Sanaz Eftekhari (Last seen recently)

سلام✋ ساناز هستم و سعی میکنم صادقانه محصولاتی رو که خریدم نقد کنم✌

Repost پیوند ثابت
تصویر Sanaz Eftekhari Sanaz Eftekhari
تاخیر در ارسال سفارش ها

تاخیر در ارسال سفارش ها

سلام بچه ها سال نوتون مبارک
داشتم واسه خودم محصولاتی رو که نیاز دارم میگرفتم که تو بیشتر کامنت های محصولات دیدم که همه از اینکه سفارش هاشون نرسیده به دستشون شکایت کردن و نگرانن!
گفتم بیام یه توضیحی راجب به این موضوع بگم!
اول اینکه سایت مو تن رو یه سایت مطرح شدس هیچ وقت نمیاد با خوردن پول شما این همه تلاشش رو برای بالا اومدن خراب کنه!پس اصلا به این فکرنکنید که پولتونو میگیره و محصولات رو نمیفرسته! (اگر این موضوع خیلی براتون اضطراب آوره گزینه پرداخت درب منزل رو همیشه انتخاب کنید)
در مرحله دوم باید بگم که به خاطر این ویروس کوفتی که زندگی همه مارو به چالش کشونده باعث شده که تمام سفارش هایی که از بهمن ثبت شده توی ارسالشون تاخیر بیفته اونم فقط بخاطر تعطیلی اداره پست هستش که کسب و کار این فروشگاه اینترنتی هارو خراب کرده!
(دوست من به تبلیغ من که این سایت رو بهش معرفی کرده بودم ۲۰ اسفند نزدیک به ۳۰۰ هزار تومن محصول سفارش داده بود تازه دیروز براش آوردن!)
درآخر هم بگم که اصلا نگران نیومدن محصولاتتون نباشید! به دستتون میرسه فقط یکم دیرتر که باید صبر زیادی داشته باشید!
مرسی که همراه من هستید
سوالی داشتید بپرسید اطلاعی داشته باشم جواب میدم
❤❤😘😘

Repost پیوند ثابت
تصویر Sanaz Eftekhari Sanaz Eftekhari

آیا پوست چرب نیاز به مرطوب کننده دارد؟؟

کسانی که پوست صورتشان چرب است معمولا به مرطوب کننده ، فکر هم نمیکنند. این افراد بیش از هر شخص دیگری در معرض آکنه یا به اصطلاح جوش های پوستی هستند.
مرطوب کننده، لزوما پوست شما را چرب و براق نمی کند. این باور کاملا اشتباه است. مهم اینه که شما مرطوب کننده ای مناسب و با سازگاری پوستتون پیدا کنید!
شاید یکم طول بکشه که اون مرطوب کنندع ای که پوست شما باهاش سازگاری داره رو پیدا کنید اما بعد از کشف مرطوب کننده دیگه با خیال راحت ازش استفاده میکنید?
حالا مرطوب کننده روی پوست ما چیکار میکنه:

عملکرد مرطوب کننده به این صورت است که با کند کردن فرایند تبخیر آب از پوست، آبرسانی به پوست را بهبود می بخشد. کرم و لوسیون های مرطوب کننده، رطوبت از دست رفته را کاهش داده و در نتیجه میزان آب موجود در پوست را افزایش می دهند.

البته تنها کارکرد مرطوب کننده ها، رطوبت بخشی نیست. مرطوب کننده، یک مانع حفاظتی بر روی سطح پوست ایجاد کرده و پوست را نرم می کند.

بعد از استفاده از مرطوب کننده بعد از چند دقیقه باید آبرسان مناسب پوستتون رو بزنید! پوست ما بیشتر بخاطر نداشتن آب کافیه که جوش میزنه!
توی یه پست دیگه براتون از آبرسان ها میگم و چندتاشون که استفاده کردم رو معرفی میکنم?
(عکس های ۲،۳کرم هایی هستن که من استفاده کردم و خوب بوده!! جا نشد که بذارم، کرم فیروز حاوی رنگدانه هم برای من خوب بود قیمتشم مناسب بود)

Repost پیوند ثابت
تصویر Sanaz Eftekhari Sanaz Eftekhari

ضدآفتاب سان سیف?
ضدآفتاب سبکیه، زود جذب میشه
من بی رنگشو دارم که ضدآکنه هستش
فقط موقع زدن به صورت چون خیلی سفید باید زیاد ماساژ بدید تا جذب بشه و سفیدیش از بین بره!
ولی من که راضی بودم خوبه نسبت به قیمتش!
برای اینکه جای جوش هاتون مثل لکه پر رنگ نشه حتما از زیر آرایشتون ضدآفتاب بزنید! چون که ازبین بردن لمه های تیره و پررنگ عذابیه واسه خودش?

Repost پیوند ثابت
تصویر Sanaz Eftekhari Sanaz Eftekhari

ماسک نقابی پیوردرم?
این ماسک خاصیت آبرسانی داشت همونطور که من تپ اطلاعاتش خوندم! بدم نبود بعد از ۲۰مین که برداشتم صورتم نرم شد و حس میکردم که آبرسانی شده! ولی اگر میخپاید که صورتتون کامل و عمقی آبرسانی بشه فشیال یرید حتما?
در کل که من خوشم اومد ازش خوب بود?

صفحه‌ها

معرفی شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو

در شبکه اجتماعی تخصصی فروشگاه اینترنتی مو تن رو می‌توانید تجربه خود با محصولات سلامت و زیبایی را به اشتراک بگذارید. با دوستان خود در ارتباط باشید و شبکه دوستی خود را گسترش دهید.

برای شروع دیگران را دنبال کنید و چند عکس به اشتراک بگذارید.

همچنین کاربران فعال هر ماه هدیه‌ای دریافت خواهند کرد.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.