1591543800
Repost پیوند ثابت
تصویر راضیه احمدی راضیه احمدی

✅مدل مو بسته با موهای چتری

اگر همیشه موهاتون رو در پشت سر جمع می کنید بهتره از مدلی برای چتری موها استفاده کنید که موها در کنار گوش ها دارای دنباله بلند بوده و قسمت مرکزی موها اندازه کوتاه تری داشته باشند. این مدل چتری مو مثل یک قاب برای چهره خواهد بود و زیبایی فوق العاده ای رو به همراه داره.

Repost پیوند ثابت
تصویر راضیه احمدی راضیه احمدی

✅مدل مو دخترانه با چتری بلند و یکطرفه

اگر احساس می کنید مدل مو کوتاه و چتری با حالت چهرتون تناسب نداره، میتونید چتری موها رو بلندتر در نظر بگیرید و با کمی پیچ و تاب در یک سمت جمع کنید. این مدل مو استایل موهاتون رو خیلی زیباتر نشون میده.

 

Repost پیوند ثابت
تصویر راضیه احمدی راضیه احمدی

✅ریمل مژه برای چشم های پف دار

اگه پلک بالایی پف دار هستش، بهترین روش برای کاهش تمرکز و توجه از روی اون، ریمل زدن به مژه های پلک پایین هستش. این کار باعث میشه که تمرکز روی پلک پایین افزایش پیدا کنه. توصیه دیگه اینه که از ریمل های رنگی (مثل آبی و بنفش)، استفاده نکنید، مشکی و قهوه ای تیره، بهترین انتخاب هستن.

Repost پیوند ثابت
تصویر راضیه احمدی راضیه احمدی

✅مدل مو متوسط با حالت صاف و درخشان

برای اینکه مدل موهاتون به بهترین شکل دیده بشه بهتره که خوب موها رو با استفاده از اتو مو یا سشوار صاف کنید و یک قسمت از مو رو در بالای سر با استفاده از گیره مو، کش مو باریک یا کلیپس مو ببندید. البته لازم هست که موهاتون رو هر 6 تا 8 هفته یک بار مرتب کنید تا ظاهر موها مرتب باشه.

Repost پیوند ثابت
تصویر راضیه احمدی راضیه احمدی

✅مدل مو گوجه ای دوتایی برای موهای متوسط

اگه دوست دارید مدل موهاتون خیلی دخترونه و خاص باشه میتونید از مدل مو گوجه ای دوتایی استفاده کنید. این مدل مو ظاهر موهای متوسط رو خیلی زیباتر نشون میده و باعث میشه تا استایل جذاب تری هم داشته باشید.

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.