Back to top
Repost پیوند ثابت
خ خورشید صبوری مقدم ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۴:۴۶
اسکراب خانگی

اسکراب خانگی

اسکراب نمک، لیمو، و شکر برای لایه برداری و درخشنده کردن چهره

2 قاشق غذاخوری نمک

آب نصف یک لیمو ترش

شکر، به مقداری که مخلوط شما سفت و سخت شود، نه کاملاً خشک

تمام مواد را به خوبی در یک کاسه مخلوط کنید، سپس به آرامی بر روی پوستتان ماساژ دهید. اجازه دهید برای 2 تا 3 دقیقه روی پوستتان بماند، سپس آنرا با آب بشویید.

اسکراب پوست صورت با جوش شیرین برای دانه های سر سیاه
برای برطرف کردن دانه های سرسیاه

1 قاشق غذاخوری شکر

1 قاشق غذاخوری جوش شیرین

2 قاشق غذاخوری آب

مواد اولیه را در یک کاسه باهم مخلوط کنید. حالا مخلوط را بر روی صورت مرطوب ماساژ دهید، سپس با آب گرم آنرا بشویید.

اسکراب پوست صورت با زرده ی تخم مرغ، عسل، و روغن زیتون
این ماسک، برای پوست های خشک فوق العاده است

1 زرده ی تخم مرغ

1 قاشق غذاخوری عسل گرم

1 قاشق چای خوری روغن زیتون

مواد اولیه را در یک کاسه مخلوط کنید. حالا مخلوط بدست آمده را بر روی پوستتان ماساژ دهید. 15 دقیقه صبر کنید، سپس صورتتان را با آب گرم بشویید.

Repost پیوند ثابت
خ خورشید صبوری مقدم ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۴:۴۵
مراحل انجام اسکراب پوست

مراحل انجام اسکراب پوست

میشه بهترین اسکراب را انتخاب کنید.
البته این به معنای گران ترین نوع نیست، بلکه منظور مناسب ترین، برای پوست شماست. شاید مجبور شوید چند محصول مختلف را امتحان کنید تا اینکه متوجه شوید کدام برای پوست شما مناسب تر است، اما در نهایت این امتحان کردن ها، ارزشمند خواهد بود.

اسکراب خود را در حمام نزدیک دوش یا وان بگذارید.
فقط در این صورت فراموش نمی کنید که از آن استفاده کنید و در نتیجه درخشش پوستتان هم حفظ خواهد شد.

از اسکراب فقط و فقط یک بار در هفته استفاده نمائید.
استفاده هر روزه از آن، منجر به آسیب های پوستی خواهد شد، پوست شما خشک و خشن شده و اگردارای پوستی حساس هستید قطعا نتایج بدتری حاصل می شود.

برای اسکراب پوست صورت خود را مرطوب کنید

اسکراب پوست
روش اسکراب پوست صورت در خانه
اسکراب را به پوست بمالید و پوست خود را ماساژ دهید.
کل صورت، گردن و بالای سینه ها را با اسکراب ماساژ دهید.
از ماساژ دادن خشن جدا خودداری کنید و مراقب باشید که مواد اسکراب به اطراف چشم ها مالیده نشود.

نقاطی از صورت که می توان کمی محکم تر ماساژ داد:پیشانی، بینی و چانه می باشند
هنگام مالیدن اسکراب به بالا و بین سینه ها، باید محتاطانه عمل کنید زیرا پوست آن نقطه از بدن بسیار حساس و ظریف است.

صورت خود را خوب بشویید. مطمئن شوید که تمام مواد اسکراب از پوست شما پاک شده است؛
هنگامی که تمامی مواد کاملا شسته شود، پوستی لطیف و نرم خواهید داشت.

پوست خود را خشک کنید. پوست خود را با حوله ای نرم، در کمال ملایمت خشک کنید و با محصولاتی که روزانه برای مراقبت از پوست خود استفاده می کنید، ادامه دهید.

Repost پیوند ثابت
خ خورشید صبوری مقدم ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۴:۴۰
 اسکراب پوست

اسکراب پوست

اسکراب پوست صورت روشی شناخته شده در میان خانم ها برای جوانسازی پوست .امروزه انواع مختلف از اسکراب در بازار موجود است اما باید در انتخاب ان ها دقت کنیم ، نگران نباشید ما در انتخاب بهترین مارک اسکراب به شما کمک میکنیم .اول از هر چیزی باید از اسکرابی استفاده کنید که دارای مارک نام اشنا باشد ، دانه های اسکراب نباید درشت باشد ، یک اسکراب خوب دارای دانه های ریز است چون اگر دانه های ان درشت باشد به سلول های پوستی اسیب می زند . توصیه می شود بعد از استفاده از اسکراب حتما برای شادابی پوست از مرطوب کننده ها استفاده کنید .اسکراب صورت، سلول های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می کند.

Repost پیوند ثابت
خ خورشید صبوری مقدم ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۷:۳۰
برای رعایت اصول مسواک زدن نیاز به آگاهی دارید

برای رعایت اصول مسواک زدن نیاز به آگاهی دارید

مهم نیست که شما دندان های خود را درست قبل از خواب مسواک بزنید. مهم ترین چیز این است که شما دندان های خود را دو بار در یک دوره ۲۴ ساعته (۲ بار در روز) مسواک کنید.

این باکتریها در طول روز اسید تولید میکنند، و حتی بیشتر از زمانی که شما غذا می خورید، به همین دلیل است که شما می خواهید از شر این غشا حداقل دو بار در روز خلاص شوید.

هرچه تعداد مسواک زدن های شما کمتر از این باشد تولید اسید ممکن است بیشتر مینای دندانتان را بخورد و باعث کرم خوردگی شود.

هرچه بیشتر این غشا بر روی دندان های شما بنشیند و مواد غذایی بیشتری این باکتری را تغذیه کنند، زمان بیشتری را صرف نشستن مظلومانه روی صندلی دندانپزشکی خواهید کرد.

دکتر دنیس کیانه، رئیس دانشگاه پنسیلوانیا ندانپزشکی در مورد اصول مسواک زدن می گوید:

همانطور که معلوم است، رعایت اصول مسواک زدن در زمان بین شام و قبل از خواب از لحاظ فنی حتی از اینکه دندان های خود را درست قبل از خواب مسواک کنید بهتر است.

دلیلش این است که فلوراید خمیر دندان زمان بیشتری برای تقویت دندان های شما و ساختن مانعی برای اسیدی شدن دهان شما قبل از به خواب رفتن دارد.

بزرگترین کارشناس دکتر یانفنگ رن، می گوید شام زمان قرار گرفتن در معرض اوج اسید است، که لایه بیرونی مینای دندان شما را نرم می کند.

بلافاصله بعد از شام مسواک زدن، مینای دندان نرم شده را حذف می کند و باعث سایش دندان می شود.

پس حداقل ۳۰ دقیقه بعد از شام خوردن برای مسواک زدن صبر کنید و از خوردن خوراک سرپایی بعد از آن جلوگیری کنید، چرا که باکتری ها از هر کربوهیدراتی تغذیه می کنند.

هارمز می گوید: فقدان بزاق ضد باکتری دهان در شب به معنی این است که ما فوق العاده نسبت به عوامل خرابی دندان و بیماری های لثه آسیب پذیریم.

اما استرس نداشته باشید اگر شما گاهی مسواک زدن را فراموش کردید.

رن می گوید پلاک به زمان طولانی برای آهکی شدن نیاز دارد و مسواک زدن به اندازه کافی م تواند پلاک های تشکیل شده در طول روز را حذف کند، فقط زمان مسواک زدن خود را از ۲ دقیقه به ۴ دقیقه ارتقاع دهید و صحیح مسواک بزنید.

خوردن کربوهیدرات به طور مداوم در طول روز نیز افراد را بیشتر مستعد ابتلا به خرابی دندان می کند.

هارمزمی گوید: “اگر شما در تمام طول روز میان وعده میل می کنید، باکتریها از خواب بیدارشده و شروع به تولید اسید می کنند هر زمانی که شما هر نوع کربوهیدراتی را قورت می دهید.” در یک وعده غذایی معمولی، برای محافظت از دندان ها و کمک به هضم، سطح بزاق بالاتراست.

اما اگرشما در طول روز یکسره بخورید، منجر به تولید اسید بیشتری بر روی دندان براق شما می شود.

مهم ترین چیزی که باید به یاد داشته باشید
مهم نیست که دقیقا کی شروع به استفاده از اصول مسواک زدن میکنید، مهم این است که شما بدون باکتری در دهان وارد رختخواب شوید.

فقط مطمئن شوید که دوباره در صبح مسواک می زنید و برای بیرون کشیدن باکتری از بین دندان هایتان نخ بکشید. و سعی کنید در روز غذاهای آماده کمتری میل کنید

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

فروشگاه اینترنتی مو تن رو بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شما در ایران است . "اصل بودن کالا ( تأیید مجوز بهداشت ) " ، "گارانتی بازگشت" ، " ارسال سریع" و "مشاوره تخصصی" از ویژگی های مهم و اساسی در مو تن رو از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . مو تن رو سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی مرتفع کند .

گستره ای به وسعت محصولات لوازم آرایشی (آرایش صورت ، آرایش چشم ، آرایش لب ، آرایش ناخن ، ابزار آرایش) ، محصولات مو ( آرایش مو ، بهداشت و مراقبت مو ، حالت دهنده مو ) ، بدن ( مراقبت بدن ، بهداشت بدن ، اصلاح بدن ) ، محصولات رو ( بهداشت و مراقبت پوست ، پاک کننده پوست ، بهداشت دهان و دندان ، تقویت کننده ) ، محصولات مردانه (اصلاح صورت و بدن ، زیبایی و مراقبت مو ، بهداشت و مراقبت پوست) ، لوازم شخصی برقی (فرکننده و اتوی مو ، سشوار ، اپیلیدی ، ماشین اصلاح) ، عطر ( عطر زنانه ، عطر مردانه ) از برندهای متنوع و متعدد و سرشناس ایرانی و جهانی همچون لانکوم ، مک ، استی لادر ، لورآل ، میبلین ، مارال ، کنویس ، کنویس هارمونیک ، رینی فلاور ، سیلکی و ... . مو تن رو با پیاده سازی روش های پرداخت متنوع در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است . تحویل کالا بصورت رایگان (در مورد خرید های بیش از 90 هزار تومان) و تحویل 24 ساعته در تهران از دیگر ویژگی های مو تن رو می باشد .

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

021-43389 + 021-88542210