Back to top

پاک کننده زبان تریزا

Trisa Tongue Cleaner
پاک کننده زبان تریزا

پاک‌کننده زبان تریزا

 

دهان و دندان‌ها همیشه نمودهای بسیاری در مواجه با محیط اطراف از خود باقی می‌گذارند. یکی از این نمودها بوی خوب یا بد دهان است که می‌تواند سازنده یا نابودکننده شخصیت و پرستیژ شما باشد.

تریزا به عنوان کارخانه‌‌ای که بیش از 100 سال است با مقوله بهداشت دهان و دندان سر و کار دارد، تمام جوانب زیبایی و خوشبویی و سلامت دهان و دندان را در کار خود لحاظ کرده است و برای بیشتر قسمت‌های دهان و دندان ابزاری طراحی کرده و ساخته است.

زبان شما علاوه بر آن که عضو اصلی برای تکلم است و مزه غذا را با آن درک می‌کنید، به سبب تماس دائمی و بسیار زیاد با مواد غذایی، یکی از اصلی‌ترین اعضایی است که موجبات بوی بد دهان را پدید می‌آورد. اما برای پاک کردن زبان از ذرات رسوب‌کرده در دهان چه باید کرد؟ این سؤالی است که تریزا به خوبی به آن پاسخ داده است.

قسمت زبان شوی در تمام مسواک‌های تریزا تعبیه شده است و شما می‌توانید با این قسمت تا حدی زبان خود را پاک کنید، اما اگر بوی بد زبان با این قسمت درست از بین نرفت، وقت آن است که پاک‌کننده زبان تریزا را به خدمت بگیرید.

خیلی‌ها هنگام پاک کردن زبان با زبان شوی مسواک دچار تهوع می‌شوند اما تریزا با پاک‌کننده زبانش این مشکل را برای همیشه حل کرده است. پاک‌کننده زبان تریزا کاملا با ارگونومی زبان شما وفق یافته است و شما می‌توانید با استفاده از این وسیله بسیار کارآمد، تمام مواد رسوب کرده روی زبان خود ر از بین ببرید. پاک‌کننده زبان تریزا از جنس پلیمر بسیار مرغوب و ضدحساسیت ساخته شده است و شما با یک بار استفاده از آن به‌راحتی تمام مشکلات بوی بدن زبان را از بین می‌برید.

نحوه استفاده

در زمان پایان یافتن مسواک زدن خود بخش اصلی کف خمیر دندان را از دهان خود خارج کنید. سپس پاک کننده زبان تریزا به دور زبان خود بیندازید و به آرامی چند بار زبان را با پاک‌کننده زبان تریزا پاک کنید. سپس دهان خود را آب بکشید. این کار را هر روز می‌توانید تکرار کنید و همین کار سبب می‌شود تا هیچ جرمی در زبان شما لانه گزینی نکند.

تأثیر استفاده

کسانی که در رژیم غذایی خود از لبنیات  و سبزیجات به صورت عمده استتفاده می‌کنند، بهترین کاندیداها برای بهره بردن از پاک‌کننده زبان تریزا هستند، زیرا این مواد جرم بیشتری نسبت به دیگر مواد غذایی در دهان ایجاد می‌کنند. با استفاده مستمر از پاک‌کننده زبان تریزا بوی بد دهان شما به صورت همیشگی از دهان شما رخت برمی‌بندد.

 

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)602827099001
GTIN7610196004480
برندتریزا
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389