Back to top
Repost پیوند ثابت
تصویر Faeze H Faeze H ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۶:۴۴

اگر پوست شما چرب است...

از هرگونه محصول آرايشي و بهداشتي كه كرمي يا امولسيوني باشد اجتناب كنيد، خواه روغن‌هاي طبيعي و معدني باشد مثل شي‌باتر يا چربي‌هاي ضروري يا وازلين. مهم‌ترين چيزي كه شما بايد هنگام خريد محصول موردنظرتان درنظر بگيريد اين است كه محصول مناسب پوست‌تان را بخريد.اينكه فقط روي يك محصول بدون چربي (oil free) نوشته شده باشد به اين معنا نيست كه سبب ايجاد جوش نمي‌شود.
پاك‌كننده
به‌دنبال يك پاك‌كننده فومي با مواد پاك‌كننده قوي باشيد تا چربي‌هاي اضافه پوست شما به‌خوبي تميز شود. مثلا اسيد سالسيليك مي‌تواند تمام چربي‌ها، كثيفي‌ها و سلول‌هاي مرده را پاك و منافذ پوستي را تميز كند و بنابراين تا حد زيادي از جوش و آكنه پيشگيري كند.
كرم روز و ضدآفتاب
بيشترضدآفتاب‌ها باعث به‌وجود آمدن يك لايه چربي روي پوست مي‌شوند اما با همه اينها استفاده روزانه از ضدآفتاب ضروري است. مهم‌ترين نكته‌اي كه هنگام خريد بايد توجه كنيد اين است كه 2عبارت non-comedogenic و oil-free روي كرم نوشته شده باشد.
كرم چشم
حتي اگرتمام قسمت‌هاي پوست صورت شما چرب باشد باز هم احتياج داريد در اطراف چشم‌تان از مرطوب‌كننده استفاده كنيد چون در پوست اطراف چشم غدد چربي بسيار كمي وجود دارد. به‌دنبال يك كرم بسيار سبك با پايه آب باشيد كه در آن امولسيون‌هاي سيليكون وجود داشته باشد، اين مواد حتي اگر روي گونه‌ها ماليده شوند، باعث به‌ وجودآمدن جوش نمي‌شوند.
ضدچروك
سرم‌هاي ضد‌چروك درصورتي براي پوست‌هاي چرب مناسب هستند كه پايه آب داشته باشند. مي‌توانيد به جاي مرطوب‌كننده از يك سرم حاوي هيالورونيك اسيد يا پروپيلن گليكول استفاده كنيد. بهتر است از كرمي استفاده كنيد كه هم از جوش زدن شما جلوگيري كند و هم لك‌هاي ناشي از جاي جوش‌ها را از بين ببرد.
لايه‌بردار
وقتي پوست چرب باشد به‌طور جدي به لايه‌برداري احتياج دارد. به‌دنبال لايه‌برداري باشيد كه در آن اسيد سالسيليك و گليكوليك داشته باشد.
كرم شب
بهترين محصولي كه شما مي‌توانيد استفاده كنيد يك لوسيون يا ژل با پايه آب وداراي موادي چون اسيد سالسيليك و گليكوليك است. لوسيون‌هاي حاوي سيليكون مثل دائمي تيكون منافذ پوستي را مسدود نمي‌كند در نتيجه مثل چربي‌هاي سنگين باعث تشديد آكنه‌ها نمي‌شود

Repost پیوند ثابت
تصویر Faeze H Faeze H ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۵:۳۷

۳ نکته برای جلوگیری از جوش بعد از اصلاح صورت – جوش نزدن بعد از بند انداختن
یکی از مواردی که بیشتر خانم‌ها با آن مشکل دارند، جوش زدن صورت بعد از اصلاح و بند انداختن می‌باشد. برای جوش نزدن بعد از اصلاح چیکار می‌توانیم بکنیم!؟
۱-آلودگی:
قبل از اصلاح، صورتتان را با آب و صابون خوب بشویید. چرا که علت اصلی ایجاد جوش روی بدن و صورت وجود باکتری‌ها و آلودگی‌ها روی پوست است؛ که به محض ایجاد شکاف روی پوست وارد پوست شما شده، ایجاد عفونت و جوش می‌کنند. بعد از بند انداختن منافذ پوست شما باز است. پس اگر پوستتان آلوده باشد، امکان جوش زدن صورت زیاد است.
پس شستن صورت خود را قبل از بندانداختن، جدی بگیرید. و همچنین بعد از آن تا چند ساعت سعی کنید روی صورت خود دست نکشید. احتمال اینکه دست‌های شما آلوده باشد، و این آلودگی به پوست صورتتان سرایت کند؛ زیاد است.
همیشه از آرایشگر خود بخواهید برای بند انداختن صورتتان از نخ تمیز استفاده کند. و تا امکانش هست آن را با الکل ضدعفونی کند؛ تا آلودگی از طریق نخ اصلاح به پوست شما منتقل نشود.

۲- بعد از بند انداختن از یک ماسک عالی استفاده کنید:
بعد از اصلاح به صورتتان عسل بزنید. چرا که عسل دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی عالی است و پوست را بعد از اصلاح ضدعفونی می‌کند و باعث جلوگیری از جوش زدن بعد اصلاح می‌شود. بگذارید عسل روی پوست شما حدود بیست تا سی دقیقه بماند. بعد با آب سرد یا ولرم صورتتان را بشویید.
در کنار عسل می توانید از خیار هم استفاده کنید تا قدری از قرمزی و درد ناشی از بند انداختن صورتتان کاسته شود.
۳- مواد آرایشی:
تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت، ترجیحاً ۴۸ ساعت بعد از اصلاح صورت خود، انواع کرم و مواد آرایشی به پوستتان نزنید. چرا که همانطور که گفته شد، منافذ پوست باز است و باعث ورود این مواد آرایشی به داخل پوست و بدن شما شده و برای سلامتی شما ضرر دارد و البته باعث ایجاد حساسیت و جوش هم می‌شود.
با رعایت ۳ نکته ساده بالا، امکان اینکه صورتتان جوش بزند و به درمان جوش صورت بعد از اصلاح نیاز داشته باشید خیلی کم می شود. اما اگر باز صورتتان جوش می زند بهتر است راه دیگری به جز بند انداختن برای از بین بردن موهای صورت خود استفاده کنید

Repost پیوند ثابت
تصویر Faeze H Faeze H ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۵:۲۸

اصول مراقبت و زیبایی لب ها را بدانید
به لب‌ها زبان نزنید
وقتی با زبان‌تان لب‌های‌تان را مرطوب می‌کنید در همان موقع احساس خوشایندی برای‌تان به وجود می‌آید و احساس خنکی و رهایی از خشکی می‌کنید اما این کار مشکل شما را حادتر می‌کند چون بزاق روی لب‌ها به سرعت تبخیر می‌شود و در نتیجه آن، لب‌های‌تان خشک‌تر از قبل می‌شوند. علاوه بر اینها بزاق شما دارای آنزیم‌های مهمی است که کارکرد آنها تمیز کردن دهان و هضم غذاهاست و این آنزیم‌ها می‌توانند برای لب‌ها مضر باشند
پماد مناسب لب چگونه است؟
اگر هنوز یک پماد مناسب لب (بالم لب) ندارید به دنبال خرید پمادی بروید که درون آن موادی چون موم، وازلین (petroleum jelly) و پارافین وجود داشته باشد. این مواد به خوبی رطوبت را درون خود نگه می‌دارند و مثل بالم‌‌های سبک و نازک نیستند که رطوبت از میان آنها به سرعت تبخیر ‌شود. اگر احساس می‌کنید که لب‌های‌تان خیلی ملتهب و خشک و دارای سوزش هستند، آلو‌ورا می‌تواند به شما کمک زیادی کند. این گیاه دارای خواص التیام‌دهنده زیادی است که می‌تواند بسیاری از التهابات خفیف و از جمله آفتاب سوختگی را درمان کند. هم به صورت موضعی می‌توانید از آن استفاده کنید و هم به صورت خوراکی.
البته توجه کنید استفاده از کرم ضدآفتاب روی لب‌ها نیز بسیار ضروری است حتی اگر زمستان باشد. باید توجه کنید که بالم‌هایی(پماد لب) وجود دارد که ظاهری فریبنده دارند اما مواد درون آنها لب‌های شما را خشک‌تر می‌کنند. اسید سالیسیلیک که درمان خیلی خوبی برای آکنه است، می‌تواند لب‌های شما را به شدت خشک کند، درون کرم‌های ضدآکنه موادی است که جوش‌ها را خشک می‌كند در نتیجه این کرم‌ها دقیقا همین تاثیر را روی لب‌های شما می‌گذارند و آنها را خشک می‌کنند بنابراین مواظب باشید با لب‌های‌تان تماس پیدا نکنند. کرم‌هایی که دارای منتول(نعناع) و کافور هستند با اینکه خواص التیام‌دهنده‌ای دارند ولی می‌توانند باعث به وجود آمدن مشکلاتی شوند. از هر کرمی که دارای مواد عطری یا سیلیکونی است هم اجتناب کنید چون این مواد رطوبت لب‌های شما را می‌گیرند.

چـرا لـب‌ها حـساس‌ترند؟
پوست بدن به طور کل از 3 لایه تشکیل شده است؛ اپیدرم یا لایه بالایی پوست، درم یا لایه میانی پوست و هیپودرم یا لایه پایینی پوست. ضخامت لایه بالایی یا اپیدرم در ناحیه ی لب‌ها بسیار کم و نازک بوده و در برخی اشخاص نیز کلا این لایه وجود ندارد. به همین دلیل لب‌ها مستعد آسیب دیدن و از دست دادن حرارت سطحی هستند. رنگ سرخ لب‌ها مربوط به شبکه عروقی گسترده‌ای است که در این ناحیه وجود دارد. لب‌ها فاقد رنگدانه ملانین هستند که به طور طبیعی در پوست سایر مناطق بدن وجود دارد و به همین دلیل در قبال تماس با نور خورشید و آسیب‌های ناشی از اشعه ماورای‌بنفش موجود در آن بسیار بی‌دفاع و حساس هستند و به سادگی می‌سوزند

Repost پیوند ثابت
تصویر Faeze H Faeze H ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ ۱۹:۵۰

نکات مهم برای استفاده از تامپون
در فصل تابستان و بهار يكي از گزينه هايي كه مي شه براي ورزش انتخاب كرد و اتفاقا خيلي هم توي روحيه‌ي آدم تاثير مي ذاره، شناست. آرامشي كه آب به آدم مي ده جاي هيچ چيزي رو نمي‌ گيره. خانم ها سالهاست براي اينكه برنامه های ورزشي و آموزشي که دارند، به هم نريزه تو دوران قاعدگي شون از تامپون استفاده مي كنن. چون اولین بار تامپون در سال 1931 استفاده شده و الان بیش از 80 سال که در سراسر دنیا ، خانم ها ازتامپون استفاده میکنند. با يكي از متخصصين زنان درباره ي تمام خوب و بدهايي كه استفاده از اين محصول برای خانم ها بعد از ازدواج داره گپ زديم تا شما اگه دوست دارين از تامپون استفاده كنين بدون هيچ ترسي اين كار رو انجام بدين.
خوب يا بد؟

استفاده از تامپون خوب و بد نداره. بيشتر طبق سليقه و عادته. بعضي ها اصلا علاقه اي به استفاده از وسايلي واژينالي ندارن. نه كرم هاش، نه تامپون و نه هيچ وسيله ي درماني ديگه. اما برعكس بعضي ها با يه بار استفاده از اين محصول، احساس كردن خيلي براشون مناسبه و تصميم گرفتن هميشه از اون استفاده كنن. براي همين نمي شه خوب و بدي براش متصور شد. البته يه نكته ي كوچيك وجود داره اونم اينه كه معمولا پدهاي بيروني امن تر هستن. تامپون ممكنه گير كنه، ممكنه اگه بد استفاده كنين داخل بدن تون تكه تكه بشه اما پدي كه بيرون از محيط واژن استفاده مي شه اين مشكلات رو نداره. در ضمن خانم هایی که در روزهای ابتدائی قاعدگی دارای خونریزی های زیاد هستند ، نباید در این روزها از تامپون استفاده کنند.
عفونت سيستماتيك
اگر قراره براي استخر يا سایر فعالیت های ورزشی در دوره عادت ماهانه از تامپون استفاده كنين بايد يه نكته ي مهم رو به خاطر بسپارين. تامپون اگه مدت زيادي داخل بدن بمونه باعث عفونت هاي سيستماتيك و تب هاي شديد مي شه و اگه چندبار اين اتفاق تكرار بشه ممكنه كارتون به بستري شدن توي بيمارستان بكشه. براي استفاده ي مداوم از تامپون به جاي نوار بهداشتي لازمه كه حتما وقت شناس باشين و هر موقعي كه احساس كردين تامپون تون خيس شده سريع اون رو عوض كنين تا داخل بدن تون عفونت به وجود نياد و اذيت تون نكنه. توصیه جدی اینه که بین 6 الی 8 ساعت با توجه به میزان خونریزی و نوع تامپون مصرفی اون رو حتما عوض کنید .

اگر براي اولين باره كه مي خواين بنا به ضرورتي كه دارين از تامپون استفاده كنين ، ممكنه مضطرب بشين اما بهتره نترسين. تامپون دقيقا مثل پد عمل مي كنه و همون ساختار رو داره. اين وسيله به شكل واژينال استفاده مي شه و خون قاعدگي رو جذب مي كنه و بهش اجازه ي خروج از بدن رو نمي ده. تامپون رو مي تونين با انواع و اقسام قدرت جذب بخرين و با آسودگي ازش استفاده كنين.
براي اولين بار
براي اولين بار استفاده بهتره از نوع كوچيكش استفاده كنين. اول از همه دست تون رو ضد عفوني كنين تا ميكروبي وارد واژن تون نشه . بعد تامپون رو از كاغذي كه داره جدا كنين. تامپون همراه با يك اپليكاتوره كه مسير قرار گرفتنش رو براي شما راحت تر مي كنه . با همون اپليكاتور تامپون رو وارد بدن تون كنين و كمي اون رو به سمت بالا فشار بدين بعد از اينكه احساس كردين تامپون تون توي جاي مناسب قرار گرفته اپليكاتور رو خارج كنين. اگه اين وسيله رو به درستي وارد بدن تون كنين، حتي احساسش هم نمي كنين، اما اگه حس بدي دارين و فكر مي كنين يه شي اضافه تو بدن تون گير كرده، حتما درست استفاده اش نكردين و بهتره كه درش بيارين. در ضمن ، هیچوقت برای طول مدت شب از تامپون استفاده نکنید و به جای اون از پد های بیرونی کمک بگیرید .
در استفاده از تامپون بهتره صرفه جويي نكنين. اگه تامپون به هر دليلي از دستتون افتاد يا حس كردين ميكروبي بهش نفوذ كرده، بهتره از يه تامپون ديگه استفاده كنين . مسئله ديگه بهتره براي اينكه مشكل عفونت به وجود نياد، براي رفتن به استخر يا زماني كه مراسمي داريد و استفاده از نوار بهداشتي براتون ممكن نيست از تامپون استفاده كنين و بقيه دوره ي قاعدگي رو به همون استفاده از نوار بهداشتي بگذرونين چون امن تره و قطعا مشكلي براتون به وجود نمياره.

Repost پیوند ثابت
تصویر Faeze H Faeze H ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ ۱۶:۲۷

چند نوع محصول زیبایی خطرناک در دوران بارداری
1. صابون های لوکس و محصولات مخصوص شستشو در حمام:
در ابتدا، لازم است به یاد داشته باشید كه صابون های لوکس و محصولات شستشو در حمام، از جمله محصولات بهداشتی هستند که بیشتر از ساير وسایل بهداشتی دیگر مورد استفاده زنان باردار قرار می گیرند. بنابراین، اگر این محصولات «ارگانیک» بوده و از مواد سالم موجود در طبیعت تهیه شوند، زنان می توانند تا زمان اتمام روند تغذیه نوزاد خود با شیر مادر، از آن ها استفاده کنند. اما، فراموش نکنید كه بیشتر محصولات بهداشتی که در حمام مورد استفاده قرار می گیرند، داراي مواد تشکیل دهنده "عجیب و غریب" بوده و با بسیاری از مواد شیمیایی مضر همراه هستند. از آن جايي كه بسیاری از این مواد شیمیایی حساسیت زا بوده و استفاده از آن ها می تواند منجر به بروز آلرژی های مکرر در زنان باردار شود، بنابراين خانم هاي حامله باید دقت بیشتری در انتخاب این نوع محصولات داشته باشند و از خرید محصولات بهداشتي بدون برچسب و ناشناخته در دوران حاملگی خود خودداری کنند.

2. محصولات آرایشی ناخن:
همانطور که می دانید محصولات آرایشی ناخن حاوی ترکیبات سه گانه مرگبار از جمله فرمالدئید، فتالات و تولوئن می باشند. این مواد شیمیایی بسیار سمی بوده و برای همه زنان در هر رده سنی، به ویژه براي زنان باردار و جنين داخل رحم اين افراد بسیار خطرناک هستند. فراموش نکنید كه اثرات تخریبی این نوع محصول آرایشی در دوران بارداری زنان می تواند به زایمان بچه مرده منجر شده و یا باعث ایجاد نقص مادرزادی و مشکلات اساسي در روند رشد جنین داخل رحم مادر شود. نکته مهم در این مورد این است که زنان حامله باید برای آرایش دادن و رنگ کردن ناخن های خود از محصولات مطمئن و بی خطر استفاده کنند و یا در صورت استفاده از مواد آرايشي بهداشتي، زمانی که در خانه حضور دارند، ناخن های خود را کاملا پاک نمایند.
3. اسپری های برنزه کننده پوست بدن
4. رنگ مو
جالب است بدانيد كه تا به حال به درستی روشن نشده است که مواد تشکیل دهنده موجود در رنگ های مو، داروها و سایر محصولات بهداشتی مو که برای زیبایی ظاهر موي زنان طراحی شده است، وارد پوست این افراد نمی شود. اما، محققان فکر می کنند كه خطرات استفاده از این نوع محصولات آرايشي در دوران بارداری زنان هنوز هم بسیار بالا است و زنان حامله باید از مصرف این نوع مواد برای آرایش موهای خود اجتناب کنند، چون مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی موها متفاوت بوده و محصولاتی که برای تغییر دادن ظاهر زنان طراحی شده است، می تواند باعث بروز آلرژی در بدن زنان باردار شود.

5. کرم های روشن کننده پوست زنان
همانطور که قبلا هم گفته شد آغاز روند بارداری در بدن زنان می تواند باعث تیره رنگ شدن پوست و یا پیدایش لکه های تیره بر روی پوست بدن اين افراد شود. البته، این مادران می توانند با استفاده از محصولات سفیدکننده استاندارد و طبیعی این مشکل را برطرف نموده و احساس خوبی داشته باشند. اما، یادتان باشد كه همه محصولات سفیدکننده پوست حاوی مواد شیمیایی بوده و با روند آنزیمی پوست زنان در دوران بارداری تداخل پیدا می کنند

6. کرم های ضد آفتاب
به یاد داشته باشید همانطور که همه انسان ها برای در امان ماندن از تاثیرات منفی نور خورشید، نیاز به محفاظت از پوست صورت و بدن خود دارند، زنان حامله هم باید از پوست خود در مقابل نور آفتاب محافظت کنند. اما این افراد نمی توانند از همه کرم های ضد آفتاب موجود در بازار استفاده کنند. کرمهای ضد آفتاب موجود در بازار دو نوع هستند: نوع اول این نوع کرم ها شیمیایی بوده و نوع دوم طبیعی هستند، كه به عنوان محافظ فیزیکی بر روی پوست بدن زنان باردار مورد استفاده قرار می گیرد.
بنابراين، این نکته مهم را به خاطر بسپارید که اکسیبنزون و آووبنزون دو ماده شیمیایی موجود در کرم های ضد آفتاب شیمیایی هستند، كه از طریق پوست بدن جذب خون زنان باردار می شوند. پس، نکته مهم در مورد استفاده از کرم های ضدآفتاب این است که زنان باردار باید از کرم هایی استفاده کنند که حاوی اکسید روی و یا اکسید تیتانیوم، به جای مواد شیمیایی خطرناک باشد

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، موفق به کسب تندیس "برترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی" با رای مردمی و نظر داوران از جشنواره وب موبایل ایران، در سال 97 شد. این امر با پایبندی به سه اصل مهم، تضمین اصل بودن کالا (با تأییدیه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و مشاوره تخصصی، تحقق یافت.

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، مجموعه ی کاملی از بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان را فراهم آورده تا نیاز یکایک شما برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی را برآورده نماید. این مجموعه، شامل انواع لوازم آرایشی برای آرایش صورت (کرم پودر، پنکک، کانسیلر ...)، آرایش چشم (سایه چشم ، ریمل، مداد و خط چشم)، آرایش ابرو (ریمل ابرو، سایه ابرو، مداد ابرو...(، آرایش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرایش بدن (حنای طراحی، برچسب تاتو)، آرایش ناخن (لاک ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانیکور پدیکور، دستگاه UV و....) و ابزار آرایش شامل: براش آرایشی، آینه، پد آرایشی، فرمژه، مژه مصنوعی، قیچی، تیغ ابرو، موچین و ... می باشد.

همچنین می توانید با خرید اینترنتی محصولات مراقبت از پوست از جمله: کرم مرطوب کننده، ماسک صورت، اسکراب، ضد آفتاب، ضد چروک و ... سلامت و زیبایی پوست خود را تضمین و از پیری زودرس آن جلوگیری نمایید. فروشگاه اینترنتی مو تن رو با فراهم آوردن انواع محصولات مو در مناسب ترین قیمت از جمله رنگ مو و ملزومات، بهداشت و مراقبت از مو (شامپو، نرم کننده مو، سرم مو، ماسک و کرم مو) حالت دهنده مو ( موس مو، ژل مو، اسپری مو و واکس مو) و ابزار جانبی مو، برای شما این امکان را فراهم می کند تا همواره موهایی زیبا، سالم و درخشان داشته باشید. علاوه بر این می توانید انواع محصولات بهداشت شخصی، لوازم برقی، اکسسوری و زیورآلات را با مناسب ترین قیمت و آفرهای ویژه از فروشگاه اینترنتی مو تن رو تهیه فرمایید.

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، جهت رفاه و جلب رضایت مشتریان خود، روش های پرداخت متنوع را پیاده سازی کرده است تا خرید لوازم آرایشی و بهداشتی را در هر زمان و مکانی میسر سازد. از دیگر ویژگی های فروشگاه اینترنتی مو تن رو، می توان به تحویل کالا به صورت رایگان (برای خرید بالای 70 هزار تومان) و تحویل 24 ساعته در تهران اشاره کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی مو تن رو برای پاسخ به سوالات و مشکلات زیبایی شما عزیزان، بستر شبکه اجتماعی (وال) و مجله اینترنتی مو تن رو را فراهم آورده، تا بتوانید نیاز ها و مشکلات آرایشی خود را رفع نمایید و با بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی آشنا شوید. در مجله اینترنتی مو تن رو می توانید به صورت رایگان از مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه آرایش، زیبایی و سلامت بهره ببرید.

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.