ارسال رایگان 50 هزار تومان ارسال رایگان 50 هزار تومان
Back to top

پودر دکلره سفید IGORA شوآرتزکف پروفشنال 450 گرمی

Schwarzkopf Professional IGORA White Deco Powder 450gr
پودر دکلره سفید IGORA شوآرتزکف پروفشنال 450 گرمی
شوآرتزکف پروفشنالشوآرتزکف پروفشنال

پودر دکلره سفید IGORA شوآرتزکف پروفشنال 450 گرمی

Schwarzkopf Professional IGORA White Deco Powder 450gr

دسته بندی :

دکلره
امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف 450 میل

 

برای این که  موهای خود را با یک رنگ موی قوی و در عین حال بسیار درخشان رنگ کنید، به رنگ مو خوب و البته یک اکسیدان خوب احتیاج دارید اما استفاده از رنگ موهای روشن دردسرهای دکلره کردن مو را دارد زیرا باید تا 8 پایه موهای خود را روشن کنید و این کار به پودر دکلره خاصی نیاز دارد.

پودر دکلره آسیب رسان‌ترین بخش مواد رنگی برای موها است و البته این پودر عامل رنگ‌بر بسیار قوی برای موهاست. موهایی که دکلره می‌شوند عملا خود را با آسیب فرسایش شیمیایی بسیار بالایی روبه روی می‌سازند. اما برند های بسیار مرغوب رنگ مو مانند شوارتزکف این گونه نیستند و عملا پورد های دکلره شوارتزکف توانایی این را دارند که با کمترین آسیب به ریشه و ساقه مو، موهای شما را رنگ‌بری کند و  آن‌ها را برای انواع رنگ های بلوند و روشن آماده سازند.

دکلره کردن موها در ایران بسیار رواج دارد زیرا اغلب خانم‌های ایرانی رنگ موهای تیره‌ای دارند و باید با یک رنگ‌بر قوی مانند دکلره این رنگ را بازکنند تا موهایشان کاملا آماده پذیرش رنگ روشن شود.

ایگورا رویال انواع رنگ های بسیار جذاب و درخشان مو را برای استفاده شما فراهم آورده محصولی از کمپانی بسیار بزرگ شوارتزکف که انواع محصولات مربوط به مو را در حجم و کیفیتی کاملا حرفه‌ای عرضه می‌کنند.

در این میان " پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف" یک پودر دکلره بسیار مناسب و کاملا استاندارد است. پودری که کف نمی‌کند و میزان حرارت ثابتی برای باز کردن رنگ مو دارد. البته کار کردن با پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف احتیاج به مهارت‌های خاصی دارد.

پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف می‌تواند تا 8 درجه مو‌های شما را روشن کند، این عددی بسیار مناسب برای شماست که می‌خواهید موهای خود را کاملا روشن کنید. پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف بدون غبار است و  در ترکیب خود  واریاسیون ضد زردی دارد که موجب می شود هاله زدی که در برخی مو ها بعد از رنگ به وجود بیاید به وسیله پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف  خنثی شود.

نحوه استفاده

برای استفاده از  پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف آن را با نسبت 1 به 2 با اکسیدان 12% بیامیزید و خوب مخلوط کنید درجه روشنی حاصل از پودر دکلره بسته به زمانی است که آن بر روی موهای شما قرار می‌گیرد. این پودر اگر با اکسیدان ایگورا رویال استفاده شود سبب خشکی موی شما نخواهد شد و همین سبب می شود که کیفیت موی شما حفظ شود.

پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف‌ نباید با ریشه موهای شما تماس پیدا کند. همین طور پودردکلرهسفید IGORA  شوآرتزکف‌نباید با پوست سر شما تماس حاصل کند سرهایی که خاش، جوش و یا زخم دارند به هیچ عنوان نباید از پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف استفاده کنند.

تأثیر استفاده

برای کاملا بی‌رنگ کردن موها بهتر است پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف را با یک بی رنگ کننده مصرف کنید اما برای آن که موهای شما حدود 8 درجه روشن شود می توانید پودردکلرهسفید IGORA شوآرتزکف  به تنهایی با اکسیدان و رنگ مو مخلوط کنید. 

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)441706915001
وزن (گرم)529
برندشوآرتزکف پروفشنال
دسته‌ها

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر saba kh
کسی استفاده کرده تا حالا؟؟
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389 | 021-88523478 | 021-88542220