ارسال رایگان بالای 100 هزار تومان+ عکس ارسال رایگان بالای 100 هزار تومان+ عکس
Back to top
فروغ رشنو (Last seen recently)

هیچکس و هیچ نیرویی بر زنی که با خواندن کتاب و شعر و همینطور گوش دادن به موسیقی و نوشیدن قهوه حالش‌ خوب میشود پیروز نخواهد شد!

Repost پیوند ثابت
تصویر فروغ رشنو فروغ رشنو

به چیزی که می‌نوشید فکر کنید
ممکن است نوشیدنی‌هایی دارای آنتی اکسیدان‌ها برای مبارزه با بیماری باشند، اما یک لیوان آب کرن‌بری یا انگور قرمز هم به راحتی می‌تواند باعث لک شدن دندان‌ها شود. البته این بدان معنی نیست که شما از مصرف آن‌ها خودداری کنید، اما به خاطر داشته باشید که بعد از نوشیدن آن‌ها دهان خود را بشویید. البته فقط همین نوشیدنی‌ها و مواد غذایی نیستند که باعث لکه شدن دندان‌ها می‌شوند، مواد دیگری نیز وجود دارند

Repost پیوند ثابت
تصویر فروغ رشنو فروغ رشنو

غذاهایی که موجب لکه شدن دندان می‌شوند
یکی دیگر از دلایل لکه شدن دندان در غذاهایی است که می‌خوریم. برخی از مواد غذایی معمول می‌توانند رنگ دندان‌ها را تغییر دهند. در اینجا یک راه ساده برای شناسایی این مواد به شما می‌گوییم؛ هر چیزی که بتواند یک تی‌شرت کتان سفید را لک کند، دندان‌های شما را نیز می‌تواند لک کند. برای مثال، قهوه دندان‌ها را لکه می‌کند. از نوشیدنی‌های دیگر دخیل در لک کردن دندان‌ها می‌توان به چای، نوشابه سیاه و آب میوه‌ها اشاره کرد. این نوع لکه‌های دندان به آهستگی گسترش پیدا کرده و با افزایش سن بیشتر نمایان و معلوم می‌شوند.

Repost پیوند ثابت
تصویر فروغ رشنو فروغ رشنو

برای سفید نگه داشتن دندان، سیگار آتش نزنید!
سیگار کشیدن نه تنها برای سلامتی شما بد است بلکه یکی از بدترین کارهایی است که باعث لک شدن دندان‌ها می‌شود. تنباکو باعث ایجاد لکه‌های قهوه‌ای شده که به شیارها و گودی‌های مینای دندان نفوذ می‌کند. لکه‌های ایجاد شده توسط تنباکو به صورتی است که با مسواک زدن تنها به سختی پاک می‌شود. سیگار کشیدن در دراز مدت، لکه‌ها را ماندگارتر می‌کند. سیگار کشیدن هم‌چنین باعث بوی بد دهن و التهاب لثه (بیماری لثه) شده و خطر ابتلا به انواع سرطان را افزایش می‌دهد.

Repost پیوند ثابت
تصویر فروغ رشنو فروغ رشنو

جلوگیری از لکه شدن دندان‌ها
با افزایش سن لایه بیرونی مینای دندان کنار می‌رود. لایه زیرین که عاج دندان نامیده می‌شود، زردتر است. به همین دلیل، در وهله اول تلاش برای جلوگیری از لک شدن دندان‌ها مهم است، به ویژه بعد از سفید کردن آن‌ها. اگر از دندان‌های خود در مقابل غذاها و نوشیدنی‌هایی که روی رنگ دندان تاثیر دارند مراقبت کنید، نتایج سفید کردن ممکن است تا یکسال باقی بماند. سفید کردن دندان اغلب می‌تواند ظاهر آن‌ها را مات و آبی کند، بنابراین شما نیاز خواهید داشت که از لبخند جدیدتان نگهداری کنید

Repost پیوند ثابت
تصویر فروغ رشنو فروغ رشنو

سفید کردن دندان و کار دندانپزشک
اگر دارای تعداد زیادی پرکردگی دندان، روکش، تاج، بریج، باندینگ هستید، با احتیاط نسبت به سفید کردن دندان‌های خود اقدام کنید. بلیچ نمی‌تواند این وسایل و ابزارهای دندانی را سفید کند، به این معنی که آن‌ها در بین دندان‌های طبیعی سفید شده برجسته خواهند شد. به منظور همانندسازی دندان‌های سفیدتر، شما احتمالا نیاز به رسیدگی جدید وینرها و باندینگ‌ها توسط دندانپزشک دارید.

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389 | 021-88523478 | 021-88542220