بطری آبميوه خوری بیبی لند دهانه عريض کد 334 حجم 150 میل | فروشگاه اینترنتی مو تن رو

بطری آبميوه خوری بیبی لند دهانه عريض کد 334 حجم 150 میل

Baby Land Bottle Teats - Code 334 - 150 ml
بطری آبميوه خوری بیبی لند دهانه عريض کد 334 حجم 150 میل
بیبی لندبیبی لند

بطری آبميوه خوری بیبی لند دهانه عريض کد 334 حجم 150 میل

Baby Land Bottle Teats - Code 334 - 150 ml
کشور مبدا برند: 

ویژگی‌های محصول

  • عملکرد ضد نفخ
  •  لیوان آبمیوه‌خوری
  •  دارای سری سیلیکونی نرم از نوع آبمیوه‌خوری
  •  فاقد BPA
  •  جنس پلی‌کربنات

 بعد از شش ماهگی شیر تنها غذای انحصاری برای کودک نخواهد بود و باید مایعات و دیگر غذاهای کمکی وارد برنامه غذایی وی گردد. میوه‌ها و آبمیوه‌ها به دلیل دارا بودن املاح و مواد معدنی و انواع ویتامین‌ها، نقش بسزایی در سلامت کودک ایفا می‌کند.
آبمیوه‌خوری‌های بی‌بی لند راهکاری ویژه برای نوشیدن مایعات به صورت مستقل توسط کودک، ارائه می‌دهد. بطری آبميوه خوری بیبی لند دهانه عريض به دوگونه مختلف با حجم های ml 80 و ml 150 دارای سرشیشه‌های متفاوت مناسب برای نوشیدن انواع آبمیوه و مایعات غلیظ می‌باشد. 

تاریخچه بیبی لند 

بیبی لند معتبرترین نام تجاری کودک در ایران است که تلاش برای بهبود شیوه نگهداری و مراقبت از کودک با آخرین تکنولوژی و فن آوری های روز دنیا را با تولید و فراهم آوری ملزومات کمک تغذیه ای و مراقبتی و بهداشتی ، سرلوحه کار خود قرار می دهد . نام تجاری بی بی لند یکی از برندهای موفق مجموعه کالا کودک توس است که از سال 1384 با عنوان اولین و تنها تولید کننده محصولات لاستیکی و بهداشتی کودک در شرق ایران با اهداف بلند مدت و فرامرزی شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر نیز با تلاش و کوشش مجدانه مدیران کار آمد خود و استفاده از آخرین فناوری روز دنیا با رضایتمندی کودکان و مادران و صادرات به بیش از 10 کشور جهان خود را به اثبات رسانیده است . این شرکت در راستای اهداف خود موفق به کسب گواهینامه ها ، لوح ها و تندیس های معتبر ایرانی و بین المللی نیز گردیده است. 

صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
کد محصول (SKU)386353929910
برندبیبی لند
دسته‌ها
برچسب‌هازیر 50000 تومان, محصولات مراقبتی مادر و کودک

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.