اسپری زنانه wersac bright crystal کوئیکس 200 میل

اسپری زنانه wersac bright crystal کوئیکس 200 میل

Qwix Wersac Bright Crystal Deodorant Body Spray For Women 200ml
اسپری زنانه wersac bright crystal کوئیکس 200 میل
کوئیکسکوئیکس

اسپری زنانه wersac bright crystal کوئیکس 200 میل

Qwix Wersac Bright Crystal Deodorant Body Spray For Women 200ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

اسپری ضد تعریق

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 2 نظر

همراه همیشگی فصل بهار و تابستان و گاهی هم پاییز و زمستان...در بین اقلام بهداشتی، محصولی که در فصل گرما بیشترین کاربرد را دارد و هیچ‌گاه فراموش نمی شود و نباید هم فراموش شود "دئودورانت‌ها" هستند. بی‌شک دئودورانت‌ها نیز مانند کرم‌های "ضد آفتاب" از محصولات پرمصرف در فصل گرما هستند. در فصل‌های گرم سال به دلیل شرایط آب و هوایی، تعریق بدن واکنشی طبیعی است. ولیکن این واکنش طبیعی بدن عواقبی ناخوشایند در پی دارد. عواقبی که باعث آزارو اذیت خود و گاهی هم دیگران می‌شود. شاید اولین راه برای کنار آمدن با بوی زننده تعریق بدن، دوش گرفتن روزانه باشد. ولی بازهم راه‌حل قطعی نیست! چون گاهی مجبوریم ساعات طولانی را بیرون از منزل و در هوای گرم سپری کنیم. در این صورت باید راه‌حل را با خودمان همراه کنیم.

راه‌حلی که به کمک دوش گرفتن روزانه می‌آید تا با یکدیگر بوی ناشی از تعریق را پنهان کنند، انواع "اسپری‌های بدن" با رایحه‌های متنوع از شرکت‌های سازنده مختلف هستند. دئودورانت ها انواع مختلفی دارند، برخی ضد تعریق هستند و برخی فقط با بوی بد مقابله می‌کنند. دئودورانت ها و محصولات ضد تعریق انواع مختلفی دارند.اشکالی مانند: رول، صابون، ژل و اسپری ها می‌باشند. پیشنهاد مو تن رو برای خوشبو ماندن، اسپری دئودورانت از برند ترکیه‌ای "کوئیکس-Qwix" می‌باشد. اسپری‌های خوشبوکننده بدن کوئیکس برای استفاده خانم‌ها و آقایان ارائه‌شده است. دئودورانت‌های کوئیکس را می‌توان در انواع رایحه‌ عطر‌های معروف دنیا مشاهده کرد. این اسپری ها ضد تعریق نیستند و فقط بوی بد عرق را می‌پوشانند. برند Qwix، برای خانم‌هایی که دوست دار رایحه "عطرWERSAC BRIGHT CRYSTAL" هستند، اسپری دئودورانتی با این رایحه ارائه کرده است. اسپری کوئیکس مدل WERSAC BRIGHT CRYSTAL، دارای رایحه‌ای خنک، گلی و میوه‌ای می‌باشد. عطر ایتالیایی ورساچه برایت کریستال از سال 2006 با رایحه‌ی بی نظیرخنک و شکوفه‌ای به بازار ارائه شد و طرفدارای زیادی دارد.

نحوه استفاده:

قبل از استفاده اسپری خوشبوکننده بدن زنانه کوئیکس مدل WERSAC BRIGHT CRYSTAL، آن را به خوبی تکان دهید. سپس از فاصله 15 سانتی‌متری از محل مورد‌نظر بر روی پوست تمیز اسپری نمایید. رعایت فاصله گفته‌شده به‌منظور جلوگیری از احساس سوزش پوست بعد از اسپری می‌باشد.

تاثیر استفاده:

 با استفاده از "اسپری خوشبوکننده بدن زنانه کوئیکس مدل WERSAC BRIGHT CRYSTAL"، از بوی ناخوشایند تعریق بدن ایمن بمانید. این دئودورانت با 24 ساعت ماندگاری، همواره در طول روز احساس خوبی را برایتان به همراه دارد.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)361112215038
GTIN8699009417784
وزن (گرم)193
برندکوئیکس
دسته‌ها
ویژگیماندگاری بالا
برچسب‌هاmorethan50, ضد تعریق, آف تابی های طراوت بخش

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.