firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

مداد لب پیپا

Pipa Rich Defining Lip Liner

(۰)
نظرات کاربران ۰
  • تایید شده توسط متخصصین چشم و پوست
  • ماندگاری بالا و طولانی مدت
  • ضد آب بودن
  • وزن محصول 1.14 گرم
  • گیاهی ( فاقد مشتقات حیوانی )
  • فاقد پارابن
بستن - موارد بیشتر +
شماره 617
شماره 616
شماره 615
شماره 614
شماره 613
شماره 612
شماره 610
شماره 609
شماره 608
شماره 607
شماره 606
شماره 605
شماره 604
شماره 603
شماره 602
شماره 601
شماره 618
شماره 611
مشاهده رنگ های بیشتر +
  • مداد لب پیپا - شماره 617
  • مداد لب پیپا - شماره 617
  • مداد لب پیپا - شماره 617
  • مداد لب پیپا - شماره 617
دسته بندی: نامشخص
کالا ناموجود است

مداد لب پیپا بسیار نرم و روان با نوک ظریف، که خط لب با بافت کرمی را روی لب ها ایجاد می کند و رنگ را روی لب حفظ کرده وهمچنین از پخش شدن رژلب جلوگیری می‌کند. میزان سرب در این محصول نزدیک به صفر می باشد. این محصول همچنین دارای لوگو وگن است که نشان دهنده آن است که هیچ موادی در این محصول از حیوانات یا بر پایه حیوانات نمی باشد و همچنین روی حیوانات نیز تست نشده اند. کلیه محصولات برند Pippa توسط متخصصین پوست انگلستان آزمایش شده اند و دارای تاییده سلامت می باشند. تمامی محصولات این برند فاقد پارابن هستند و با خیال آسوده می توانید از آنها به صورت روزمره استفاده نمایید. این محصول همچنین دارای لوگو وگن است که نشان دهنده آن است که هیچ موادی در این محصول از حیوانات یا بر پایه حیوانات نمی باشد و همچنین روی حیوانات نیز تست نشده اند. کلیه محصولات برند Pippa توسط متخصصین پوست انگلستان آزمایش شده اند و دارای تاییده سلامت می باشند. تمامی محصولات این برند فاقد پارابن هستند و با خیال آسوده می توانید از آنها به صورت روزمره استفاده نمایید.

بیشتر بدانید؛

مداد لب بسیار نرم و روان با نوک ظریف، خط لب با بافت کرمی را روی لب ها ایجاد می کند و رنگ را روی لب حفظ کرده و از پخش شدن رژ لب جلوگیری می‌کند. این محصول دارای بافت نرم ،سبک و کرمی می باشد. بدلیل ماهیت کرمی، براحتی اطراف لب حرکت می کند و خطی یکدست و بدون پخش شدن را برجای می گذارد. همچنین در برابر تعریق و رطوبت مقاوم می باشد که باعث افزایش ماندگاری آن گردیده است. اما باید به این نکته توجه نمود که هر بار پس از استفاده درب آن گذاشته شود، زیرا ماهیت بافت نرم و کرمی آن از دست می رود و به مغزی آن اسیب وارد می شود و باعث کاهش طول عمر آن می گردد، مناسب تر است که قبل از هربار استفاده مداد تراشیده شود.

با رژ لب و مداد لب می توان فرم لب ها را زیباتر و اصلاح نمود؛

وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولي لب می کشيم تا بهتر جلوه کند و با لب پايين تناسب داشته باشد.

دهان و لبهای کوچک را می توان با کشيدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد.

در فرم دهانی که گوشه های افتاده دارد می توان خط لب را رو به بالا کشيد و فرم دهان را اصلاح کرد.

لب های نامساوی را نيز می توان با کشيدن خطوط در جاهای لازم يکنواخت نمود. 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشخصات کلی مداد لب پیپا

موارد استفاده

براي انتخاب رنگ مداد لب می توان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با رژ پيدا نمود (رنگ مداد لب را کمي تيره تر از رنگ خود رژ انتخاب کنيد). برای کشيدن خطوط يکنواخت، لب ها را در آرامش کامل به حالت کشيده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه می داريم. با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را می کشيم که از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می يابد سپس لب پايين را می کشيم. ,

براي انتخاب رنگ مداد لب می توان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با رژ پيدا نمود (رنگ مداد لب را کمي تيره تر از رنگ خود رژ انتخاب کنيد). برای کشيدن خطوط يکنواخت، لب ها را در آرامش کامل به حالت کشيده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه می داريم. با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را می کشيم که از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می يابد سپس لب پايين را می کشيم.

ویژگی

پایه گیاهی,

ضد آب,

فاقد پارابن,

ماندگاری بالا,

پایه گیاهی,

ضد آب,

فاقد پارابن,

ماندگاری بالا

امتیاز کاربران به مداد لب پیپا
کیفیت
ارزش خرید نسبت به قیمت

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

افزودن نظر جدید