Back to top
Repost پیوند ثابت
تصویر Hamide Sol Hamide Sol ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۹:۱۹

#کانسیلر چیست؟
کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می‌توانید آنها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید البته بعضی‌ها می‌گویند بهتر است بعد از کرم‌پودر زدن استفاده شود. این کانسیلرها به‌ صورت‌های مختلفی وجود دارند؛ یکی به‌صورت Stick یا ماتیکی که استفاده از آن راحت‌تر است، حالت دیگر کرم‌مانند نیمه‌جامد و در نهایت کانسیلرهای مایع کانسیلر معمولا باید یک درجه از رنگ کرم‌پودر استفاده شده روشن‌تر باشد. اگر خیلی روشن‌تر از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را بیشتر نشان خواهد داد . 

خریداران معمولا هنگام خرید کانسیلرها به دلیل وجود انواع مختلفی از رنگ‌ها سردرگم هستند. هر رنگ مختلف کانسیلر برای از بین بردن و پوشاندن لکه‌های مختلف پوستی و دادن رنگ و جلوه زیبایی به پوست طراحی شده است.

کانسیلر زرد:این تن رنگ برای هر پوستی مناسب است. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو می‌کند. اگر می‌خواهید تیرگی اطراف چشم خود را بپوشانید از کانسیلر زرد استفاده کنید.
#نکات_زیبایی
کانسیلر نارنجی:برای افراد سبزه این کانسیلر بسیار مناسب است. هنگام خرید آن را در اطراف دهان تست کنید.

کانسیلر سبز:این کانسیلر برای خنثی کردن تن قرمز پوست می‌باشد. اگر دارای لکه‌های قرمز مادر زادی هستید یا می‌خواهید جوش‌های خود را بپوشانید این کانسیلر مخصوص شماست.

کانسیلر بنفش:بله کانسیلر بنفش نیز وجود دارد. کسانی که پوست صورتشان مایل به زرد است می‌توانند از این محصول استفاده کنند. لکه‌های کبودی روی صورت کاملاً با این کانسیلر محو خواهد شد.

Repost پیوند ثابت
تصویر Hamide Sol Hamide Sol ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۹:۱۳

‌⁠⁣#پوست

3 گام روزانه برای داشتن پوستی عالی

۱. تمیزکردن پوست
یک ماده تمیزکننده که کف نکند، همچون شیر یا کرم و یا محصولی که خودش حالت کف داشته باشد و طی فرایند فعل و انفعال در آب حالت کف‌کنندگی نگیرد، انتخاب کنید. اگر آرایش می‌کنید، ابتدا آن را با پاک‌کننده آرایش یا روغن پایه آب تمیز نمائید و سپس صورت خود را بشوئید.
⁣🔸⁣🔸⁣🔸⁣🔸

۲. پاکسازی پوست
بهتر است از پاک‌کننده‌های اسیدی استفاده کنید تا رنگ و بافت پوست را یک دست سازد، منافذ را پاک کند و به دیگر مراحل مراقبت از پوست کمک کند. از محصولاتی که محتوی اسید سالسیلیک هستند استفاده کنید که برای پوست‌های چرب بسیار مفیدند.
⁣🔸⁣🔸🔸⁣🔸

۳. مرطوب‌سازی پوست
کرم خود را برحسب نوع پوست خود انتخاب کنید، اما به خاطر داشته باشید که راه‌حل جادویی برای زیبایی وجود ندارد. کرم‌ فقط لایه‌ایی محافظ است که پوست را مقداری مرطوب کرده و خاصیت تقویت کنندگی دارد. اگر به مراقبت بیشتر نیاز دارید، سرم تهیه کنید و پیش از کرم مرطوب کننده روی پوست خود بمالید.
🌸🌸🌸

Repost پیوند ثابت
تصویر Hamide Sol Hamide Sol ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۹:۱۱

💆🏻💆🏻اهمیت پاکسازی پوست 💆🏻💆🏻

پوست شما زمانی سالم و شاداب است که کاملا تمیز باشد و همانطور که می دانید تمیزی پوست نقش مهمی در جوان ماندن پوست دارد.تمیز کردن پوست با روش های مناسب باعث صافتر و شفاف ترشدن آن می شود. کسانی که پوست چرب یا معمولی دارند هفته ای یک یا دو بار و کسانی که پوست خشک دارند هر دو هفته یکبار باید پوستشان را به شیوه ی علمی پاکسازی کنند. پوست های چرب باید بیشتر و اصولی تر تمیز شود زیرا پوست های چرب آمادگی بیشتریبرای ابتلا به مشکلات و آسیب های پوستی نظیر لک، چین و چروک و جوش دارد.

تصویر پرستو صادقی پرستو صادقی 20 ساعت پاسخ (0)

واقعا به پوست باید خیلی اهمیت داد

Repost پیوند ثابت
تصویر Hamide Sol Hamide Sol ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۹:۱۰

#مراقبت‌_ها_ی__ضروری_برای_جوانی_پوست

1. ازگ یک پاک‌کننده ملایم استفاده کنید
یک مدل روغنی برای پوست‌های خشک یا یک مدل بدون روغن و فومی را برای پوست‌های چرب انتخاب نمایید. اگر پوستی حساس دارید با متخصص پوست در این باره مشورت نمایید. همیشه با آب ولرم یا سرد پوست را بشویید. آب گرم و خیلی‌گرم رطوبت طبیعی پوست را از بین می‌برند.
🌸🌸🌸
2. پوستتان را مرطوب نمایید
این کار پوست را محافظت کرده و سلامت آن‌را بهبود می‌بخشد. حتی اگر پوستی چرب دارید می‌توانید از مرطوب‌کننده سبک و بدون روغن استفاده نمایید. اگر پوستی خشک دارید بیش از روزی یکبار مرطوب‌کننده بزنید. بهترین زمان برای زدن مرطوب کننده وقتی است که پوست کمی خیس است.
🌸🌸🌸
3. همیشه ضدآفتاب استفاده نمایید
شما در تمام طول روز به ضدآفتاب نیاز دارید، حتی اگر هوا ابری باشد یا داخل منزل باشید. اشعه خورشید می‌تواند از میان ابرها یا پنجره عبور نماید لذا شما همیشه در معرض این اشعه هستید. از ضدآفتابی استفاده کنید که در برابر هر دو اشعه UVA و UVB پوست را محافظت نماید. فراموش نکنید که لب‌های خود را هم بپوشانید. اگر عرق کردید یا مدت زیادی بیرون بودید، حتماً ضدآفتاب را تجدید نمایید.
🌸🌸🌸
4. آیا می توان محصولات پوست را بر روی هم استفاده کرد؟
بله، کرم های تجویزی یا ژل را در ابتدا استفاده نمایید.
ترتیب استعمال صبح‌ها: مرطوب کننده، ضدآفتاب، آرایش
ترتیب استعمال شب‌ها: محصولات ضدپیری، مرطوب‌کننده بدون ضد آفتاب
🌸🌸🌸
5. پوست مرده را جدا کنید
لایه‌برداری پوست به درخشش آن بسیار کمک می‌کند. شما می‌توانید سلول‌های مرده را با ملایمت بوسیله لیف حمام، برس‌های چرخشی یا دانه‌های مصنوعی جدا کنید. اگر پوستی خشک دارید، هفته‌ای یکبار و اگر پوستتان چرب است، یک یا دوبار در هفته این کار را انجام دهید. اگر پوستتان آکنه دارد یا حساس است، حتماً با پزشک مشورت نمایید چون ممکن است لایه‌برداری آن را تشدید کند.
🌸🌸🌸
6. لایه جدید بسازید
بعضی از محصولات مراقبت پوست موادی دارند که سلول‌های مرده را جدا کرده و لایه پوستی زیری که شفاف و زنده است را نمایان می‌سازند. محصولات ضدآکنه یا ضدپیری معمولاً سالیسیلیک اسید یا رتینوئید دارند. برای این کار شما همچنین می‌توانید از میکرودرم ابریژن یا پیلینگ استفاده نمایید. هر دو این اقدامات توسط پزشک یا خود شما در منزل قابل انجام
7. افراد با پوست تیره هم مراقب باشند
🌸🌸🌸
اگر شما پوستی تیره دارید، باز هم ممکن است پوست شما نسبت به آفتاب حساس باشد. مراقبت‌های پوستی ساده و مداوم را فراموش نکنید. هیچگاه بدون مرطوب کننده و ضدآفتاب بیرون نروید. حتی اگر تا به حال دچار آفتاب‌سوختگی نشده‌اید، شما به ضدآفتاب برای جلوگیری از سرطان و ایجاد لکه‌های قهوه‌ای نیاز دارید.
🌸🌸🌸
8. مواد تشکیل‌دهنده را شناسایی کنید
پوست شما نیز مانند بقیه اعضای بدن به مواد مغذی نیاز دارد. بعضی مطالعات نشان می‌دهد که مواد مغذی می‌توانند از پوست مراقبت کرده و وضعیت آن را بهبود ببخشند. کرم‌هایی که ویتامین ث یا E دارند می‌توانند در مقابل مضرات آفتاب از شما محافظت نمایند. ویتامین آ و B3 هم می‌تواند آسیب‌دیدگی‌های فعلی را تا حدودی درمان نماید. اما یادتان باشد که باید ویتامین‌ها را از طریق مواد غذایی نیز دریافت نمایید.
🌸🌸🌸
9. محصولات طبیعی همیشه بهتر نیستند
هیچ دلیل علمی‌ای وجود ندارد که نشان دهد محصولات ارگانیک یا طبیعی برای پوست ایمن‌تر هستند. در برخی موارد، خصوصاً وقتی پوست حساسی دارید، آنها ممکن است پوست را تحریک کنند. مانند سایر محصولات مراقبت پوست، مواد طبیعی مانند شیره گیاهان نیز ممکن است باعث ایجاد جوش یا واکنش آلرژیک شود. حتماً قبل از استفاده آنها را تست نمایید.
🌸🌸🌸
10. با وجود افزایش سن، چرا هنوز دچار جوش و آکنه هستید؟
هورمون‌ها، محصولات مراقبت مو و استرس ممکن است علل این موضوع باشند. یک متخصص پوست می‌تواند در رفع این مشکل کمک نماید. استفاده از محصولات مراقبت زیبایی که مخصوص رفع آکنه و ضدپیری هستند نیز، مفید خواهد

Repost پیوند ثابت
تصویر Hamide Sol Hamide Sol ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۹:۱۰

#لاك
هر فرم ناخن باید مناسب با دست وانگشت انتخاب شود گاهی رنگ لاک هم از این قضیه پیروی میکند مثلا روی ناخنهای خیلی کوتاه لاک تیره میزنند وناخنهای خیلی بلند لاکهای روشن وبراق

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.