Back to top

سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی

Silky Sebo Thrapy Serum 10pcs
سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی
سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی
سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی
سیلکیسیلکی

سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی

Silky Sebo Thrapy Serum 10pcs

دسته بندی :

سرم مو

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

ویژگی‌های محصول

  • در بسته ی این سرم درمانی، 10 عدد آمپول 10 میلی لیتری وجود دارد.
  • این سرم درمانی به صورت غیر تزریقی است، به معنای دیگر به صورت موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سن مصرفی برای استفاده از این سرم درمانی برای افراد بزرگسال و بالغ در نظر گرفته شده است، چرا که امکان آسیب به بافت موی کودکان وجود دارد.
  • این سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی توسط وزارت بهداشت و درمان و همچنین وزارت غذا و داروی کشور مورد تایید قرار گرفته و دارای مجوز رسمی می باشد.
  • نحوه ی استفاده از آن متناسب با میزان چربی تولید شده می باشد که در همه ی افراد یکسان نیست.
  • سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی دارای خاصیت پاک کنندگی ناخالصی های موجود در مو ها و به نوعی سبب لایه برداری مو ها می گردد.
  • سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی سبب درخشندگی و براقیت مو ها می شود، همچنین این سرم درمانی به حالت بخشی مو ها نیز کمک ویژه ای می کند.

سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی 10 میل-10 عددی

سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی آمپولی است که استفاده از آن موجب کاهش ترشحات چربی در مو ها و همچنین تعادل این ترشحات می گردد. در بسیاری از افرادی که حتی پس از استحمام مشکل چربی موهایشان بر طرف نشده است، این سرم و یا آمپول می تواند گزینه ی ایده‌آلی برای رفع این مشکل به حساب آید. این سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی دارای ویژگی های جالب توجه و منحصر به فردی است که در این بخش به هر یک از آنان پرداخته می گردد.

ویژگی های سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی:

1- در بسته ی این سرم درمانی، 10 عدد آمپول 10 میلی لیتری وجود دارد.

2- این سرم درمانی به صورت غیر تزریقی است، به معنای دیگر به صورت موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.

3- سن مصرفی برای استفاده از این سرم درمانی برای افراد بزرگسال و بالغ در نظر گرفته شده است، چرا که امکان آسیب به بافت موی کودکان وجود دارد.

4- این سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی توسط وزارت بهداشت و درمان و همچنین وزارت غذا و داروی کشور مورد تایید قرار گرفته و دارای مجوز رسمی می باشد.

5- نحوه ی استفاده از آن متناسب با میزان چربی تولید شده می باشد که در همه ی افراد یکسان نیست.

6- سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی دارای خاصیت پاک کنندگی ناخالصی های موجود در مو ها و به نوعی سبب لایه برداری مو ها می گردد.

7- سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی سبب درخشندگی و براقیت مو ها می شود، همچنین این سرم درمانی به حالت بخشی مو ها نیز کمک ویژه ای می کند.

 

روش استفاده از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی

همان طور که بیان شد تنها بزرگسالان می توانند از این سرم درمانی استفاده کنند، بنابراین لازم است که این محصول دور از دسترس کودکان و نوجوانان قرار بگیرد.

میزان و نحوه ی استفاده از این سرم درمانی در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد و بر اساس میزان چربی تولید شده توسط مو هایشان می توان در این مورد بحث نمود.

برای افرادی که تحت مراقبت پزشک هستند و یا به میزان زیادی دارای چربی مو می باشند، لازم است تا تنها در طول هفته به میزان یک یا دو بار از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی استفاده نمایند.

برای افرادی که بسیار شدید از چربی مو های خود رنج می برند و این عامل سبب ایجاد بیماری های پوستی و مراقبتی در آنان شده است، لازم است که دفعات استفاده از این سرم درمانی را بیش تر نمایند، این افراد لازم است که سه بار در هفته به مدت شش هفته استفاده از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی را تمدید کنند و از این طریق چربی مو های خود را به تعادل برسانند.

قبل از استفاده از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی لازم است که شامپوی ضد چربی سیلکی برای شستن مو ها استفاده شود.

تاثیر استفاده از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی

پس از استفاده از سرم درمانی مناسب موهای چرب Sebo Therapy سیلکی به راحتی می توانید متوجه کاهش چربی مو های خود شوید، این سرم درمانی علاوه بر آن که سبب کاهش چربی مو ها می شود، می تواند میزان این چربی را به حالت متعادل برساند.

مناسب برای موهایچرب
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)382229326001
GTIN8025337131939
برندسیلکی
دسته‌ها
کارکردتنظیم کننده چربی پوست
برچسب‌هاhaircare, hair, hair mask

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر مینا ابراهیم نژاد
🌺🙃
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.