اطلاعیه شرکت ملی پست
Repost پیوند ثابت
تصویر Mootanroo Admin Mootanroo Admin
 اطلاعیه شرکت ملی پست

اطلاعیه شرکت ملی پست

محتویات

  سلام
  در چند روز اخیر سوالات زیادی درباره ارسال سفارش های پستی و تاخیر در ارسال توسط پست به وجود آمده، مشکل به وجود آمده به علت کنترل مسائل بهداشتی و ضدعفونی مرسوله ها در مبدا و مقصد توسط پست به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است.


  اطلاعیه شرکت ملی پست:‌‌‌‌

  به دلیل رعایت نکات بهداشتی احتمالاً مرسولات با اندکی  تاخیرتوزیع خواهد شد.

  به دلیل اجرای نکات بهداشتی در تمامی مراحل آماده سازی مرسولات دریافتی از شهروندان ،احتمالاً این مرسولات بااندکی تاخیر  توزیع خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس، ضدعفونی  و گندزدایی دقیق محل نگهداری بسته ها، ماشین های حمل مرسوله و تمام تجهیزات پستی مربوط به حمل و جابجایی بسته ها، از دیگر اقداماتی است که در راستای کمک به تامین سلامت شهروندان، در سطح شبکه پستی در حال انجام است.

  کارکنان واحدهای مختلف شبکه پستی به ویژه بخش هایی که با مرسولات و بسته های شهروندان سروکار دارند نکات بهداشتی را کاملا رعایت کرده و به صورت مستمر از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند.

  در خصوص مرسولات و بسته های وارده شده از خارج به داخل کشور نیز به اطلاع می رساند، تمامی این بسته ها  ابتدا حداقل به مدت 48 ساعت قرنطینه می شود و پس از اجرای دستورالعمل های بهداشتی، آماده تحویل به گیرنده خواهد شد.

  لینک مطلب در سایت پست https://m18.post.ir/fa-IR/postportal/1/news/view/16665/160345/Staging?init

  بارگذاری 37 دیدگاه دیگر ...
  تصویر mbzkermani mbzkermani 7 ماه پاسخ (1) 2

  خداکنه کلابرداری نباشه فقط

  ا ازاده نجاریان 7 ماه 1

  سلام ببخشید میخواستم بگم به عنوان یه مشتری منم همین نظر داشتم . اما بعداز رسیدن . بسته ام .واقعا خود پشیمون شدم . دیر میشه اما موتنرو عالیه .

  تصویر mbzkermani mbzkermani 7 ماه پاسخ (1) 2

  دیجی کالا غیر ممکنه به هفت روز برسه که بسته بدستت برسه اینجا هفت روز گذشته هنوز ارسالم نشده😐

  ا ازاده نجاریان 6 ماه 1

  بله دیجی کالا شاید نزدیک شرایطش بهتره برای تامین کردن لوازم . اما از بابت موتن رو خیالت راحت . منم خدا شاهد اولین خریدمو داشتم . اما راضی ام با این حال که دیر شد

  ا الناز شکرگزار 6 ماه پاسخ (1)

  من اولین باره سفارش دادم یچیزی(11فروردین) هنوز ب دستم نرسیده نمیدونمم چجوری پیگیری کنم کد رهگیری بستمو ندارم لطفا یکی راهنمایی کنه

  تصویر mbzkermani mbzkermani 6 ماه

  برین ینستاگرامشون اونجا کد سفارشو میگیرن ازتون بهتون میگن کی ارسال میشه منم دیشب اوکی شد گفت بیستم تحویل پست میشه

  س سعید کهن 6 ماه پاسخ (0)

  اصلا تماس تلفنی جواب نمیدن و ۱ ساعت پشت خط بودم همش میگفت در حال حاظر ۵ نفر در سف انتظار هستن مگه میشه ۱ساعت ۱ نفر همینجور حرف بزنه؟

  تصویر mbzkermani mbzkermani 6 ماه پاسخ (0)

  نه تلفنو منم زدم نفر اول صف انتظارم شدم ولی فقط ملودی میشنیدم فقط برا پیج ساپورت موتنرو اینستا پیام بده یشبه جواب میدن البته مال من اینجوری بود

  برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.