نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف پروفشنال 200 میل

Schwarzkopf Professional BC Repair Rescue Conditioner For Damaged Hair 200ml
نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف پروفشنال 200 میل
شوآرتزکف پروفشنالشوآرتزکف پروفشنال

نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف پروفشنال 200 میل

Schwarzkopf Professional BC Repair Rescue Conditioner For Damaged Hair 200ml

دسته بندی :

نرم کننده مو
امتیاز 5 از 5 از مجموع 2 نظر

ویژگی‌های محصول

  • ترمیم کننده 
  • مخصوص موهای آسیب دیده
  • مناسب برای آقایان/خانم ها
  • حاوی کراتین هیدرولیز

نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف 200 میل

 

حرفه‌ای‌گری با چه پارامتر‌هایی نمایان می‌شود. دانستن برخی اصطلاحات و موضوعات و تکنیک‌های حرفه‌ای در آرایشگری می‌تواند شما را تا حد زیادی حرفه‌ای و در عین حال متبحر نشان دهد اما کار به همین جا تمام نمی‌شود برای  این که بتوانید در حرفه‌ خود شاخص و تک باشید باید دست آوردهایی داشته باشید که دیگران به آن دست نیافته باشند باید برای آرایش موی سر از تکنیک‌هایی استفاده کنید که هر کسی توانایی انجام آن را ندارد پس باید از مواد و محصولات و انواع و اقسام تکنیک‌های خاص در ارائه کار نهایی خود استفاده کنید و این یعنی آن‌که باید برخی مواد و محصولات آرایشی را در حرفه‌ خود بشناسید. البته استفاده از این مواد با دقت و  طبق دستورالعمل مناسب آن‌ها باید باشد.

در میان محصولات آرایشی لاین‌های حرفه‌ای یا (professional) برای استفاده در سالن‌ها و برای مصرف خاص آرایشگران ساخته شده است اما افرادی که در مصرف لوازم آرایشی توانایی‌های ویژه دارند نیز برای خودآرایی می‌توانند از محصولات حرفه‌ای در خود آرایشان بهره بجویند.

اما برای تقویت مو آن هم به صورت بسیار سریع و البته حرفه‌ای مو تن رو محصولات شوآرتزکف را برای ارائه به خانواده بزرگ مو تن رو ارائه داده است محصولاتی که به راحتی نمی‌توانید در هر فروشگاهی پیدا کنید. شوآرتزکف برند بسیار معتبری است که لاین‌ها بسیار متنوعی را برای مصارف گوناگون آرایشی تهیه کرده است اما این در میان همه محصولات آرایشی شاخته شده در گروه تولیدات شوآرتزکوف لاین هایی که با برند خود شوآرتزکف ارائه می‌شود برای مصرف حرفه‌‌ای‌ها تهیه شده است. لاین اوسیس+ برای حالت دادن موها به صورت پودر و اسپری حالت دهنده مو تولید شده است و لاین سیلوت برای فرم دهی‌های سبک و همین طور لاین ایگورا که یکی از بهترین رنگ موهای موجود در بازار است.

اما تنها لاین مراقبیت شوآرتزکف، با نام بناکور و با نشان تجاری BC ارائه می‌شود. لاین بناکور اوج توانایی این گروه صنعتی است، در تولید انواع شامپو و سرم و نرم مو و مو تن رو هم برای این که بتواند رضایت شما حرفه‌ای‌های مشکل‌پسند را جلب کند گروه کاملی از محصولات بناکور را به شما ارائه داده است.

استفاده از محصولات بناکور باید به صورت لاینی باشد یعنی برای این که بتوانید تأثیر کاملی از محصولات بناکور را دریافت کنید باید از شامپو، نرم کننده و ماسک موی بناکور یک جا بهره ببرید. شاید با خود بگویید این امکان پذیر نیست اما استفاده حرفه‌ای اینگونه است.

اما در میان محصولات بناکور کاندیشنر یا "نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف" یک نرم کننده اعجاب آور است. وظیفه اصلی نرم کننده‌ها این است که گره‌های مو را باز کند اما این نرم کننده کامل کننده تأثیرات شامپو و ماسک مو بناکور است بافت این نرم کننده کاملا کرمی است و برای موهایی که از دکلره صدمات زیادی دیده‌اند یک احیاگر کاملا سریع و توانمند است. موهای آسیب دیده، کدر  و شکننده همگی محتاج این لاین و البته نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف اند. در ساختار نرم کننده BC شوآرتزکف از انواع تکنولوژی‌های برای تأثیر سریع و وسیع مواد موجود در نرم کننده BC  استفاده شده است .

نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف حاوی کراتین هیدرولیز شده است که بافت موها را کاملا پوشش می‌دهد و به ضخیم‌تر شدن موهای نازک و آسیب دیده شما بعد از انواع آسیب‌های شیمیایی و حرارتی می‌پردازد. از دیگر روش‌ها ترمیم ساختار موهای  شما ترمیم عمقی مو است که  نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف ‌ با تکنولوژی ترمیم سلولوی خود به ترمیم ساختار کوتیکول مو می‌پردازد انواع اسیدهای آمینه و پروتئین‌های برگرفته از جوانه گندم در ساختار این نرم کننده بسیار قوی وجود دارد و تأثیر بسیار معجزه‌گری را بر روی موهای شما برجای خواهد گذاشت.

نحوه استفاده

برای استفاده از نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف  بهتر است زمان استفاده آن را رعایت کنید. بهترین زمان استفاده از نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف‌ موقعی است که موها کاملا رنگ شده‌اند و با شامپوی ثبات رنگ آن‌ها را  شسته‌اند. بعد از این فرایند برای احیای مو‌های سوخته از فرآیند شیمیایی، از نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف استفاده می‌شود. نرم کننده را با ریشه مو فاصله دهید سپس از ساقه تا نوک موهای خود را به نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف  آغشته کنید. حال بهتر است 2 تا 4 دقیق صبر کنید. تا موهای شما کاملا مواد تغذیه کننده نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده BC شوآرتزکف را جذب کنند. سپس موهای خود را با آب ولرم کاملا آب بکشید.

تأثیر استفاده

مهم‌ترین تأثیر استفاده نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف  باز کردن گره‌های موهای آسیب دیده شماست از سوی دیگر تقویت مو در دو مرحله سطحی و عمقی توانایی‌هایی است که می‌توانید با مصرف نرم کننده تقویتی و ترمیم کننده قوی موهای خشک و صدمه دیده BC شوآرتزکف  به دست آورید. 

مناسب برای موهایخشک, آسیب دیده
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)442604719001
برندشوآرتزکف پروفشنال
دسته‌ها
ویژگیپایه گیاهی, حاوی جوانه گندم
کارکردباز کننده گره, ترمیم کننده, تقویت کننده, مرطوب کننده, نرم کننده
Hair typeبرای موی آسیب دیده, برای موی خشک
برچسب‌هاdamaged hair, arshan

نظرات کاربران (2 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر saba kh
کسی تا حالا استفاده کرده از این محصول؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.