Back to top
Repost پیوند ثابت
ع عارفه ا ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۶

مژه های بلند و پرپشت زیبایی چشم را دوچندان می کند. برای اینکه بتوانید این زیبایی را به دست آورید، 4 روشی که در ادامه آورده شده است را امتحان کنید.

برای بلند شدن مژه ها در قدم اول به سراغ کاشت و اکستیشن نروید چون این روشها دوام چندانی نخواهند داشت. روشهایی برای پرپشتی و کسیدگی بیشتر مژه ها وجود دارد که به سادگی شما را صاحب مژه و چشمانی زیبا می کند.

روغن گیاهی برای بلند شدن مژه ها:
افزودن مقداری روغن گیاهی مثل روغن های زیتون یا بادام به ریملی که استفاده می کنید باعث کشیده تر شدن مژه ها می شود.
 
نحوه ریمل زدن برای بلند شدن مژه ها:
 هنگام ریمل زدن همیشه پایین را نگاه کنید و 3 مرتبه مژه ها را از ریشه ی مژه ها به سمت انتهای مژه ها ریمل بزنید.

 استفاده از برس های مؤثر در بلند شدن مژه ها:
از برس مژه ای استفاده کنید، که دارای موهای نازکی باشد و به راحتی در بین مژه ها نفوذ کند و مژه هایتان را بلند تر و کشیده تر کند.

 تغذیه مناسب برای بلند شدن مژه ها:
البته لازم به ذکر می باشد که مژه ها باید کاملاً تغذیه شوند تا بتوانید به کمک آرایش بلندی آن ها را به حداکثر برسانید بنابراین حتماً سعی کنید برنامه ی غذایی سالم و کاملی داشته باشید.

Repost پیوند ثابت
ع عارفه ا ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۵

آیا تا حالا به اینموضوع که آرایش کردن چه تاثیری می تونه بر روحیه ی ما داشته باشد فکر کرده اید؟؟

مطالعات باستان شناسی ، تاریخی و انسان شناسی، تایید کرده اند که لوازم زیبایی برای بدن، توسط زنان و مردان همه فرهنگ ها و جوامع مورد استفاده قرار گرفته است.
گردشی در گالری های صورت در موزه ملی ما، شواهد بارزی از تحول در عادت آرایش شخصی طی 200 سال گذشته نشان می دهد. بررسی های مدرن فرهنگ های کشورهای دور، نشان می دهند که رنگ آمیزی پوست و رنگ کردن مو در رفتار اجتماعی، نقشی مهم بازی می نموده است. در فرهنگ حاضر ،در مقایسه با سابق این موضوع کاهشی نداشته است، فقط ظریف تر و کمی غیر ملموس تر گردیده است.
نیاز به آرایش پوست آنقدر حیاتی است که اگر همه محصولات آرایشی تجاری از بازار برچیده شوند، مصرف کنندگان ، لوازم مورد نیاز خودشان را خود تولید خواهند کرد: مواد حیوانی، گیاهی و معدنی مخلوط می شوند، یا به صورت خمیر در آورده می شوند و برای آرایش، رنگ آمیزی مو و صاف کردن چین های صورت به کار می روند. دختران مدرسه ای لوبیای قرمز را ذخیره می کنند پس از مرطوب کردنشان بر روی صورت و گونه ها و لب ها می مالند. ابروها، خطوط رویش مو و نشانه های زیبایی مدام تغییر می کنند تا با درک اجتماعی رایج از جذابیت ، هماهنگی یابند.
سلامت پوست، از عدم وجود انواع بیماری ها تغییر وسیع تری دارد چون ظاهر پوست و مو و ناخن برای ابراز موقعیت اجتماعی و برای ایجاد تاثیر بر دیگران و در نتیجه ایجاد اعتماد به نفس و رضایت از خود موثر است و شخصی که معتقد است بدن سالم او مطابق با استانداردهای زیبایی نیست، باز هم از یک ناراحتی رنج می برد.
بنابراین ، این مساله ما را موظف می نماید که شرکت فعالی در مراقبت اولیه پوست و زیبایی و آرایش آن داشته باشیم و این مسئولیت را نباید به آرایشگران، مسئولین سالن های زیبایی و مراکز فروش یا فروشندگان لوازم آرایشی محول ساخت و باید دانست همه انسان ها مشتاقانه منتظر پذیرفتن مشورت از طرف افرادی می باشند که می توانند ضامن زیبایی و سلامتی چهره آنها باشند. بدون آنکه بدانیم چه می کنیم و چه اثری خواهد داشت.

Repost پیوند ثابت
ع عارفه ا ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۴

اگر می خواهید بعد از یک روز کاری و خسته کننده آرایش کنید مراقب کارهای زیر باشید که انجام ندهید چرا که این اشتباهات شما را زشت تر نشان می دهد...

در محل کار هستید که تلفن تان زنگ می خورد، شما به یک مهمانی دوستانه دعوت شده اید. خیلی دل تان می خواهد به این مهمانی بروید اما وقت درست و حسابی برای حاضر شدن ندارید. آنقدر زمان دارید که به خانه برسید، لباسی عوض کنید، دستی به صورت و موی تان بکشید و راهی شوید. اینجاست که خیلی از خانم ها اشتباه می کنند. سریع وارد حمام می شوند و با آب داغ دوش می گیرند تا مثلا پوست شان تازه و تمیز شود، بعد هم با عجله خودشان را به سشوار، اسپری مو، کرم و ژل می رسانند تا موهای شان حالتی بگیرد. 

با همان صورت سرخ و چشم های سرخ هم کرم پودر می زنند، ابروهای شان را درست می کنند و خط چشم، سایه، رژگونه و...  هم می زنند و با این ژست که چقدر من خوشگل شده ام راهی مهمانی می شوند، اما حقیقت چیز دیگری است؛ حقیقت نگاه های متعجب مهمان هاست. حقیقت آن چیزی نیست که در آینه می بینید. اگر دل تان نمی خواهد مهمانی را با چهره ای مغموم و ناراحت بگذرانید حتما این مطلب را بخوانید. 

آتشفشان نشوید

وقت تان کم است؟ برای اینکه صورت خسته و کثیف تان را تمیز کنید، سریع دوش آب گرم می گیرید، نتیجه چیست؟ آتشفشان روشن می شوید. لپ ها گل می اندازد و پیشانی و بینی بیش از حد قرمز می شود. چشم های تان کاسه خون می شود و گدازه ها فوران می کنند. به جای این کار در یک کاسه آب ولرم چند قطره شامپو بچه بریزید و صورت تان را با آن بشویید. اگر هم دور چشم تان خسته و پف کرده است با یک پنبه آغشته به شیر کم چرب پف ها و خستگی را برطرف کنید. با این روش هم صورت تان تمیز می شود هم اینکه دیگر مجبور نیستید با کرم پودر و انواع کانسیلر به جان پوست تان بیفتید تا کمی از قرمزی اش کم شود هم اینکه چشم های تان کاسه خون نمی شود. 

دود نکنید

درست است که آرایش تیره بهترین انتخاب برای مهمانی های شب است اما حد و اندازه دارد. اگر با چشم هایی خسته می خواهید پلک بالا و پایین را سیاه کنید و تازه خط چشم و ریمل سیاه هم بزنید بهتر است به مهمانی نروید. آرایش سیاه و دودی قیافه خسته شما را خسته تر نشان می دهد و نه تنها شما را زیبا نمی کند، بلکه باعث زشت شدن تان هم می شود. بهتر است برای چشم های خسته از کار، سایه ای قهوه ای و طلایی با یک خط چشم مشکی انتخاب کنید. ترکیب طلایی و قهوه ای و خط مشکی چشم شما را درشت تر و زیباتر می کند؛ انگار نه انگار که از سر کار به مهمانی رفته اید. 

برق نزنید لطفا

در آینه چهره ای خسته و گرفته می بینید و برای پوشاندنش از کرم پودر برنز استفاده می کنید. کل صورت تان را به رنگ آجری در می آورید که انگار همین حالا از کوره بیرون آمده. برای اینکه قهوه ای و نارنجی اش را بگیرید هم دست به دامن رژگونه های درخشان می شوید. گونه های تان برق می افتد و شما صورتی می سازید که انگار روغن کاری اش کرده اید تا آرایش. فکرش را بکنید، رژگونه ای که برق می زند، روی زمینه ای نارنجی یا قهوه ای چه منظره ای درست می کند. برای کرم پودر برنز آن هم در مهمانی شب بهتر است از رژگونه مات، کمرنگ و نزدیک به رنگ زمینه صورت تان استفاده کنید. 

شاخه های سر در گم

ابروهای تان پر است و وقت تمیز کردنش را ندارید. برای اینکه موهای زیر ابروی تان به چشم نیاید، با مداد به جان ابروی تان می افتید و آن را چند درجه تیره می کنید. بعد از این کار با کرم پودر سفید یا کانسیلر روی موهای زیر ابرو را می پوشانید و یک تابلوی خمیرکاری درست می کنید. بهترین کار این است که یک آینه دست تان بگیرید و یکی در میان موهای زیر ابرو را در دو تا سه دقیقه بردارید. این طوری هم موها کمتر می شوند، هم قرار نیست روی آنها را بتونه بکشید و بالای چشم تان را طبقه سازی کنید. 

گریس کاری نکنید

اگر وقت دوش گرفتن دارید که خیلی خوب است اگر هم ندارید موهای خشک را ژل، کرم و اسپری نزنید و نسپاریدشان دست باد سشوار، حرارت اتو یا بابیلیس. اشتباه اول این است که موهای خشک تان را با کرم و ژل خیس کنید و بعد سشوار بکشید این طوری انگار یک مشت گریس روی موهای تان ریخته اید. ریشه موها به هم گره می خورد و موها می چسبد به فرق سرتان، پس قبل از هر اشتباهی اول کمی موهای تان را نم دار کنید و بعد روی آن اسپری حالت دهنده مخصوص تان را بزنید، بعد از سه دقیقه هم موهای تان را صاف کنید یا حالت بدهید. 

سفیدی بیش از حد ممنوع

استفاده از کانسیلر و سفیدکننده دور چشم هم اندازه دارد. اگر می خواهید سیاهی و چروک دور چشم را با کانسیلر بپوشانید، بزرگ ترین اشتباه آرایشی تان را انجام داده اید. تصور کنید دو حلقه سفید دور چشم تان افتاده، این طوری چشم های تان به چشم می آیند اما نه آنطور که دل تان می خواهد. همه بیشتر تعجب می کنند که چطور چشم های تان را درون دایره های سفید جا داده اید. باتوجه به رنگ کرم پودری که زده اید، روشنی کانسیلر را هم انتخاب کنید. این طوری سفیدی بیش از حد و تضادش با کرم پودر به چشم نمی آید و زشت نمی شوید. 

کمی هماهنگی

وقت ندارید اما سلیقه که دارید. حواس تان به ترکیب رژ لب و رژ گونه ای که استفاده می کنید، باشد. برای صورت خسته هیچ وقت از رژگونه های تیره و متمایل به قرمز استفاده نکنید. قرار نیست توی چشم باشید، قرار است صورت تان زیبا باشد پس با رژ و رژگونه قرمز و سرخابی خودتان را از ریخت نیندازید. بهترین انتخاب برای چنین وقت هایی رژگونه ای صورتی، صدفی و هلویی با رژهایی با همین ترکیب رنگ است. رژگونه و رژ روشن صورت های خسته را شاداب و زیباتر نشان می دهد. 

دم اسبی ممنوع

خیلی ها فکر می کنند بهترین آرایش مو برای زمانی که خسته اید و وقت کم دارید، دم اسبی کردن است اما این کاملا اشتباه است. دم اسبی کردن مو وقتی زیبای تان می کند که پوست تان خسته نیست و چشم هایی تازه و صورتی شاداب دارید. وقت تان کم است! می دانیم. کمی اسپری مو به موهای تان بزنید و در پنج دقیقه با سشوار به آن حالت دهید، این طوری خستگی صورت اصلا به چشم نمی آید. بافت هم می تواند انتخاب خوبی باشد، موهای تان را به یک طرف بریزید و ببافید؛ خیلی هم شیک و مجلسی. 

ریمل روی ریمل

تجدید آرایش هم یکی از اشتباهات بزرگ است که به خاطر کمبود وقت انجام می دهید. شستن صورت و پاک کردن آرایش مگر چقدر طول می کشد؟اگر آرایش تان را پاک نکنید و ریمل را روی ریمل صبح بزنید، مژه های تان به جای اینکه زیبا و کشیده شود، حالت کوتاهی وکپلی پیدا می کند و چشم های تان گرد و ریز می شود. سایه های آرایش قبل و خط چشم باقی مانده دست شما را برای کشیدن خط چشم جدیدمی بندد و آرایش چشم تان خیلی کثیف و نامرتب می شود و در نتیجه صورت تان نه تنها زیبا نمی شود، بلکه به سمت زشتی متمایل می شود. 

مژه پروازی نگذارید 

چشم های تان خسته است! درست. ریز و کوچک شده است! درست اما قرار نیست پر در بیاورد و پرواز کند. لطفا با مژه های مصنوعی و پرکلاغی چشم های تان را زشت نکنید. بهترین انتخاب استفاده از مژه مصنوعی معمولی است، آن هم نصفه. مژه مصنوعی را از وسط نصف کنید و در قسمت بیرونی و گوشه چشم تان بچسبانید. با کمی ریمل چشم های تان هم کشیده تر می شود و هم زیباتر. یک خط چشم باریک هم بکشید. با مژه مصنوعی هر چه خط چشم پهن دم دار بکشید چشم تان شلوغ تر می شود و زیبای اش را از دست می دهد. برای چشم خسته مژه مصنوعی برای پلک پایین اصلا مناسب نیست. انگار که یک گل آدمخوار دهانش را باز کرده است.

Repost پیوند ثابت
ع عارفه ا ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۳

اگر شما به دنبال این هستید که ماندگاری رژ خود را بر لب هایتان افزایش دهید و دوست ندارید رژلبتان زود پاک شود یا بر لب های شما پراکنده شود پس مطلب زیر را دنبال کنید.

خط لب دوست شماست
نه فقط به عنوان اولین گام – Turnbow (آرایش گری معروف )معمولاً برای آرایش مشتری‌هایش از خط لب استفاده می‌کند و از رژ لب‌های معمول صرف‌نظر می‌کند. او می‌گوید: “من دوست دارم محدوده‌ی لب‌ها را با خط لب شکل بدهم و درون این محدوده را نیز با خط لب پر کنم.

شما به دلیل کیفیت رژ لب نمی‌توانید با آن دور لب‌ها را به خوبی رسم کنید.

در صورتی که با رژ لب این کار را انجام دهید نتیجه  آن نامرتب‌تر از یک خط خواهد شد. خط لب کمی خشک‌تر است، بنابراین بر روی لب جا‌به‌جا نمی‌شود. بر عکس رژ لب به دلیل دارا بودن ساختار مرطوب‌تر، جابه‌جا می‌شود.”

در صورتی که می‌خواهید کمی مرتب‌تر به نظر برسد، Turnbowپیشنهاد می‌کند مقداری رژ لب معمولی بر روی خط لب‌ها بکشید. البته دقت کنید فقط در وسط لب‌ها این کار را انجام دهید و از کشیدن رژ لب در حاشیه‌ی لب‌ها خودداری کنید.

در صورتی که واقعاً به رژ لب‌های معمول علاقه‌مندید از خط لب به عنوان پایه (اطراف لب‌ها) استفاده کنید و سپس از یک رژ لب با ترکیب دارای ماندگاری بالا استفاده کنید. این گونه رژها خشک‌تر هستند و امکان خونریزی را نیز کاهش می‌دهند.

علاوه بر این می‌توانید از خط لب صرف‌نظر کرده و از رژ لب فقط در وسط لب‌ها استفاده کنید.

نیروی پودر
در صورتی که می‌خواهید مطمئن شوید رنگ لب‌های شما بعد از مدتی تا نزدیکی سوراخ‌های بینی‌تان نمی‌رود، در آخرین مرحله روی لب‌های خود پودر بمالید. Turnbow می‌گوید:

“می‌توانید یک دستمال در اطراف لب‌هایتان بگذارید و مقداری پودر شفاف روی لب‌‎هایتان بپاشید. همچنین می‌توانید از پودرهای فشرده استفاده کنید و روی لب‌های خود بمالید. برای استفاده از پودر در دور لب‌ها می‌توانید از قلم مو استفاده کنید”.

مراقبت از پوست خود را دست کم نگیرید.
علاوه بر مرطوب نگه داشتن لب‌های خود به وسیله‌ی نوشیدن مقدار زیاد آب، فرموش نکنید برای پوست اطراف لب‌‎های خود از همان محصولاتی که برای بقیه‌ی صورتتان استفاده می‌کنید، استفاده کنید.

Turnbow می‌گوید: “مرطوب‌کننده‌ها و نرم‌کننده‌ها باید در اطراف لب نیز استفاده شود. من فکر می‌کنم بیش‌تر مردم این کار را انجام نمی‌دهند و این قسمت‌ها را فراموش می‌کنند”. (این نکته‌ی بسیار خوبی بود. چون من متوجه شدم که من نیز اطراف لب‌هایم را فراموش می‌کنم)

Repost پیوند ثابت
ع عارفه ا ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۲

روش هایی که با آن می توانید زیبایی را به پوست خود برگردانید و آن را حفظ کنید، در ادامه آورده شده است.

۱- روش اول : آب بنوشید. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز را فراموش کنید اما مطمئن شوید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتان آب بنوشید و زیاد تشنه نمانید. اگر به بدن آب کافی نرسد، پوست خشک و کدر می‌شود.

۲- روش دوم : استفاده از ضد آفتاب یک ضرورت است تا سلامت پوست شما تضمین شود.

۳- روش سوم : مرطوب نگاه داشتن پوست است که برای این منظور می‌توانید از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید.

۴- روش چهارم: از اهمیت دست ها و گردن غافل نشوید و از آنها مانند صورت مراقبت کنید. دست ها و گردن خود را خوب بشویید و مرطوب نگه دارید.

۵- روش پنجم: ورزش کنید چون ورزش کردن پوست چهره را درخشان می‌کند. تحرک بدنی جریان خون را بهبود می‌بخشد و ظرفیت اکسیژن خون را بالا می‌برد. این تغییر برای سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می‌کند.

۶- روش ششم: تغذیه مناسب سرشار از میوه‌ها، سبزی‌ها، مقادیر زیادی ویتامین c , a و e داشته باشید چون این ویتامین‌ها برای سلامت پوست ضروری هستند.

۷- روش هفتم: همواره احساس خوب و مثبتی داشته باشید. برای خودتان کارهایی را انجام دهید که به شما حس خوبی بدهند اگر لبخند بزنید و شاد باشید به طور طبیعی صورتتان درخشان و زیبا می‌شود. پس لبخند بزنید و خندان بمانید.

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.