اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف پروفشنال 750 میل

Schwarzkopf Professional SILHOUETTE Super Hold Hairspray 750ml
اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف پروفشنال 750 میل
شوآرتزکف پروفشنالشوآرتزکف پروفشنال

اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف پروفشنال 750 میل

Schwarzkopf Professional SILHOUETTE Super Hold Hairspray 750ml

دسته بندی :

اسپری مو
امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

ویژگی‌های محصول

  • ثابت نگه داشتن موهایتان برای مدت طولانی
  • شاداب و درخشان کننده موی سر
  • تسریع در خشک شدن مو
  • بدون ایجاد چسبندگی و سنگینی در موها

اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف 750 میل

 

اسپری‌های نگه‌دارنده یکی از راه حل‌هایی است که برای همه حرفه‌ای‌ها شناخته شده‌است. روی میز آرایش تمام آرایشگران حرفه‌ای و کسانی که به خود آرایی‌های حرفه‌ای می‌پردازند تافتها یا اسپری‌ها نگه‌دارنده قوی دیده می‌شود و این در حالی است که انتخاب تنها یک قلم از این محصولات هیچ وقت در برنامه حرفه‌ای‌ها نبوده است. اغلب حرفه‌ای‌های آرایش و آرایشگری، از محصولی مانند اسپری های نگه‌دارنده که حداقل چند عدد را برمی‌گزینند و این یعنی آن که باید این محصول در حجم‌ها و در عین حال تفاوت‌های کیفی خاصی تولید شود که تأمین کننده نظر حرفه‌ای‌ها باشد.

 برخی برند‌ها مانند شوآرتزکف تمام توان خود را برای تأمین نظر حرفه‌ای ها به کار می‌گیرند و چندان کسانی که گه گاهی از یک اسپری مو استفاده می‌کنند،  محصولی از شوآرتزکف را انتخاب اول خود نمی‌دانند. محصولات حرفه‌ای همیشه آمبولانژ‌های بزرگ دارند و از طرفی دیگر بسیار هم مؤثرند و تأثیر استفاده آن  ها شاید چند برابر یک محصول آماتور باشد. از این رو بهتر است اول توانایی‌های حرفه‌ای خود را بسنجید و بعد به انتخاب یک محصول از برند شوآرتزکف بپردازید.

لاین سیلوت یکی از مهم ترین و در عین حال قوی‌ترین لاین‌های تولید نگه‌دارنده مو است. انواع نگه‌دارنده‌های موی قوی، قابل انعطاف و درخشان تولیداتی است که در این لاین تولید می‌شود و این یعنی شما با یک لاین کاملا تخصصی رو به رو هستید.

"اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف" یک اسپری نگه‌دارنده بسیار قوی مو است که می‌تواند موهای شما را تا 48 ساعت در حالت نهایی خود حفظ کند. اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف عملا پایان‌بندی شنیون و یا حالت دادن مو‌ها است. در مرحله نهایی برای این که موها تا آخرین حد ممکن حالت خود را حفظ کنند باید از اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف‌ استفاده شود و همان طور که از نام این اسپری هم معلوم است اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف برای حفظ حالت مو در استاندارد بسیار بالایی ساخته شده است. اما سلوت یعنی شبح و بزرگترین ویژگی و کارکرد محصولات این لاین نامرئی بودن آنها و البته زود خشک شدن آنها ست. اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف سرعت عملیات شینیون را تا دو برابر افزایش می‌دهید زیرا بلافاصله بعد از استفاده از آن خشک می‌شود اما به هیچ عنوان مو‌ها را به هم نمی‌چسباند و شما با استفاده از اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف  می‌توانید موهای خود را برس بکشید.

نحوه استفاده

برای استفاده از اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف کافی است آن را بر روی حالت نهایی مو از فاصله سی سانتی اسپری کنید. علیرغم توان بسیار بالای اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف  در نگه داشتن حالت موها این اسپری مو به راحتی با یک بار شامپو کردن مو پاک می شود و اثر تخریبی خاصی بر روی موها شما باقی نمی‌گذارد.

تأثیر استفاده

حفظ حالت مو در پیچیده‌ترین شینیون‌ها و با هر حالت مو یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها و تأثیرات اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف است. نامرئی بودن سرعت بسیار بالا در خشک شدن و همین طور توانایی طولانی مدت اسپری حالت دهنده موی قوی SILHOUETTE شوآرتزکف‌ اصلی‌ترین تأثیرات این اسپری موی قوی هستند.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)441105515005
GTIN4045787300147
برندشوآرتزکف پروفشنال
دسته‌ها
ویژگیخشک شدن سریع, ماندگاری بالا
کارکردحالت دهنده
بافتافشانه (اسپری)
برچسب‌هاarshan

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر saba kh
دوستان کسی استفاده ای داشته؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.