محصول به سبد خرید شما اضافه شد

ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez

Promax EasyMax Rolling Ceramic Crimper 8311ez

(۵)
نظرات کاربران ۱
  • بدون صدمه‌ به ساقه مو 
  • طول سیم 3متر 
  • موهایی نرم‌تر و درخشان تر 
  • اهرم قابل چرخش 
بستن - موارد بیشتر +
  • ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez
  • ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez
  • ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez
  • ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez
کالا ناموجود است

ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311

موها یکی از زیبایی‌های خدادادی برای بانوان است و رسیدگی و آراستن آن‌ها، زیبایی را دوچندان می‌کند. موهای حالت‌دار و فرم دادن به آن‌ها، صاف کردن یا فِر کردن از جمله کارهایی است که خانم‌ها برای تغییر دادن و تنوع داشتن به موهای‌شان انجام می‌دهند. ایجاد حالت موج در موها به صورت یکنواخت یکی از حالت‌های پرطرفدار در بین خانم‌هاست.

برای حالت دادن موها به صورت موج کارهای مختلف و زیادی را با دستگاه‌های متفاوت می‌توان انجام داد. یکی از این دستگاه‌ها استفاده از ویو است. تقریبا اکثریت بانوان با دستگاه ویو آشنا هستند و حداقل یک بار از آن استفاده کرده‌اند. دستگاه ویو با داشتن صفحه‌هایی که شیارهایی با اندازه‌های مختلف در آن تعبیه شده، به شما برای داشتن موهای حالت‌دار و موج‌دار کمک می‌کند.

ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311 که ساخت کشور چین است، با داشتن قابلیت‌های ویژه پیشنهاد موتن رو به شماست. اکنون می‌خواهیم از ویژگی‌های این دستگاه بگوییم.

این دستگاه با طراحی خاص مناسب ایجاد ویو یا همان موج‌ها ریز روی مو است. صفحه‌های این دستگاه از سرامیک تورمالین ساخته شده و با وجود شیارهایی در آن‌ها، زمان بسته شدن صفحه‌های دستگاه این شیارها در هم فرو رفته و حالت موج را روی موها ایجاد می‌کنند. اهرم قابل چرخش این دستگاه که در انتهای یکی از صفحات طراحی شده، یکی از قابلیت‌های ویژه این دستگاه است که در هنگام استفاده و با چرخیدن به راحتی می‌توانید بین موها حرکت کرده و حالت موج را به صورت یکنواخت به موهای خود دهید.

همانطور که گفتیم صفحه‌های ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311 از سرامیک ساخته شده، دما در سرامیک به صورت یکنواخت پخش می‌شود، که هنگام استفاده از این دستگاه ویو و تماس صفحه‌های آن به موها، هیچ صدمه‌ای به مو و ساقه آن براساس حرارت نمی‌رسد. همچنین وجود تورمالین نیز باعث شده تا وِز موها کمتر شود. استفاده از دستگاه‌های برقی مثل سشوار، اتوی مو یا همین دستگاه ویو باعث خشک شدن موها و به مرور زمان از بین رفتن سرزندگی موها و آسیب به آن‌ها می‌شود. در حالی که با وجود تورمالین، موها حالت نرم‌تر و درخشانی پیدا می‌کند. 

بعد از روشن کردن ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311، دمای صفحه‌های سرامیکی در 60 ثانیه به 210 درجه سانتیگراد می‌رسد. سیم این دستگاه به طول سه متر است که آزادی کار را برای‌تان ایجاد می‌کند و قابل چرخش بودن سیم در نقطه اتصال باعث راحتی کار هنگام استفاده از این دستگاه می‌شود. حلقه‌ای انتهای سیم تعبیه شده که با استفاده از آن شما می‌توانید دستگاه را به هر کجا آویزان کنید.

تاثیر استفاده:

با استفاده از ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311 با داشتن صفحه‌های سرامیکی، می‌توانید حالت موج‌های ریز را به موهای‌تان بدهید. همچنین این دستگاه دارای شانه ثابت است که می‌توانید موها را مرتب کنید. با وجود چرخشی بودن اهرم و سیم، به راحتی می‌توانید با دستگاه بین موهای‌تان حرکت کرده و موهای خود را به صورت موج‌دار حالت دهید.

نحوه استفاده:

ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل ez8311 را به برق زده و آن را روشن کنید. با روشن کردن دستگاه، چراغ LED دستگاه روشن می‌شود. به مدت یک دقیقه صبر کرده تا دمای دستگاه به 210 درجه سانتیگراد برسد و صفحه‌ها گرم شود. سپس موهای خود را به صورت دسته دسته جدا کرده و بین صفحه‌های دستگاه گذاشته و دستگاه را ببندید. با این کار حالت موج در موها ایجاد می‌شود.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشخصات کلی ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez

ویژگی

ساده

جنسیت

زنانه

امتیاز کاربران به ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311ez
کیفیت
ارزش خرید نسبت به قیمت

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران : 1 نفر
s sardari
(۵)
۲۰:۸ ۱۳۹۷/۸/۱۷
lotfan ino mojod konid