firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

کاپ قاعدگی کاناک سایز Small

Canack Menstrual Cup

(۰)
نظرات کاربران ۰
 • یک کاپ قاعدگی و مسواک و کیف نگهداری پارچه‌ای
 • طراحی شده در ونکوور کانادا 
 • ساخته شده در کشور چین 
 • در دو سایز لارج و اسمال 
 • در رنگبندی متنوع 
 • ساخته شده از سیلیکون پزشکی
 • ضد حساسیت 
بستن - موارد بیشتر +
سبز
قرمز
صورتی
بنفش
شفاف
کاپ قاعدگی کاناک سایز Small - آبی
  دسته بندی: نامشخص
  کالا ناموجود است

  با کاپ قاعدگی کاناک دیگر نیازی به استفاده از نوار بهداشتی یا تامپون نخواهید داشت. کناک کاپ یک ظرف زنگوله‌ای شکلی است که از سیلیکون نرم و انعطاف پذیر گرید پزشکی ساخته شده تا برخلاف نوار بهداشتی یا تامپون که خون قاعدگی را جذب می نماید به جمع آوری مایع قاعدگی بپردازد. شما می توانید کناک کاپ را باتوجه به حجم خون ریزی خود بین چهار تا هشت ساعت تخلیه نمایید و سپس با آب شسته و دوباره مورد استفاده قرار دهید. کناک کاپ برخلاف نوار و بهداشتی و تامپون یکبار مصرف نمی باشد و شما می توانید به مدت ده سال از آن استفاده نمایید. در هنگام استفاده از این کاپ‌ها حتما بهداشت دستها و ناخن‌ها را مدنظر قرار دهید چرا که شما با دست آنرا وارد و خارج خواهید کرد. این محصول در پنج رنگ و دو سایز اسمال و لارج با مجوز بهداشتی ایران و تاییدیه FDA آمریکا در فروشگاه اینترنتی مو تن رو موجود شده است و طراحی شده در ونکوور کانادا و ساخته شده در کشور چین می باشد. گنجایش سایز اسمال این محصول 22 میل است و مناسب برای بانوانی است که زایمان نداشته و یا سزارین شده‌اند، خون ریزی کم یا نرمال دارند. گنجایش سایز لارج نیز 30 میل است و مناسب برای بانوانی است که زایمان طبیعی داشته یا خونریزی شدید دارند. دقت نمایید واژن خاصیت ارتجاعی داشته و هر شخص قادر به استفاده از هر دو سایز می باشد. واژن یک مخاط با قطر ثابت نیست که قطر سایز اسمال برای کسی کوچک یا قطر بزرگ برای کسی بزرگ باشد. این محصول در پک خود دارای یک مسواک شستشو و کیف نگهداری پارچه‌ای و یک بروشور می باشد.

  مشاهده بیشتر
  مشاهده کمتر

  مشخصات کلی کاپ قاعدگی کاناک سایز Small

  موارد استفاده

  استفاده از این محصول قاعدگی متفاوت از تمامی محصولاتی هست که تا بحال استفاده کرده اید این را بدانید که باید به خودتان زمان بدهید تا بهترین راه استفاده از این محصول را متناسب با بدن خودتان یاد بگیرید. می توانید یک دوره آزمون و خطا برای استفاده از این محصول در نظر بگیرید تا بهترین حالت استفاده از آن را پیدا کنید. اول دستان خود را بشویید و آرامش خود را حفظ کنید:‌ شما می توانید کاپ را در حالت نشسته، ایستاده و یا حالت نیمه خیز داخل اندام تناسلی نمایید. دور ساختن پا ها از هم میتواند در دخول راحت و موفق به شما کمک کند. آرامش خودتان راحفظ کنید. کاپ را به طوری که صاف (مسطح) شود اول به داخل خودش جمع کنید بعد آن را خمیده کنید تا شکل حرف C را بخود بگیرد. کاپ را همانطور که لوله شده نگهدارید و از طرف لبه ی آن به واژن (اندام تناسلی) تان وارد کنید. به طوری که مطمئن شوید که کاپ در داخل به شکل کامل باز شده، انگشت خود(از تميز بودن انگشت مطمئن باشيد) را داخل نموده و به انتهای کاپ ببرید و باید احساس کنید که انتهای(قاعده) کاپ به شکل گرد شده باشد. کاپ میتواند در هر زمانی از دوران قاعدگی تان استفاده شود، هم در روز های شدت آن و هم در روز های عادی آن. کاپ در طول روز میتواند ۲ الی ۴ بار تخلیه شود و الی ۱۲ ساعت استفاده میشود. (با توجه به ميزان خونريزی) ,

  استفاده از این محصول قاعدگی متفاوت از تمامی محصولاتی هست که تا بحال استفاده کرده اید این را بدانید که باید به خودتان زمان بدهید تا بهترین راه استفاده از این محصول را متناسب با بدن خودتان یاد بگیرید. می توانید یک دوره آزمون و خطا برای استفاده از این محصول در نظر بگیرید تا بهترین حالت استفاده از آن را پیدا کنید. اول دستان خود را بشویید و آرامش خود را حفظ کنید:‌ شما می توانید کاپ را در حالت نشسته، ایستاده و یا حالت نیمه خیز داخل اندام تناسلی نمایید. دور ساختن پا ها از هم میتواند در دخول راحت و موفق به شما کمک کند. آرامش خودتان راحفظ کنید. کاپ را به طوری که صاف (مسطح) شود اول به داخل خودش جمع کنید بعد آن را خمیده کنید تا شکل حرف C را بخود بگیرد. کاپ را همانطور که لوله شده نگهدارید و از طرف لبه ی آن به واژن (اندام تناسلی) تان وارد کنید. به طوری که مطمئن شوید که کاپ در داخل به شکل کامل باز شده، انگشت خود(از تميز بودن انگشت مطمئن باشيد) را داخل نموده و به انتهای کاپ ببرید و باید احساس کنید که انتهای(قاعده) کاپ به شکل گرد شده باشد. کاپ میتواند در هر زمانی از دوران قاعدگی تان استفاده شود، هم در روز های شدت آن و هم در روز های عادی آن. کاپ در طول روز میتواند ۲ الی ۴ بار تخلیه شود و الی ۱۲ ساعت استفاده میشود. (با توجه به ميزان خونريزی)

  ویژگی

  چند رنگ,

  چند رنگ

  درمان (کارکرد)

  ضد حساسیت,

  ضد حساسیت

  امتیاز کاربران به کاپ قاعدگی کاناک سایز Small
  کیفیت
  ارزش خرید نسبت به قیمت

  شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

  برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  افزودن نظر جدید