43389 - 88542210

لاک رینی فلاور

لاک رینی فلاور

لاک رینی فلاور-100

rainy flower nail polish-100

9,350 تومان 2,800 تومان
امتیاز 5 از 2 رای

این یک حقیقت انکار ناپذیر است که برای تکمیل ظاهری فریبنده و جذاب ، ناخن هایی زیبا و سالم نیز ضروری است.صرف نظر از جنبه زیبایی شناختی، ناخن ها کار های مهمی برای ما انجام میدهند به ما کمک میکنند تا اشیا را در دست بگیریم و با ابزار ها به دقت و ظرافت کار کنیم.ناخن ها از بافت های نرم انگشتان حفاظت میکنند و مهم تر از همه این که ناخن ها نماینگر سلامت عمومی بدن هستند پس مراقبت از آنها و سلامت آنها بسیار مهم و حائز اهمیت است. لاک رینی فلاور با رنگ بندی بالا متناسب با هر نوع سلیقه دارای قدرت پوشانندگی بالا و ماندگاری طولانی مدت از ناخن های شما محافظت کرده و از زرد شدن آن نیز جلوگیری میکند و زیبایی را به دستان شما هدیه میدهد .

 

نحوه استفاده

در ابتدا ناخن های خودرا کاملا خشک کرده سپس قلمو را در لاک فروبرده و یک قطره از لاک را روی ناخن قرار دهید و با قلمو قطره را به انتهای ناخن بکشید این کارا را می توان در3 مرحله برای 3 قسمت میانی، چپ و راست ناخن انجام داد تا پوششی یکدست و یکنواختی را بدست آورید . 

 

تاثیر استفاده

لاک رینی فلاور با رنگ بندی فوق العاده ، متناسب با هر نوع سلیقه دارای پوشش دهی و ماندگاری بالا است این لاک محافظ ناخن در برابر فعالیت های روزانه و از زردی ناخن جلوگیری می کند . استفاده از این لاک زیبایی دستان و جلوه ای بیشتر زیور الات را برای شما به ارمغان می اورد

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

شیشه ای

وزن/حجم

53 گرم

کشور سازنده ایران
پروانه بهداشتی

12/12757

SKU

12240571399

نتیجه نهایی

نتیجه نهایی براق

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی