شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048-صورتی

شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048-صورتی

Sweet Baby Baby Bottle Model 048 250ml-pink
شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048-صورتی
سوییت بیبیسوییت بیبی

شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048-صورتی

Sweet Baby Baby Bottle Model 048 250ml-pink
کشور مبدا برند: 

ویژگی‌های محصول

  • ساخته شده از مواد اولیه مرغوب
  •  فاقد فتالات و دیگر مواد غیر مجاز
  • دارای سرپوش
  • دارای سری گرد

خرید اینترنتی شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048

شیشه شیر یکی از محصولاتی است که در سبد سیسمونی تمامی نوزادان مشاهده می شود؛ تفاوتی هم ندارد که نوزاد شما از شیر خشک یا شیر مادر تغذیه کند. به هرحال همه نوزادان به یک عدد شیر شیشه شیر نیاز خواهند داشت. به دلیل تنوع محصولات موجود در بازار ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر هنگام خرید شیشه شیر مناسب، دچار سردرگمی شوید به همین دلیل ما قصد داریم محصولی به نام شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048، را به شما معرفی نماییم که در ادامه با ویژگی های این محصول بیش تر آشنا خواهیم شد. برای تهیه این شیشه شیر می توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید.

 

خرید شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048

شیشه شیر ها در جنس ها و طرح های مختلفی یافت می شوند که شیشه شیر های پلاستیکی طرفداران بیش تری داشته و مرسوم تر هستند. شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048 از نوع شیشه شیر های پلاستیکی بوده و ساخته شده از مواد بسیار مرغوب می باشد. در ادامه ویژگی های این محصول را بیش تر بررسی خواهیم کرد.

 

ویژگی های شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048

  • ساخته شده از مواد اولیه مرغوب
  •  فاقد فتالات و دیگر مواد غیر مجاز
  • دارای سرپوش
  • دارای سری گرد

 

معرفی شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048

به صورت کلی برای خرید شیشه شیر مناسب ابتدا باید مواد اولیه ای که برای ساخت آن استفاده شده است را مورد بررسی قرار دهید. در مرحله بعدی می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خودتان یک مورد از آن ها را انتخاب نمایید. شیشه شیرهای پلاستیکی نسبت به مدل ها و جنس های دیگر از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند؛ زیرا شیشه شیرهای پلاستیکی قابل حمل بوده، سبک‌تر و ارزان تر هستند و هم چنین استفاده از آن آن ها نیاز به دانستن نکته خاصی ندارد. شیشه شیر سوییت بیبی مدل 048، از محصولاتی است که ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه بوده و در آن حتی از کوچکترین مواد غیرمجاز استفاده نشده است. اگر در شیشه شیر کودک شما حتی به مقدار بسیار کم مواد غیر مجاز وجود داشته باشد، می تواند منجر به بروز مشکلات بسیاری گردد پس حتما توجه کافی را داشته باشید.

 

نحوه استفاده از شیشه شیر سوییت بیبی 250 میل مدل 048

برای استفاده از شیشه شیر، رعایت نظافت آن ها از همه چیز مهم تر است؛ برای رعایت نظافت شیشه شیر ها به شما توصیه می کنیم پس از هر بار استفاده آن ها را به خوبی شسته و خشک نمایید. برای شستن شیشه شیر بهتر است از شوینده های ملایم استفاده کنید؛ هم چنین آن ها را پس از هر بار استفاده به خوبی خشک کرده و اجازه ندهید که آب و یا محتویات استفاده شده در آن باقی بماند. برای خشک کردن شیشه شیر راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از دستگاه های خشک کن می باشد و اگر دوست داشته باشید می توانید از این دستگاه ها نیز برای خشک کردن شیشه شیر ها استفاده کنید.

نوع بسته بندیطلقی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)210353879905
برندسوییت بیبی
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.