firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

رنگ مو آرکانوم سری ماسه‌ای حجم 120 میل

Arcanum Series Sandy Hair Color 120ml

(۰)
نظرات کاربران ۰
 • سرشار از عصاره مواد مغذی و احیا کننده
 • حفظ رطوبت تارهای مو
 • ایجاد استحکام در ریشه مو
 • دارای ویتامین های A، B ،C
 • دارای پروتئین های هیدرولیزه، منیزیم، فسفر و امگا3
بستن - موارد بیشتر +
شماره 7.23 (بلوند ماسه‌ای متوسط)
شماره 9.23 (بلوند ماسه‌ای خیلی روشن)
رنگ مو آرکانوم سری ماسه‌ای حجم 120 میل - شماره 7.23 (بلوند ماسه‌ای متوسط)
  کالا ناموجود است

  خانم های خوش سلیقه ای که همیشه مطابق روز به آرایش چهره خود می پردازند و به زیبا تر شدن اهمیت ویژه ای می دهند، برای آنکه به چهره خود رنگ دیگری بدهند و متفاوت تر از همیشه به نظر برسند اولین راه حلی که به ذهنشان می رسد این است که رنگ موهای خود را تغییر بدهند. برای رنگ کردن مو باید رنگ صورت خود را بشناسید و رنگی را مطابق با اجزای صورت و رنگ پوست خود انتخاب کنید. ما در فروشگاه اینترنتی مو تن رو رنگ موهای بسیار با کیفیتی را موجود کرده ایم که رنگ مو آرکانوم یکی از آنهاست. رنگ مو آرکانوم سرشار از عصاره مواد مغذی و احیا کننده بوده که باعث ماندگاری رنگ و حفظ رطوبت و عدم ریزش مو شده است. این محصول با داشتن اسید چرب به سرعت بر روی بافت های مو تاثیر گذاشته و از ریزش و نازک شدن تارهای مو جلوگیری می کند و ریشه مو را تقویت کرده و جان تازه ای به ریشه مو داده که در سرعت رشد آن تاثیر گذار است. رنگ مو آرکانوم با استفاده از نرم کننده و ویتامین C، ضمن سالم نگه داشتن مو و ایجاد حالت ابریشمی در نهایت رنگی براق و درخشان ایجاد می‌شود که ترکیبی است از انعکاس نور و شکست نور از روی ملانین طبیعی روشن نشده و پیگمنت های وارد شده به ساختار مو می باشد. 

  مشاهده بیشتر
  مشاهده کمتر

  مشخصات کلی رنگ مو آرکانوم سری ماسه‌ای حجم 120 میل

  موارد استفاده

  نکات قابل توجه:قبل از مصرف دستکش مناسب بپوشید. اگر پوست سر حساس، ملتهب یا زخمی است از این محصول استفاده ننمایید. برای رنگ کردن ابرو و مژه استفاده نشود. از تماس با چشم خودداری شود، در صورت تماس با آب فراوان بشویید. جهت رنگ کردن موهای تازه رشد یافته، رنگ مو را با نسبت 1 به 1.5 با اکسیدان مخلوط نموده، ابتدا روی ریشه موها به کار ببرید پس از 5 الی 10 دقیقه با شانه رنگ را به تمامی قسمت های مو به طور یکنواخت بمالید. 20 الی 30 دقیقه دیگر صبر کنید سپس موها را شستشو دهید. موهای رنگ نشده:ابتدا از پشت سر و 3 سانتی متر به ریشه، به ساقه و نوک موها بمالید. پس از 10 الی 15 دقیقه به ریشه مو بمالید. ریشه مو رشد کرده:از پشت سر به ریشه بمالید. پس از 20-30 دقیقه موها را با آب گرم مرطوب کنید و با شانه به طور یکنواخت به تمام قسمت های مو بمالید و بگذارید 5-10 دقیقه دیگر روی مو بماند. شستشوی پس از رنگ کردن:با آب ماساژ دهید تا به صورت امولسیون در آید سپس آبکشی کنید. پس از آبکشی از شامپو تثبیت کننده استفاده کنید. و در صورتی که موهای خشک و آسیب دیده دارید از ماسک مو و یا نرم کننده جهت نرم کنندگی تغذیه و ترمیم و جلوگیری از وز شدن و موخوره استفاده نمایید. ,

  نکات قابل توجه:قبل از مصرف دستکش مناسب بپوشید. اگر پوست سر حساس، ملتهب یا زخمی است از این محصول استفاده ننمایید. برای رنگ کردن ابرو و مژه استفاده نشود. از تماس با چشم خودداری شود، در صورت تماس با آب فراوان بشویید. جهت رنگ کردن موهای تازه رشد یافته، رنگ مو را با نسبت 1 به 1.5 با اکسیدان مخلوط نموده، ابتدا روی ریشه موها به کار ببرید پس از 5 الی 10 دقیقه با شانه رنگ را به تمامی قسمت های مو به طور یکنواخت بمالید. 20 الی 30 دقیقه دیگر صبر کنید سپس موها را شستشو دهید. موهای رنگ نشده:ابتدا از پشت سر و 3 سانتی متر به ریشه، به ساقه و نوک موها بمالید. پس از 10 الی 15 دقیقه به ریشه مو بمالید. ریشه مو رشد کرده:از پشت سر به ریشه بمالید. پس از 20-30 دقیقه موها را با آب گرم مرطوب کنید و با شانه به طور یکنواخت به تمام قسمت های مو بمالید و بگذارید 5-10 دقیقه دیگر روی مو بماند. شستشوی پس از رنگ کردن:با آب ماساژ دهید تا به صورت امولسیون در آید سپس آبکشی کنید. پس از آبکشی از شامپو تثبیت کننده استفاده کنید. و در صورتی که موهای خشک و آسیب دیده دارید از ماسک مو و یا نرم کننده جهت نرم کنندگی تغذیه و ترمیم و جلوگیری از وز شدن و موخوره استفاده نمایید.

  ویژگی

  حاوی ویتامین سی,

  حاوی ویتامین سی

  درمان (کارکرد)

  تغذیه کننده,

  تقویت کننده,

  ویتامینه,

  تغذیه کننده,

  تقویت کننده,

  ویتامینه

  امتیاز کاربران به رنگ مو آرکانوم سری ماسه‌ای حجم 120 میل
  کیفیت
  ارزش خرید نسبت به قیمت

  شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

  برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  افزودن نظر جدید