شیشه شیر پیرکس سوییت بیبی 60 میل مدل 050-قرمز

شیشه شیر پیرکس سوییت بیبی 60 میل مدل 050-قرمز

Sweet Baby Baby Bottle Model 050 60ml-Red
شیشه شیر پیرکس سوییت بیبی 60 میل مدل 050-قرمز
سوییت بیبیسوییت بیبی

شیشه شیر پیرکس سوییت بیبی 60 میل مدل 050-قرمز

Sweet Baby Baby Bottle Model 050 60ml-Red
کشور مبدا برند: 

ویژگی‌های محصول

  • 60 میل
  •  بدون دسته
  • دارای در پوش
  •  جنس بدنه پیرکس
  • ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه

خرید اینترنتی شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050

شیشه شیر یکی از ضروری ترین وسایلی است که برای همه نوزادان خریداری می شود. امروز تنوع بسیاری از این محصول در بازار وجود دارد و شما شیشه شیر هایی در جنس ها و طرح های مختلفی را در بازار مشاهده می‌کنید. همین  موضوع هم می‌تواند منجر به سردرگمی برخی از والدین در انتخاب شیشه شیر گردد. به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم محصولی به نام شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی مدل 050 را به شما معرفی نماییم. در ادامه همراه ما باشید تا از این محصول بیش تر بخوانیم. برای تهیه شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050، می توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید.

خرید شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050

به صورت کلی سه نوع جنس در بازار وجود دارد که با استفاده از آن ها شیشه شیر ساخته می شود؛ پلاستیک پیرکس و استیل. شیشه شیرهای پلاستیکی طول عمر کم تری داشته و نگهداری از آن ها کمی مشکل تر است. استیل از تمامی موارد گران تر بوده و می توان گفت که جزء جنس های مادام‌العمر به حساب می‌آیند, اما جنس های استیل نیز برخی معایب را دارند. به همین دلیل ما به والدین توصیه می‌کنیم از سلیقه خود و کودک شان برای انتخاب شیشه شیر کمک بگیرند. شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی مدل 050 از نوع شیشه ای و یا پیرکس است که در ادامه ویژگی های آن را به صورت مفصل تر بررسی خواهیم کرد. به صورت کلی پزشکان و کارشناسان توصیه می‌کنند که از شیشه شیر های پیرکس برای کودکان استفاده شود که دلیل این مورد را نیز برای شما بازگو خواهیم کرد.

ویژگی های شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050

60 میل

 بدون دسته

دارای در پوش

 جنس بدنه پیرکس

ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه

معرفی شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050

شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی نسبت به شیشه های پلاستیکی دوام بیشتری داشته و نگهداری از آن آسان تر است؛ زیرا شیشه شیر های پلاستیکی به سرعت خراش برداشته  و تغییر رنگ بو و مزه می دهند؛ اما شیشه شیر های شیشه ای تغییر رنگ بو و مزه نمی دهند و اگر شکسته نشوند طول عمر بیش تری خواهند داشت .نگهداری از شیشه شیر های شیشه ای کمی مشکل تر است و باید دقت بیش تری در نگهداری از آن‌ها به خرج دهید. از طرفی بسیاری از مراکز نگهداری از کودکان مانند مهدکودک ها از قبول شیشه شیر های شیشه ای خودداری می‌کنند؛ زیرا احتمال شکستن این شیشه شیر ها و آسیب دیدن کودکان بیش تر خواهد بود. روش شستن و ضدعفونی کردن شیشه شیرهای پیرکس، آسان تر از شیشه های پلاستیکی است و برخلاف شیشه های پلاستیکیِ، شما می توانید از آب جوش برای شستن و ضدعفونی کردن شیشه شیرهای پیرکس استفاده نمایید.

نحوه استفاده از شیشه شیر پیرکس سوئیت بیبی 60 میل مدل 050

برای ضد عفونی کردن این شیشه، می توانید آن را داخل آب جوش بجوشانید. پس از هر بار استفاده آن را شسته و خشک کنید.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)210353879901
برندسوییت بیبی
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.