Back to top

اکسیدان IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-12%

Schwarzkopf Professional IGORA ROYAL Oil Developer 1000ml-12%
اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-12%
شوآرتزکف پروفشنالشوآرتزکف پروفشنال

اکسیدان IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-12%

Schwarzkopf Professional IGORA ROYAL Oil Developer 1000ml-12%

دسته بندی :

اکسیدان
امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

ویژگی‌های محصول

  • بافتی کاملا روغنی
  • حاوی عصاره گیاه گوار
  • ترمیم کننده عالی
  • حجم 1000 میل 

اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 1000 میل12%

 

رنگ مو، یکی از پر کاربرد‌ترین کلید واژه ها در زبان آرایشگران ایران و جهاناست. واژه‌ای که می‌تواند کل ظاهر شما را تغییر دهد و برای همه در این صنعت یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های تولید و توزیع محصولات آرایشی است. بیشترکارخانه‌های تولید لوازم آرایش یکی از استراتژیک‌ترین محصولات خود را گروه رنگ مو‌ها می‌دانند، گروهی که به همراه خود علاوه بر رنگ مو اکسیدان‌ها و دکلره‌ها را هم شامل می‌شود.

شوارتزکف هم که یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید لوازم آرایش در دنیاست از این قاعده مستثنی نبوده است. این کارخانه چند لاین رنگ مو را برای عرضه به مشتریانش انتخاب تولید کرده است.  بلوند می و ایگورا رویال اصلی‌ترین محصولات ساخته شده شوارتزکف‌اند که طیف بسیار گسترده از محصولات رنگ مو را در بر می‌گیرند.

اما رنگ مو تنها به یک تویوپ رنگی محدود نمی‌شود بلکه باید دکلره و اکسیدان مناسب با آن رنگ مو را نیز به بازار عرضه شود تا رنگ موی شما کاملا خوش رنگ و خوش حالت جلوه نماید. در رنگ موهای شوارتزکف اکسیدان ایگورا رویال با سه درجه 6 ، 9 و 12 % را برای رنگساژ کامل موها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در میان اکسیدان‌های ایگورا رویال "اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12% " یکی از مهمترین مدل‌های و درصدهای خاص اکسیدان است. اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌اغلب با پودر دکلره در آمیخته می‌شود و برای رنگ کردن موها با رنگ‌های روشن و بلوند است. با استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌و ترکیب 1 به 2 این اکسیدان با پودر دکلره شوارتزکف می‌توانید موهای خود را تا 5 درجه روشن کنید و این یعنی آنکه یکی از قوی‌ترین و در عین حال کارآمد ترین اکسیدان‌های ساخت کارخانه شوارتزکف را با خرید اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌در اختیار دارید.

اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌ از آنجایی که قوی‌ترین اکسیدان  موجود شوارتزکف است  ترکیبی بسیار ملایم و در عین حال  مؤثر دارد. ترکیب اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌ با انواع رنگ مو‌ها به خصوص رنگ مو‌های ایگورا رویال می‌تواند موهای شما را کاملا نرم نگه دارد زیرا  اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12% بافتی کاملا روغنی دارد و از سوی دیگر با وجود عصاره گیاه گوار توانایی ترمیم کنندگی بسیار خوبی در ساختار  اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%   نهفته است.

نحوه استفاده

استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%  با پودر دکلره اغلب صورت می‌پذیرد. با اکسیدان  IGORA ROYAL  شوآرتزکف12%  می‌توانید تا 5 درجه موهای خود را روشن کنید و همین سبب می‌شود که رنگ موهای بلوند را به راحتی روی موهای خود اجرا کنید. میزان مصرف اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%‌1 به 2 است به خصوص برای رنگ موهای روشن که به نسبت 1 به 2 با پودر دکلره نیز مخلوط می‌شود.

تأثیر  استفاده

باز کردن رنگ مو، از بین بردن رنگ موی پایه اصلی‌ترین وظیفه های و تأثرات اکسیدان است. اما استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL  شوآرتزکف12%  موجب می‌شود که موهای شما نرم بماند زیرا حامل رنگ این اکسیدان از جنس روغن است و اساسا شما در اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف12%  با یک اکسیدان روغنی روبه رو هستید. 

حجم اکسیدان1000 میل
نوع بسته بندیبطری
درصد اکسیدان12%
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)441307319003
GTIN4045787183108
وزن (گرم)1112
برندشوآرتزکف پروفشنال
دسته‌ها
برچسب‌هاarshan

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر saba kh
کسی استفاده کرده تا حالا؟؟
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی : 021-43389