده جالبی باشد. اگر به دنبال یک ناخن مصنوعی با کیفیت برای کودک دلبند خود هستید، ناخن مصنوعی کودک Vergen را به شما پیشنهاد می دهیم. این محصول حتی می تواند هدیه ای جذاب برای کودکان باشد. این محصول طرح ها و رنگ بندی های متفاوتی دارد و قطعا برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود. ناخن مصنوعی کودک Vergen، با استفاده از طرح جذاب کارتونی، طراحی شده است که می تواند برای کودکان نیز بسیار مناسب باشد. البته برخی از مادرها استفاده ناخن مصنوعی برای کودکان در سنین پایین را بی معنی می دانند. ولی این روزها مادرها با اصرار بچه ها برای استفاده از لاک مواجه هستند و به همین دلیل گاهی برای قانع کردن کودکان، باید از این گونه محصولات استفاده کنند؛ زیرا دردسر کم تری داشته و حتی ضرر کم تری را نیز برای کودک خواهد داشت. اگر شما هم از آن دسته مادرهایی هستید که دختری عاشق لاک و ناخن مصنوعی دارد، باید این موضوع را به دخترتان آموزش دهید که از ناخن های مصنوعی به دقت مراقبت کند. ویژگی های ناخن مصنوعی کودکان Vergen • مناسب سایز ناخن های کودکان • دارای طرح های متنوع کارتونی • بسته بندی جذاب مزایای استفاده از ناخن مصنوعی کودک Vergen لاک حاوی ترکیباتی است که می تواند برای کودکان و بزرگسالان مضر باشد. این موضوع در مورد کودکان می تواند اهمیت بیش تری داشته باشد و ما باید برای سلامتی کودکان اهمیت بیش تر ی قائل باشیم. به همین دلیل به صورت کلی می توان گفت استفاده از ناخن مصنوعی به جای لاک، برای کودکان بهتر است و می تواند حتی دردسرهای لاک زدن را نیز نداشته باشد. تصور کنید برای کودک تان لاک زده اید و او نباید ناخن هایش را به جایی بزند؛ اما اغلب کودکان در این مرحله دچار حواس پرتی می شوند و لاک خود را به همه جا می زنند؛ اما ناخن مصنوعی تنها با یک چسب سریعا چسبانده شده و کودک می تواند بلافاصله به انجام فعالیت های خود بپردازد. طرز استفاده از ناخن مصنوعی کودک Vergen محصول را از بسته بندی خارج کرده و سایزهای مناسب ناخن کودک را بیابید، سپس با استفاده از چسب بچسبانید. در انتخاب نوع چسب و هم چنین نحوه به کار بردن آن دقت کنید؛ زیرا در صورت انتخاب چسب نامناسب ناخن های کودکان ضعیف و شکننده خواهد شد. هم چنین قبل از چسباندن ناخن مصنوعی، ناخن های کودک تان را کامل بگیرید و از این موضوع اطمینان حاصل کنید که ناخن هایش بلند نباشد؛ زیرا اگر ناخن ها را نگیرید، در هنگام جدا کردن ناخن مصنوعی ممکن است ناخن اصلی کودک نیز با آن جدا شود، که بسیار دردناک است.

محصول را از بسته بندی خارج کرده و سایزهای مناسب ناخن کودک را بیابید، سپس با استفاده از چسب بچسبانید. در انتخاب نوع چسب و هم چنین نحوه به کار بردن آن دقت کنید؛ زیرا در صورت انتخاب چسب نامناسب ناخن های کودکان ضعیف و شکننده خواهد شد. هم چنین قبل از چسباندن ناخن مصنوعی، ناخن های کودک تان را کامل بگیرید و از این موضوع اطمینان حاصل کنید که ناخن هایش بلند نباشد؛ زیرا اگر ناخن ها را نگیرید، در هنگام جدا کردن ناخن مصنوعی ممکن است ناخن اصلی کودک نیز با آن جدا شود، که بسیار دردناک است.

صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
کد محصول (SKU)175281972451
عنوان مرجعناخن مصنوعی کودک Vergen مدل a151
برندورگن
دسته‌ها
برچسب‌هاfingernail, nail run rate, mother-and-child, NAIL CARE

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر ainaz pourhasan
پلنگ صورتی❤️
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.