Maryam Htm
Maryam Htm (Last seen recently)

یک مامای عاشق میکاپ و لوازم آرایش و محصولات مراقبت پوستی?❤
❤???????????❤???❤?
??‍⚕️?????

Repost پیوند ثابت
M Maryam Htm

خواص آلوئه ورا برای پوست

به دلیل توانایی ژل آلوورا برای افزایش تولید سلول های پوستی و مبارزه با التهاب و خارش قرمزی، یک درمان طبیعی برای از بین بردن لکه های پوستی و همچنین علائم الاستیک پوست است.به عنوان تسکین دهنده و خنک کننده در هنگام سوختگی ها استفاده میشود.باعث افزایش تولید کلاژن درپوست میگردد.دارای ویتامین E A C و بتاکاروتن است.تولید چربی پوست را تنظیم کرده و برای پوستهای چرب از این نظر مناسب است،پوستهای خشک را هم آبرسانی کرده و مرطوب میکند.

Repost پیوند ثابت
M Maryam Htm

خواص آلوئه ورا برای مو

آلوئه ورا گیاهی با برگهای ضخیم حاوی ماده ی ژلاتینی در داخلش است که دارای ویتامین E وA وC است،یک مرطوب کننده و آبرسان عالی برای موهاست و باعث نرم شدن موها هم میشود افرادی که موهای چربی دارند و شوره ی سر دارند میتوانند از آلوئه ورا استفاده کنند تا التهاب پوست سر انها ترمیم شده و خارش آن بهبود یابد.از آلوئه ورا و ترکیبش با روغن زیتون بعد از استحمام و شست و شوی موهای سر خود میتوانید به عنوان یک ماسک موی فوق العاده استفاده کنید یکساعت روی مو بماند و بعد با آب سرد شست و شو دهید نرم کننده و مرطوب کننده ی عالی برای مو به شمار می آید.

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.