محصول به سبد خرید شما اضافه شد

کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل

Bielenda Golden Oils Ultra Moisturzing Body Butter 200ml

(۰)
نظرات کاربران ۰
  • حاوی ویتامین E
  • حاوی امگا 3
  • دارای رایحه ای خوش
بستن - موارد بیشتر +
  • کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل
  • کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل
  • کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل
  • کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل
کالا ناموجود است

کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل

پوست شما وقتی دچار خشکی می‌شود احتمالا به یکی از این دو مشکل دچار شده است. یا پوست شما دچار فقر چربی شده است و یا رطوبت بدن شما کم شده و بدن شما قادر به رطوبت رسانی به سلول های سطحی پوست شما نیست.

حالا از کجا می توان فهمید؟ این کار سختی است زیرا علائم فقر چربی پوست و فقر رطوبت پوست به یک دیگر نزدیک است و به سختی می‌توانی فرق خاصی بین این مشکلات قائل شد.

اما بی‌یلندا این مشکل را برطرف کرده است. کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا عملا یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که با آن می‌توانید بدن خود را با شرایط بی‌نظیری مرطوب و دوست داشتنی کند.

کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا همان طور که از اسمش پیداست همه کره بدن است، که چربی بدن شما را تأمین می‌کند و هم از گیاهان مرطوب کننده دریایی به مقدار بسیار زیادی در آن بهره جسته اند که رطوبت پوست شما را به اوج خود می‌رساند. استفاده از کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا با استفاده از این روش هر دو کمبود پوست شما را در اولین دفعات مصرف جبران می‌کند.

کره های بدن در بی‌یلندا یکی از ارکان تولید حساب می‌شود و همین امر سبب شده است که بیش از 10 نوع گوناگون از انواع کره های بدن با روغن‌های فوق‌العاده مفید برای پوست در این برند پیشرو لهستانی تولید شود.

بی‌یلندا برای تولید کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN از تکنولوژی‌های روز اروپا و کشور‌هایی مانند سوئیس بهره می‌جوید و همین هم توانسته است برند بی‌یلندا را رقیبی بسیار سرسخت برای دیگر برندهای تولید محصولات بهداشتی و آرایشی در جهان کند.

نحوه استفاده

برای استفاده از کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا بهتر است بدن خود را حتما تمیز کنید. برای همین منظور کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا را بعد از حمام  و در ساعات انتهایی شب مصرف کنید تا بعد از استفاده از این کره بدن بسیار دوست داشتنی پوست شما استراحت کند و مدتی را به جذب مواد مغذی آن بگذراند.

تأثیر استفاده

رفع بیشتر مشکلات مربوط به خشکی پوست و همین طور بالا بردن کیفیت پوست بدن اصلی ترین دلایل استفاده از کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا است. پوست بدن شما با استفاده از کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا به سرعت باز سازی می‌شود و خشکی خود را به خاطره ها می‌سپارد.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشخصات کلی کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل

موارد استفاده

برای استفاده از کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلاییGOLDENبی یلندا بهتر است بدن خود را حتما تمیز کنید. برای همین منظور کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلاییGOLDENبی یلندا را بعد از حمام و در ساعات انتهایی شب مصرف کنید تا بعد از استفاده از این کره بدن بسیار دوست داشتنی پوست شما استراحت کند و مدتی را به جذب مواد مغذی آن بگذراند.

درمان (کارکرد)

ترمیم کننده,

درخشان کننده,

مرطوب کننده

نوع پوست

برای پوست چرب,

برای پوست حساس,

برای پوست خشک,

برای پوست مختلط,

برای پوست معمولی,

برای همه پوست ها

امتیاز کاربران به کره بدن مرطوب کننده حاوی روغن های طلایی GOLDEN بی یلندا 200 میل
کیفیت
ارزش خرید نسبت به قیمت

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

افزودن نظر جدید